Токсичні газоподібні продукти горіння представляють максимальну небезпеку під час пожежі. Дим проникає по внутрішніх каналах і шахтам об'єкта набагато швидше полум'я і отруює органи дихання людини. Для своєчасної вентиляції та видалення токсичних газів з приміщень, забезпечення безпечного процесу евакуації людей в будівлях встановлюються спеціальні системи димовидалення, що вимагають кваліфікованого монтажу та технічного обслуговування з боку ліцензованих компаній.

 

 

Що входить у вартість монтажу системи димовидалення?

Кваліфікована установка і монтаж комплексного захисту від диму на об'єктах різного призначення вимагає від сертифікованої підрядної організації здійснення наступних робіт:

  • установка пожежних клапанів димовидалення;
  • монтаж вентиляторів;
  • кріплення в приміщеннях магістральних каналів і вогнестійких пожежних коробів;
  • установка спеціальних зенітних ліхтарів на даху будівлі для викиду диму в атмосферу.

 

У разі виникнення пожежної небезпеки система димовидалення відкриває спеціальні вентиляційні люки і вікна, примусово видаляючи з приміщень будівлі дим і надлишки тепла, надаючи людям можливість евакуюватися.

 

Періодичність перевірки системи димовидалення

Коректна робота системи димовидалення вимагає кваліфікованого ТО, поточного і термінового ремонту, своєчасної заміни зношених вузлів і агрегатів. Комплекс таких робіт виявляється сертифікованими компаніями, що мають ліцензію і укомплектований штат фахівців. В ході надання послуг з перевірки фахівці проводять візуальний огляд протидимного захисту, здійснюють технічне обслуговування пожежного обладнання та комунікацій.

 

Діючі правила пожежної безпеки України передбачають, що огляд і перевірка протидимного системи повинна проводитися не рідше, ніж один раз на рік і в обов'язковому порядку по закінченню ремонту або установки. Здійснення заходів з перевірки повинен закінчуватися протоколом випробувань протидимного захисту, фіксуючим всі параметри роботи обладнання. Найчастіше, ТО захисту здійснюється тією компанією, фахівці якої надавали послуги по монтажу та запуску її обладнання.

 

Як вибрати підрядну організацію?

Для надання послуг монтажу та технічної перевірки систем протидимного захисту компанія повинна мати ліцензію Державної служби України з надзвичайних ситуацій, укомплектований штат фахівців і досвід в проведенні таких робіт. Перед тим, як замовити послугу, вам необхідно дізнатися про наявність пакета дозвільної документації, набору обладнання та витратних матеріалів, досвіду в проведення огляду та ТО, термінового і планового ремонту, портфоліо реалізованих проектів. Для того, щоб вибрати компанію-підрядника і замовити послугу технічного обслуговування ви можете скористатися нашою базою - вона містить лише перевірені організації, які мають дозвіл на установку і ТО, що володіють бездоганною репутацією і досвідом робіт.