Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Двері протипожежні "антипаніка"

  Система «Антипаніка»   - це запірний механізм особливого типу, який встановлюється в Україні на протипожежних дверей (ППД), дозволяючи в екстреній ситуації забезпечити швидку евакуацію людей з охоплених полум'ям приміщень і будівель. Евакуаційні протипожежні двері з системою «антипаніка» обмежують потрапляння в будівлю або приміщення сторонніх осіб ззовні і відкриваються зсередини простим натисненням на перекладину або спеціальну кнопку.

Двері антіпаніка - для чого?

Оригінальна конструкція запірного механізму і легкість в управлінні дозволяють в екстрених випадках швидко покинути небезпечне приміщення навіть дітям, особам з обмеженими можливостями і людям похилого віку - кнопка або перекладина добре помітна навіть в умовах обмеженої видимості, в задимлених або затемнених приміщеннях під час пожежі. Згідно з правилами пожежної безпеки України і будівельних норм ППД з ручкою «Антипаніка» встановлюються в дитячих садах, школах, вищих навчальних закладах, громадських будівлях, торгово-розважальних об'єктах, лікувальних і профілактичних установах, банках і офісних будівлях.

Протипожежні двері з системою антіпаніка - будова

Система «Антипаніка» встановлюється на протипожежних металевих дверях з внутрішнім ізолюючим вогнестійким шаром з негорючого базальтового волокна. По периметру дверне полотно має стрічку зі спеціального матеріалу, що спучується під дією високої температури. В екстреній ситуації такі вогнестійкі двері дозволяють забезпечити швидку евакуацію мешканців, відвідувачів, співробітників або персоналу, створюючи при цьому перешкоду від поширення відкритого вогню, високої температури і токсичних газоподібних продуктів горіння. Виготовлення протипожежних дверей з запірним механізмом типу «Антипаніка» можливо в різних модифікаціях, виходячи з вимог проекту, специфікації і вартості супутньої фурнітури, побажань Замовника.

Центр пожежної безпеки Євросервіс - це проектування, виготовлення і монтаж вогнетривких і протипожежних конструкцій різних модифікацій. Ми пропонуємо своїм клієнтам широкий асортимент металевих дверей з запірним механізмом «Антипаніка», люків, жалюзі, воріт, а також спеціальні інструменти, обладнання та системи сигналізації, які відповідають усім технічним правилам і нормам України. Вся наша продукція має повний комплект гарантійної документації, паспорт якості і сертифікати відповідності. Зв'яжіться з нашими менеджерами прямо зараз за телефонами, вказаними на сайті, і дізнайтеся актуальну ціну на всі товарні позиції і способи доставки.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору