Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Вуглекислотні вогнегасники

Трохи про вуглекислотні вогнегасники

Застаріле обладнання, занадто інтенсивний темп роботи без використання системи охолодження устаткування, помилки персоналу - можуть стати причинами пожежі. Для швидкого гасіння вогнища, необхідно мати достатню кількість вогнегасних засобів, що відповідають специфіці роботи підприємства. В інтернет-магазині "Євросервіс" ви можете купити якісні вуглекислотні вогнегасники за невисокою ціною.

Система охолодження вуглекислотним вогнегасником

Балон заповнений розрідженим вуглекислим газом, який знаходиться під тиском. При його витісненні, речовина переходить в снегообразной стан. Діоксид вуглецю збільшується в об'ємі в 500 разів, а його температура опускається до -72 °. Газ витісняє кисень з вогнища пожежі, тим самим зупиняючи реакцію горіння. Головна особливість вуглекислотного вогнегасника полягає в тому, що його вогнегасна речовина не залишає слідів, випаровуючись безслідно. Саме тому, для гасіння обладнання - це кращий засіб. До того ж, термін служби пристосування досягає 10 років з перезарядженням вогнегасника 1 раз в 5 років.

Сфера використання вуглекислотних вогнегасників

Вони ідеально підходять для гасіння речовин, які в умовах відсутності кисню не схильні до горіння. Такий тип вогнегасної кошти варто купити для комплектації пожежного щита і стенду:

  • на промислових підприємствах;
  • в міському, залізничному і морському транспорті;
  • на культурних об'єктах (музеї, архіви, галереї);
  • в приватних будинках і на дачах;
  • в квартирах і офісних приміщеннях.

Типи вуглекислотних вогнегасників

Залежно від обсягу корпусу пристрою діляться на пересувні і переносні.

  1. Пересувні і стаціонарні. Їх вага перевищує 35 кг (маса заряду більше 10 л СО2), тому вони оснащені спеціальним пристосуванням для переміщення.
  2. Переносні. Вага - 5-20 кг, а маса заряду балона менше 10 л речовини. Вони прості у використанні і мають невисоку ціну, що дозволяє купити їх для побутового використання.

Пересувні пристрої складаються з спарених вогнегасників, має металевий розтруб і трубки, його заборонено використовувати для гасіння горіння під напругою. Другий тип часто використовується при пожежах в офісних приміщеннях або інших місцях скупчення техніки і електроустаткування. Незалежно від обраної моделі, її термін служби досягає 10 років.

Необхідно пам'ятати:

  • перед використанням пристосування, необхідно евакуювати людей з місця горіння, так як надмірні обсяги вогнегасної речовини небезпечні для життя людей;
  • робоча відстань - не менше 1 м від вогнища пожежі;
  • розріджений вуглекислий газ в процесі свого виверження може створювати розряди статичної електрики.

В інтернет-магазині "Євросервіс" ви можете купити будь-який тип вогнегасної обладнання для комплектації пожежної шафи за доступними цінами. Товар буде доставлений в найкоротші терміни по Києву і в будь-який інший місто України.

Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору