Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Вогнегасники для лікарень і поліклінік

   Вогнегасники для лікарень і поліклінік.   

Проблема протипожежної безпеки в лікувальних і оздоровчих установах - актуальне питання, безпосередньо пов'язаний зі збереженням здоров'я і життя людей. За статистикою головною причиною виникнення пожеж в лікарнях і поліклініках є горезвісний людський фактор - куріння в недозволених місцях, перевантаження електромережі опалювальними приладами, недотримання елементарних правил пожежної безпеки можуть призвести до виникнення вогнища загоряння або задимлення.

Лікувальні та оздоровчі установи є місцями скупчення великої кількості людей, частина з яких мають обмежену рухливість - літні люди, хворі з порушеннями опорно-рухового апарату і діти просто не в змозі швидко евакуюватися з будівлі, охопленого вогнем. Саме тому на перше місце виходять такі первинні засоби пожежогасіння, як вогнегасники для лікарень і поліклінік - вони дозволяють швидко і ефективно погасити полум'я, ще до того, як воно вийде з-під контролю і з'явиться необхідність проведення евакуаційних дій.

 

Згідно діючих Правил пожежної безпеки всі об'єкти лікувально-оздоровчої сфери повинні бути обладнані первинними засобами пожежогасіння, включаючи вогнегасники різних марок і типів. Залежно від своєї ваги і умов транспортування вогнегасники можуть бути:

• ручними - до двадцяти кілограм, призначені для перенесення і використання однією людиною;

• пересувними - до чотирьохсот п'ятдесяти кілограм, обладнані засобами пересування.

 

Для того, що б замовити вогнегасники  необхідно визначитися з характером гасячого складу. Залежно від цього критерію вони діляться на повітряно-емульсійні, водяні, вуглекислотні і порошкові. Повітряно-емульсійні вогнегасники для поліклінік і лікарень є оптимальним вибором з точки зору безпеки для людей - їх можна без обмеження застосовувати в закритих приміщеннях і кімнатах, вони не вимагають наявності індивідуальних засобів захисту. Додатковим плюсом є те, що емульсійний склад не має забруднюючих ефектом і не знижує видимість в будівлі - це допомагає швидко провести евакуацію з приміщення.

Повітряно-емульсійні моделі можуть застосовуватися на пожежах всіх категорій і зберігатися в широкому діапазоні температур, в приміщенні і на відкритому повітрі. Єдиним недоліком таких моделей є їх висока в порівнянні з аналогами ціна.

Водяні вогнегасники представляють собою вогнегасна засіб на основі води або водного розчину, частка домішок в яких становить не більше одного відсотка. Такі моделі вважаються найбезпечнішими з екологічної точки зору, але вони не можуть застосовуватися в приміщеннях з електрообладнанням і мережами під високою напругою і зберігається при низьких температурах. Крім того, вони відрізняються досить великою вагою, що накладає додаткові обмеження на їх використання.

Якщо ви хочете купити недорогий вогнегасник, то вам підійде порошкова модель - ці засоби первинного гасіння мають найнижчу вартість на ринку в розрахунку на один кілограм гасячого складу. Порошок складається з мінеральних солей різного складу і добавок, які перешкоджають їх злежування і злежуванню. Вони використовуються для гасіння всіх типів загорянь, в хімічних реакціях яких бере участь кисень. Зберігання можливо в широкому температурному діапазоні від -40 до +45 ° С.

При активації вогнегасника порошкова суміш подається з балона під дією газу високого тиску. Суміш перекриває доступ кисню до полум'я і ефективно пригнічує вогонь. Крім оптимальної вартості та універсальності, порошкові моделі мають ще однією перевагою - вони мають низьку вагу, що допускає їх використання в екстреній ситуації широким колом осіб. Однак, незважаючи на всі свої плюси, порошкові моделі мають і кілька істотних недоліків - при використанні вогнегасника під час пожежі суміш сильно знижує видимість в приміщенні і забруднює майно і елементи конструкції.

Альтернативою порошковим моделям служать вуглекислотні вогнегасники , що використовують в якості гасячого кошти діоксид вуглецю. Такі моделі мають трохи більшу ціну, ніж порошкові, їх не можна використовувати для гасіння твердих речовин, схильних до тління, але вони не забруднюють приміщення і не знижують видимість під час пожежі. При активації механізму, рідина швидко переходить в газоподібний стан, розширюючись і знижуючи температуру в осередку пожежі, що запобігає повторне загоряння. Використання вуглекислотних моделей в замкнутих приміщеннях вимагає негайного провітрювання і використання респіраторів або протигазів - вуглекислота небезпечна для людини.

Якщо ви вирішили замовити і купити вогнегасник в поліклініку або лікарню - зверніться в центр пожежної безпеки Євросервіс. Наші менеджери нададуть вам консультацію і допоможуть вибрати саме ті моделі і саме в тій кількості, яка необхідна для вашого об'єкта нерухомості. Вогнегасники і інша продукція нашого магазину мають гарантії якості і всю необхідну сертифікаційну документацію.

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору