Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Вуглекислотні вогнегасники

Пожежі щорічно забирають людські життя і завдають шкоди в мільйони гривень. Причинами виникнення вогнищ загоряння можуть бути застаріле обладнання, зношена проводка, людський фактор або порушення правил пожежної безпеки. Для швидкого придушення вогнища загоряння або задимлення необхідно постійно мати достатню кількість первинних засобів гасіння вогню, найефективнішим з яких є вуглекислотний вогнегасник. Інтернет-магазин "Євросервіс" пропонує своїм клієнтам широкий вибір моделей: для автомобільного транспорту, виробничої, житлової, складської і офісної нерухомості.

Принцип дії вуглекислотного вогнегасника

Конструкція складається з металевого балона і запірно-випускного механізму. Балон наповнений стисненим вуглекислим газом під високим тиском - діоксидом вуглецю. При випуску струменя гасячого газу з сопла, він збільшується в об'ємі в 500 разів, різко знижуючи свою температуру до позначки - 72 С°. Він ефективно охолоджує палаючу речовину, витісняє кисень з вогнища загоряння, припиняючи хімічну реакцію горіння. Головним достоїнством таких моделей є відсутність забруднення - газ випаровується, не залишаючи слідів і не завдаючи шкоди цінному майну. Саме тому, такі моделі широко застосовуються для серверних приміщень, комп'ютерних залів, складів і музеїв, кімнат та приміщень з цінним технологічним обладнанням. Крім того, термін служби вуглекислотних моделей становить десять років з регулярністю перезарядженням один раз в п'ять років.

Галузь застосування вуглекислотних вогнегасників

Це ідеальне рішення для всіх матеріалів і речовин, процес горіння яких без кисню неможливий. Такий тип гасячих пристроїв широко застосовується в складі пожежних стендів і щитів:

• На виробничих об'єктах;

• На вантажному, легковому та пасажирському автомобільному, залізничному, річковому і морському транспорті;

• В музеях, бібліотеках, архівах і картинних галереях;

• В квартирах, будинках і дачах;

• В офісних приміщеннях.

Класифікація

В залежності від ваги і габаритних розмірів вони поділяються на два типи - пересувні і переносні. Пересувні пристрої мають масу понад 20 кілограм і забезпечуються спеціальною колісною базою. Пересувні моделі складаються з двох балонів з газом і мають металевий розтруб з виводить трубкою. Такі технічні пристрої заборонено використовувати для гасіння електропроводки і устаткування під напругою.

Переносні моделі мають вагу від п'яти до двадцяти кілограм з об'ємом гасячого речовини менше 10 літрів. Вони прості і функціональні в застосуванні, широко використовуються як приватними особами, так і компаніями та організаціями.

Слід пам'ятати:

• Перед застосуванням пристрою у замкнутому просторі необхідно евакуювати людей, так як вуглекислий газ в сильній концентрації небезпечний для здоров'я і життя;

• Мінімальна відстань від кінця розтруба до вогню становить один метр;

• Розріджений вуглекислий газ може генерувати розряди статичної електрики;

• Вириваючись з розтруба, CO₂ сильно знижує його температуру, що може привести до термічних опіків шкіри користувача. Рекомендується не торкатися розтруба оголеною рукою або використовувати рукавички.

В інтернет-магазині "Євросервіс" ви можете купити ВВК та ВП для будь-якого транспортного засобу і об'єкта нерухомості за найдоступнішими цінами. Ваше замовлення буде доставлений в будь-яку точку України найзручнішим для покупця способом.


Найчастіші питання про вуглекислотні вогнегасники:

Що таке вуглекислотний вогнегасник?

Вогнегасні пристрої, які відноситься до газової категорії, так як в ньому вогнегасною речовиною є вуглекислий газ, який перебуває в зарядженому балоні в рідкому стані.

У чому відмінність від інших вогнегасників?

Головним достоїнством таких моделей вогнегасників є відсутність забруднення - газ випаровується, не залишаючи слідів і не завдаючи шкоди цінному майну. Крім того, термін служби вуглекислотних моделей становить десять років з регулярним перезарядженням один раз в п'ять років.

Де можна придбати вуглекислотні вогнегасники?

В інтернет магазині компанії «ЄВРОСЕРВІС».

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору