Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Протипожежні сповіщувачі і покажчики

Знаки безпеки, сповіщувачі, покажчики і журнали – це спеціальні технічні пристосування і наочні засоби, що застосовуються в будівлях, спорудах і на відкритих майданчиках для попередження виникнення небезпечних ситуацій, швидкого гасіння вогнищ загоряння, забезпечення швидкого і безпечного виходу людей з аварійного об'єкта. Згідно з правилами протипожежної безпеки України, застосування таких засобів є обов'язковим для об'єктів житлової, офісної, промислової, складської нерухомості, станцій технічного обслуговування і автозаправних станцій.

Інструкції, журнали і знаки безпеки

Журнали та інструкції з охорони праці та дотримання техніки безпеки є головним засобом забезпечення протипожежного режиму і контролю для юридичних осіб різних форм власності. Наявність такої документації на об'єкті і правильне її ведення є обов'язком директора, керівника компанії або організації, а також співробітника, призначеного наказом відповідальною особою за дотримання протипожежного режиму.

Знаки – це спеціальні кольорографічні умовні позначення, за допомогою яких встановлюється заборона на вчинення певних дій або дається вказівка ​​щодо захисту здоров'я працівників на робочому місці. Вони наклеюються або кріпляться на об'єктах в строго відведених для цього місцях. За смисловим навантаженням вони класифікуються на три види – загального призначення, забороняючі і попереджуючі.

Для більшої ефективності застосування кожен вид має свою унікальну комбінацію кольорів:

• знаки червоного кольору – сигналізують про безпосередню небезпеку для здоров'я або життя користувача, екстреної ситуації. З їх допомогою позначається протипожежна техніка і засоби пожежного захисту;

жовтого кольору – вказують на можливу небезпеку;

зеленого кольору – позначають допомогу чи порятунок у надзвичайній ситуації, а також дозволені умови праці;

синього кольору – вказуючі умовні позначення, а також приписуючі певний порядок дій працівника для запобігання екстреної ситуації.

Покажчики та автоматичні пожежні сповіщувачі

Оповіщувачі або сповіщувачі – спеціальні технічні пристосування, які застосовуються для оперативного інформування мешканців, відвідувачів, працівників та співробітників усередині будівель і споруд про виниклу пожежну небезпеку. Оповіщувач функціонує як протипожежний сигналізатор, який діє в екстреній ситуації на органи чуття людини звуковим, мовним, світловим або комбінованим сигналом, допомагаючи йому прийняти правильне рішення для евакуації.

Вони класифікуються на кілька типів:

• за типом сигналу спрацьовування – ручні, теплові, світлові, димові (аспіраційні, оптичні і радіоізотопні) і комбіновані;

• за ступенем локалізації сигналу спрацьовування – адресні і неадресні;

• за способом підключення контрольних датчиків – точкові, багатоточкові і лінійні;

• за іншими ознаками – вибухозахищені, одноразові, багаторазові та ін.

Світлові покажчики – один з підвидів сповіщувачів. Покажчики це компактні інформаційні таблички і покажчики напрямку, які мають вбудоване світлове підсвічування. Вони монтуються на аварійних шляхах, виходах з приміщень і будівель, евакуаційних проходах, в зонах масового скупчення людей, зберігання пально-мастильних матеріалів і вибухонебезпечних речовин, роботи спеціального виробничого устаткування.

Де купити знаки безпеки, сповіщувачі і покажчики в Україні?

Центр пожежної безпеки Євросервіс – це широкий асортимент протипожежної продукції за конкурентними цінами. Ми пропонуємо доставку в будь-яку точку України сповіщувачі, інформаційні плакати з охорони праці та техніки безпеки, сповіщувачі, інструмент, протипожежне обладнання власного виробництва і моделі провідних світових брендів. Всі наші товарні групи мають найвищу якість, гарантію від виробника і тривалий термін експлуатації. Зв'яжіться з співробітниками нашого відділу продажів прямо зараз, отримаєте безкоштовну консультацію з усіх технічних, комерційних і фінансових питань.


Найчастіші питання про протипожежні сповіщувачі:

Які сповіщувачі у Вас є?

Знаки, світлові покажчики на вхід і вихід в приміщення, звукові, комбіновані, а також таблички та інші.

Яка основна мета сповіщувачів?

Правильний напрямок людей і персоналу підприємства в разі пожежі.

Чому варто вибирати “Євросервіс”?

Компанія що досконально спеціалізується з пожежної безпеки в Україні.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору