Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Вогнестійкий кабель - FLAME-X 950 (N)HXH FE180

FLAME-X 950 (N)HXH FE180 - електроенергетичний мідний вогнестійкий кабель з характеристиками підвищеної безпеки.

Призначений для підключення електрообладнання з номінальною напругою 0,6/1,0 кВ спеціально для ситуацій, коли необхідно зберігати подачу живлення під час можливої ​​пожежі. Робочий діапазон температур: від -40 до +90 °С.

Застосовність: у приміщеннях та на вулиці, прихована та зовнішня проводка. Використовується у приладах регулювання вуличного руху, системах аварійного електропостачання, живлення пожежних датчиків, сигналізацій. Можна встановлювати для використання у сухому, вологому та мокрому середовищі. Зовнішня ізоляція – кремнійорганічна гума, внутрішнє заповнення – полімерний безгалогеновий композит.

У кабелі, що має не більше п'яти струмопровідних жил - маркування кольорове, шість і більше - з цифровим маркуванням.

FLAME-X 950 (N)HXH FE180/E30 – здатний зберегти функції ізоляції під час пожежі, при температурному режимі до 800 °С мінімум три години. Зберігає функції кабелю в умовах впливу вогню з кріпильною та несучою системою - 30 хвилин.

FLAME-X 950 (N)HXH FE180/E90 – зберігає ізоляцію при пожежі з температурою до 800 °С не менше 3-х годин та зберігає ізоляцію під час пожежі близько 90 хвилин із кріпильною системою (кабельні лотки, кабельрости). Він здатний зберігати працездатність не менше ніж 3 години під впливом відкритого вогню, маючи можливість при цьому підтримувати передачу електричного струму.

У нашому магазині Ви знайдете найрізноманітніші конфігурації вогнетривкого кабелю: з перерізом провідника від 1,5 мм² до 240 мм². Кількість жил – від однієї до п'яти.

 

ПОЖСОЮЗ – НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору