Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Вуглекислотні вогнегасники

Вуглекислотні вогнегасники


Пожежі в нашій щорічно забирають людські життя і завдають шкоди в мільйони гривень. Причинами виникнення вогнищ загоряння можуть бути застаріле обладнання, зношена проводка, людський фактор або порушення правил пожежної безпеки. Для швидкого придушення вогнища загоряння або задимлення необхідно постійно мати достатню кількість первинних засобів гасіння вогню, найефективнішим з яких є вуглекислотний вогнегасник. Інтернет-магазин "Євросервіс" пропонує своїм клієнтам широкий вибір моделей вуглекислотних вогнегасників для автомобільного транспорту, виробничої, житлової, складської і офісної нерухомості.

 

Принцип дії вуглекислотного вогнегасника.


Вогнегасник складається з металевого балона і запірно-випускного механізму. Балон наповнений скрапленим вуглекислим газом під високим тиском - діоксидом вуглецю. При випуску струменя гасячого газу з сопла, він збільшується в об'ємі в 500 разів, різко знижуючи свою температуру до позначки - 72 С °. Газ ефективно палаюче речовина, витісняє кисень з вогнища загоряння, припиняючи хімічну реакцію горіння. Головним достоїнством таких моделей вогнегасників є відсутність забруднення - газ випаровується, не залишаючи слідів і не завдаючи шкоди цінному майну. Саме тому, такі моделі широко застосовуються для серверних і приміщень, комп'ютерних залів, складів і музеїв, кімнат та приміщень з цінних технологічним обладнанням. Крім того, термін служби вуглекислотних моделей становить десять років з регулярною перезарядженням один раз в п'ять років.

 

Галузь застосування.

Вуглекислотні вогнегасники - ідеальне рішення для всіх матеріалів і речовин, процес горіння яких без кисню неможливий. Такий тип туша пристроїв широко застосовується в складі пожежних стендів і щитів:

  • На виробничих об'єктах;
  • На вантажному, легковому та пасажирському автомобільному, залізничному, річковому і морському транспорті;
  • В музеях, бібліотеках, архівах і картинних галереях;
  • В квартирах, будинках і дачах;
  • В офісних приміщеннях.

 

Класифікація.

В залежності від ваги і габаритних розмірів вогнегасники поділяються на два типи - пересувні і переносні. Пересувні пристрої мають масу понад 20 кілограм і забезпечуються спеціальною колісною базою. Пересувні моделі складаються з двох балонів з газом і мають металевий розтруб з виводить трубкою. Такі технічні пристрої заборонено використовувати для гасіння електропроводки і устаткування під напругою.

Переносні моделі мають вагу від п'яти до двадцяти кілограм з об'ємом гасячого речовини менше 10 літрів. Вони прості і функціональні в застосуванні, широко використовуються як приватними особами, так і компаніями та організаціями.

Слід пам'ятати:

Перед застосуванням вогнегасника в замкнутому просторі необхідно евакуювати людей, так як вуглекислий газ в сильній концентрації небезпечний для здоров'я і життя;

  • Мінімальна відстань від кінця розтруба до вогню становить один метр;
  • Розріджений вуглекислий газ може генерувати розряди статичної електрики;
  • Вириваючись з розтруба, газ сильно знижує його температуру, що може привести до термічних опіків шкіри користувача. Рекомендується не торкатися розтруба оголеною рукою або використовувати рукавички.

 

В інтернет-магазині "Євросервіс" ви можете купити вуглекислотні і порошкові вогнегасники для будь-якого транспортного засобу і об'єкта нерухомості за найдоступнішими цінами. Ваше замовлення буде доставлений в будь-яку точку України найзручнішим для покупця способом.

Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору