Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Протипожежні сповіщувачі і покажчики

Знаки, журнали, сповіщувачі і покажчики - це наочні засоби та технічні пристрої, які використовуються на об'єктах нерухомості, в компаніях і організаціях для запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, швидкого придушення вогнищ пожеж, проведення безпечної евакуації з охопленої вогнем приміщення. Використання таких засобів передбачено правилами протипожежної безпеки України для виробничих, складських, житлових, офісних і торгово-розважальних установ, для квартири та житлового будинку.

Знаки безпеки, журнали та інструкції.

Знаки безпеки - це умовні позначення, які встановлюються або наклеюються на об'єктах різного функціонального призначення. За смисловим навантаженням вони діляться на три класи - загальні, що забороняють і попереджуючі.

Для зручності використання кожен клас виконаний з використанням унікальної колірної гами:

  • червоні знаки - означають безпосередню небезпеку для здоров'я або життя людини, аварійну ситуацію, пожежну техніку та засоби протипожежного захисту;

  • жовті - ймовірна небезпека;

  • зелені - допомога, порятунок в екстреній ситуації, безпечні умови праці;

  • сині - вказують, що пропонують певні дії для запобігання небезпечній ситуації.

Журнали та інструкції з техніки безпеки та охорони праці - це головний засіб контролю за дотриманням протипожежного режиму в організаціях і компаніях різних форм власності. Наявність і правильне ведення цієї документації в Україні є обов'язком працівника, відповідального за дотримання протипожежного режиму на об'єкті, а також на керівництві юридичною особою.

Сповіщувачі і покажчики.

Сповіщувачі (оповіщувачі) - це спеціальні технічні засоби, які використовуються для своєчасного інформування людей що знаходяться в будівлі або споруді про виниклу загрозу пожежі. Сповіщувач працює як пожежний сигналізатор, який звуковим, мовним, світловим або комбінованим сигналом впливає на органи чуття людини, допомагаючи йому прийняти правильне рішення в критичній ситуації.

Світлові покажчики є однією з різновидів оповіщувача. Конструкційно вони представляють собою таблички з інформаційними написами і умовними позначеннями, які мають світлове підсвічування. Пожежний покажчик встановлюється на аварійних виходах і шляхах евакуації, в місцях скупчення людей, зберігання горючих і вибухонебезпечних речовин, роботи технологічного обладнання.

Де недорого купити сповіщувач, знаки безпеки та покажчики?

Центр пожежної безпеки Євросервіс пропонує широкий асортимент продукції, що включає в себе сповіщувачі, плакати і таблички з техніки безпеки, сигналізатори, інструмент і обладнання власного виготовлення і виробництва провідних світових брендів. Всі наші товари відрізняються невисокою ціною, високою якістю, гарантією від виробника та тривалим терміном служби. Зв'яжіться з нашими менеджерами прямо зараз, дізнайтеся про актуальні ціни та найзручніших способів доставки вашого замовлення на об'єкт.

 

Найчастіші питання про протипожежні сповіщувачі:

Які сповіщувачі у Вас є?

Знаки, світлові покажчики на вхід і вихід в приміщення, звукові, комбіновані, а також таблички та інші.

Яка основна мета сповіщувачів?

Правильний напрямок людей і персоналу підприємства в разі пожежі.

Чому варто вибирати “Євросервіс”?

Компанія що досконально спеціалізується з пожежної безпеки в Україні.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору