Перевірка внутрішніх протипожежних водопроводів

У разі виникнення пожежі дуже важливим є справність пожежного водопроводу (пожежних кранів). В іншому випадку збиток від лиха може бути досить загрозливим. Саме з цією метою необхідна періодична перевірка пожежного водопроводу на відповідність його стану нормативним вимогам.

 

Періодичність перевірки пожежних кранів (ПК) згідно з діючими нормами і правилами пожежної безпеки, становить 2 рази в рік. Варто пам'ятати про те, що перевірка пожежного водопроводу є обов'язковою умовою норм і правил забезпечення безпеки в тому випадки, якщо на підприємстві, заводі або іншій установі трапитися пожежна ситуація. Крім того, водопровід пожежний дозволяє своєчасно надати першу допомогу ще до приїзду бригади пожежників і співробітників МНС, саме тому його справність необхідно регулярно контролювати.

 

Після закінчення перевірок і випробувань внутрішнього водопроводу, складаються необхідні акти і протоколи випробувань. Пожежний водопровід, перевірка якого в обов'язковому порядку повинна проводитися з точною регулярністю дозволить вам не хвилюватися за пожежну безпеку, і тим самим забезпечить якісні умови для вашої роботи. Крім того, варто відзначити, що перевірка повинна проходити під чітким керівництвом фахівців своєї справи. Пам'ятайте, що пожежний водопровід грає дуже важливу роль для забезпечення вашої власної безпеки і безпеки тих, хто знаходиться з вами поруч.