Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Двері протипожежні зі склом одностулкові

Двері протипожежні одностворчаті зі склом (ОППД)

Це конструкція, яка в Україні виконує функцію контролю доступу зовні і всередині будівель і споруд. Крім основного завдання в екстрених ситуаціях ОППД служить бар'єром для поширення полум'я, токсичного диму, екстремальної температури, забезпечуючи безпечну евакуацію персоналу і збереження майна до приїзду рятувальників. За конструкційним особливостям полотна протипожежні одностулкові двері можуть бути глухими або мати оглядове вікно з армованим склом.

Двері однопільні зі склом - будова

Звичайні дверні конструкції в екстреній ситуації під час пожежі схильні до спалаху, вільно пропускають токсичні газоподібні речовини і високу температуру, а їх полотно і рама деформується, стаючи нездоланною перепоною для людей під час евакуації. Одностулкові протипожежні двері складається з полотна і рами, виготовлених зі сталі. В якості внутрішнього заповнювача металевого каркаса використовується мінеральне волокно на основі базальтових ниток - такий матеріал не горить, не плавиться і не виділяє токсичного диму при нагріванні, є відмінним тепло- і звукоізолюючим матеріалом.

Однопільні протипожежні двері мають по периметру полотна захисну стрічку, яка під дією екстремального нагрівання розширюється в кілька разів, надійно герметизуя всі щілини і захищаючи внутрішній простір від проникнення токсичного диму. Петлі і замковий механізм виготовляються з термостійких матеріалів - вони не деформуються під час пожежі.

Оглядове вікно з загартованим склом використовується як додаткове джерело освітлення, дозволяє оглядати внутрішній простір або контролювати доступ третіх осіб до будівлі. Одностулкові протипожежні двері зазвичай мають вікно зі склом розмірами 400×300 міліметрів і межею вогнестійкості не менше тридцяти хвилин. ОППД зазвичай встановлюються в житлових, громадських, торгових, розважальних і складських об'єктах нерухомості.

Центр пожежної безпеки Євросервіс - торгово-виробнича компанія, яка пропонує своїм клієнтам виготовлення і монтаж одностулкових і двостулкових протипожежних дверей глухих, з оглядовим склом або з вентиляційними отворами. Виробництво конструкцій може здійснюватися за типовими проектними рішеннями або згідно специфікації Замовника. Весь наш асортимент повністю відповідає державним нормам, стандартам і вимогам, має технічні паспорти та сертифікати. Для того, щоб дізнатися вартість необхідних вам конструкцій, а також ціну доставки на ваш об'єкт, зв'яжіться з нашими менеджерами прямо зараз за телефонами, вказаними на сайті, або в онлайн-чаті.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору