Пожежі є одними з найбільш руйнівних стихійних лих. Найнебезпечнішими з них є пожежі будівель і споруд - вони безпосередньо загрожують здоров'ю і навіть життю живуть або працюють в них людей. Вони отримують в них опіки, пошкодження, отруєння дихальних шляхів, позбавляються даху і майна.

До головних вражаючих факторів, що виникають при пожежах та які безпосередньо негативний вплив на людей, промислове обладнання, зберігається майно і конструкцію будівель і споруд, відносяться:
• відкритий вогонь і іскри;
• тепловий потік;
• висока температура;
• токсичні газоподібні продукти згоряння будівельних і промислових матеріалів;
• низький вміст кисню в повітрі;
• низька видимість в умовах наявності вогнищ загоряння або задимлення.

Крім того, при виникненні вогнищ загоряння здоров'ю і життю людини можуть загрожувати:
• уламки і частини зруйнованих конструкційних елементів споруд і будівель, технологічного обладнання та іншого майна;
• хімічні, радіоактивні та отруйні речовини, що потрапили в повітря при руйнуванні промислових установок;
• електрична напруга, передане в результаті горіння на струмопровідні елементи установок, обладнання і конструкційних елементів;
• вибухи газоподібних і рідких речовин в результаті впливу на них відкритого вогню;
• негативний вплив туша речовин.

Своєчасно покинути охоплений полум'ям об'єкт допомагають сповіщувачі - це технічні пристрої, які служать для своєчасного оповіщення знаходяться в приміщенні людей для того, щоб вони встигли покинути небезпечну зону і вжити відповідних заходів для усунення вогнища стихії.

Головною небезпекою впливу відкритого вогню, іскор і теплового потоку при виникненні вогнищ горіння є можливість отримання опіків різного ступеня тяжкості. Крім того, підвищення температури тіла загрожує так званим «тепловим ударом», який може призвести до тяжких наслідків аж до зупинки серця. Підвищена в результаті горіння температура навколишнього середовища загрожує людині опіками не тільки шкірних покривів, але і очей, верхніх дихальних шляхів. Температурний бар'єр звичайної людини становить 45 ° С. Перевищення цього бар'єру в 3-4 рази загрожує миттєвим ураженням органів дихання.

Газоподібні продукти горіння складаються дим і безбарвні гази. Їх небезпека полягає в зниженні видимості в приміщенні і можливості отруєння. При пожежах у внутрішніх приміщеннях будівель і споруд небезпечно підвищується концентрація таких отруйних речовин, як оксид вуглецю, фосген, різні альдегіди та ін.

Одним з найбільш небезпечні речовин є чадний газ. Він не видко і не має характерного запаху, який дозволив би людині визначити його небезпечну концентрацію в навколишньому середовищу, але, разом з тим, він вкрай отруйний. Його отруйна дія пов'язана з його здатністю вступати в реакцію з гемоглобіном людської крові в кілька сотень разів ефективніше, ніж кисень. Характерною симптоматикою для отруєння цим газом є сильний головний біль, утруднене дихання, запаморочення і втрата орієнтації в просторі, нудота і сильна блювота, підвищення тиску і температури тіла, втрата свідомості і сильні судоми.

Додатковим фактором, що збільшує дію отруєння, високої температури і відкритого вогню, є нестача кисню в навколишньому просторі під час пожежі. Навіть при відсутності інших факторів нестача кисню здатна привести до тяжких наслідків для здоров'я і значно ускладнити евакуацію з будівлі. Тільки в самій початковій стадії розвитку вогнища загоряння концентрація цього життєво необхідного для людини газу знижується до 15-16%, в той час як для нормальної діяльності необхідні 17%.

Компанія Євросервіс представлена ​​на ринку більше 10 років. За цей час ми організували виробництво широкого асортименту обладнання, що дозволяє здійснити комплексний підхід до забезпечення пожежної безпеки.

Нас виділяє:

  • власне виробництво виробів пожежної безпеки згідно ГОСТ;
  • досвід роботи з великими, галузевими підприємствами;
  • доступна ціна на обладнання від виробника;
  • гарантія на всі види виробів і послуги;
  • продаж по всій Україні, комфортні умови оплати і доставки;
  • вигідні умови продажу, знижки та акції.

Компанія здійснює продаж обладнання по всій Україні. Ви можете купити обладнання від виробника за доступною ціною і скористатися доставкою або запрошуємо в наш офіс в Києві, де ви зможете особисто оцінити якість пропонованих нами товарів.