Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Двері протипожежні одностулкові зі склом

Двері протипожежні - окремий клас будівельних конструкцій, що виконують не тільки функцію контролю доступу третіх осіб в будівлі, але і перешкоджають поширенню пожежі в інші приміщення та поверхи. Використання традиційних конструкцій в екстрених ситуаціях неможливо - звичайні двері не є герметичними і вільно пропускають отруйний дим; деформуються під дією високої температури і вогню, заклинюючи прохід для евакуації людей; нагріваючись, стають джерелом теплового випромінювання, здатного створити нові джерела загоряння в будівлі.

Двері протипожежні складаються з негорючих матеріалів і мають конструкцію, що забезпечує герметичність дверного отвору в надзвичайних ситуаціях. Вона складається з двох металевих листів товщиною в 2 мм. і внутрішнього ізолюючого матеріалу, що володіє вогнетривкими характеристиками і виконує роль тепло і звуко ізоляції. По периметру дверне полотно має спеціальну Термоактивне стрічку італійського виробництва, розширюється в обсязі під дією високої температури і закриває всі щілини і повітряні камери. Замок і петельний механізм виконані з жароміцних матеріалів і не деформуються під час пожеж.

Залежно від своєї конструкції протипожежні двері можуть бути одностулковими і двостулковими, заскленими і глухими. Двері зі склом призначені для контролю доступу сторонніх осіб в приміщення і служать додатковим джерелом світла. Площа скління зазвичай становить 300 * 400 міліметрів і має межу вогнестійкості в 30 хвилин. Протипожежні двері зі склом зазвичай купуються для житлових багатоквартирних будинків, магазинів і складських приміщень.

Центр пожежної безпеки Євросервіс здійснює випуск протипожежних дверей на власних виробничих площах з використанням найсучаснішого європейського обладнання. Ми виготовляємо двері одностулкові зі склом типових і індивідуальних розмірів відповідно до побажань замовників і вимогам проектної документації. Вся наша продукція повністю відповідає Державному стандарту України «Захист від пожежі. Двері і ворота. Методи випробувань на вогнестійкість » і має повний комплект сертифікаційної документації.

Якщо вам необхідно купити протипожежні двері з склінням або без за найвигіднішими цінами на ринку України - зверніться в компанію Євросервіс. Зв'яжіться з нами по телефону або електронній пошті і наші фахівці допоможуть вам вибрати оптимальну модель, підібрати комплектуючі та фурнітуру, проконсультують щодо особливостей монтажу і підберуть найзручніший спосіб доставки продукції на ваш об'єкт. Наша компанія зможе забезпечити комплексне постачання протипожежної продукцією і послугами об'єкт житлової, складської, промислової і торгово-розважальної нерухомості будь-якого рівня технологічної складності.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору