Одним з основних вражаючих факторів пожежі в Україні є токсичні газоподібні речовини і їдкий дим, що виділяються в процесі горіння будівельних і оздоблювальних матеріалів, меблів, елементів декору, пластика, матеріалів що зберігаються. Дим поширюється по будівлі набагато швидше полум'я - він проникає в усі приміщення по внутрішніх інженерних каналах і шахтах, вентиляційних трубопроводах і каналах кондиціонування. Для забезпечення максимального захисту мешканців і персоналу, своєчасного видалення токсичного диму з внутрішніх приміщень, забезпечення евакуаційних заходів в будівлях монтується спеціальна система для видалення диму. Монтаж і сервісне обслуговування вимагає використання спеціального обладнання, інструментів і витратних матеріалів, кваліфікованого технічного персоналу і ліцензії у компанії-підрядника.

 

 

Установка систем димовидалення - що входить в набір робіт?

Підрядні компанії і організації, що надають своїм клієнтам послуги по монтажу та підключенню димовидалення, виконують наступний набір робіт:

♦ монтування протипожежних клапанів;

♦ монтаж вентиляторів;

♦ установка всередині будівель і споруд магістральних мереж і вогнестійких протипожежних коробів;

♦ монтаж зенітних ліхтарів на покрівлі для видалення диму і токсичних газів.

При виникненні вогнищ загоряння або задимлення протипожежна автоматика відкриває вентиляційні отвори і люки, активує дахові вентилятори для примусового видалення дим і тепла з споруди. Правильна робота системи димовидалення надає додатковий час людям для безпечної евакуації з охопленої вогнем будівлі.

Технічна перевірка протидимної вентиляції

Після проектування і монтажу система вимагає проведення регулярних робіт з технічного обслуговування, поточного і термінового ремонту, заміни блоків і вузлів що вийшли з ладу. Сервісне обслуговування повинно проводитися ліцензованою компанією або організацією, що має в своєму штаті кваліфікованих і досвідчених технічних фахівців. В ході проведення ТО фахівці проводять візуальну діагностику, огляд протидимної системи, перевірку обладнання і комунікацій.

Періодичність проведення технічного обслуговування вказана в правилах протипожежної безпеки України - не рідше, ніж 1 раз в рік і обов'язково після закінчення ремонтних робіт або відразу після монтажу протидимної системи на об'єкті. Після проведення обстеження складається протокол випробувань, в якому вказуються всі технічні параметри функціонування апаратури. У більшості випадків послуги сервісного обслуговування надаються тією компанією-підрядником, яка виконувала проектування, монтаж та пусконалагодження обладнання.

Як замовити систему димовидалення та скільки коштують такі роботи?

Для надання послуг проектування, встановлення та сервісного обслуговування комплексу автоматичного димовидалення організація-підрядник повинна мати спеціальну ліцензію ДСНС, штат фахівців і досвід реалізації подібних проектів. Перед тим, як замовити установку захисту на об'єкті, Замовнику повинні бути надані всі дозвільні і ліцензійні документи, підтвердження наявності необхідного обладнання, комплектуючих та витратних матеріалів, портфоліо успішно виконаних робіт.

Вибрати підрядника для установки вентиляторів димовидалення в Україні можна, використовуючи актуальну базу на нашому сайті - в базі зібрані перевірені компанії, що мають ліцензію і відповідний досвід робіт. Вартість їх послуг розраховується індивідуально для кожного об'єкта - зв'яжіться з обраною компанією за телефонами, вказаними на сайті, і отримаєте безкоштовну консультацію з усіх технічних та фінансових питань.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!