Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Вогнезахисні склади для обробки металоконструкцій

Вплив високих температур незахищені сталеві конструкції можуть витримувати лише протягом 5-25 хвилин, тому що нагрів металу до 500°С знижує їх механічну міцність. Під час пожеж на об'єктах промислового і цивільного будівництва це призводить до обвалення несучих металоконструкцій будівель і споруд. Наслідком цього може бути загибель людей і втрата майна.

 

Щоб уникнути подібних ситуацій використовують різні способи вогнезахисту металоконструкцій. Найбільшу популярність на сьогоднішній день завоювали заходи профілактичного характеру. Вони спрямовані на запобігання стрімкого руйнування будівель і споруд при пожежах. Найбільш зручним і поширеним з них є метод нанесення вогнезахисних фарб що спучуються на несучі металоконструкції, що захищаються. Покриття на їх основі при високих температурах значно збільшуються в обсязі і перетворюються в пористий теплоізоляційний шар - пенококс. Вогнезахисний склад для металу захищає конструкції від перегріву. Межа вогнестійкості металоконструкцій підвищується багаторазово і вони не обвалюються більш тривалий час.

 

 

Межа вогнестійкості конструкції - проміжок часу від початку вогневого впливу в умовах стандартних випробувань до настання одного з нормованих для даної конструкції граничних станів.

Для несучих сталевих конструкцій граничний стан - несуча здатність, тобто показник R.

Хоча металеві (сталеві) конструкції виконані з вогнетривкого матеріалів, фактичний межа вогнестійкості в середньому становить 15 хв. Це пояснюється досить швидким зниженням міцності і деформативних характеристик металу при підвищених температурах під час пожежі. Інтенсивність нагріву МК залежить від ряду факторів, до яких відносяться характер нагріву конструкцій і способи їх захисту.

 

 

 

Вогнезахисний склад наноситься в кілька шарів, в залежності від необхідної межі вогнестійкості. Кожен шар матеріалу накладається після висихання попереднього. Вогнезахисні склади для металоконструкцій в комбінації з антикорозійними матеріалами дозволяють створити унікальні системи покриттів, здатні забезпечити захист споруд від впливу високих температур і корозії. Типові системи вогнезахисту складаються з грунтовки і вогнезахисного матеріалу і підбираються виходячи з умов експлуатації, вимог до рівня вогнезахисту металу та інших особливостей об'єкта.

 

При високих естетичних вимогах до покриття в системі вогнезахисту для металоконструкцій застосовуються фінішні емалі. Матеріали для покривного шару мають різну ступінь блиску, від матового до глянцевого, і колеруются в будь-який колір по каталогу RAL. Висока УФ-стійкість емалей дозволяє тривалий час зберігати задані декоративні властивості.

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору