Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Двері протипожежні EI 30

Протипожежні двері EI 30 є спеціальними металевими конструкційними елементами з межею вогнестійкості до тридцяти хвилин. Вони монтуються на шляхах можливої ​​евакуації персоналу, мешканців, працівників або відвідувачів з охопленого вогнем будинку під час пожежі. Їх головними завданнями є стримування вогню і перешкоджання поширенню токсичних продуктів горіння по будівлі.

 

Двері протипожежна третього типу EI30 складається зі сталевої рами з петлями, сталевого дверного полотна, вогнетривкого замкового механізму, що відкривається зсередини приміщення без допомоги ключа, негорючого ізолюючого наповнювача і стрічки, що збільшується в об’ємі  по периметру. Під час пожежі під дією високої температури стрічка спучується, надійно герметизуючи площу двері. В конструкції можуть бути присутніми автоматичні пороги і доводчики різних систем.

 

Двері протипожежні металеві 3 типу бувають наступних основних видів:

• двопільними і однопільними;

• різнопільними і рівнопільні.

 

Технічні двері EI-30 виготовляються з двох холоднопрокатних сталевих листів товщиною в півтора міліметра - під дією високої температури під час пожежі сталь не деформується і не заклинює конструкцію. Допускається виготовлення дерев'яних протипожежних дверей 3 типу EI 30 зі спеціальною обробкою деревини. В якості ізолюючого матеріалу найчастіше застосовується матеріал на основі базальтового волокна - він не горить і під час пожежі не виділяє токсичного газу. Низький рівень теплопровідності волокна дозволяє конструкції витримувати високу температуру протягом тридцяти хвилин.

 

Якщо Вам необхідно купити спеціальні пожежні конструкції за найвигіднішими цінами - зверніться до національного виробника України компанії Євросервіс. Для того, що б отримати найкраще пропозицію, повідомте нам по телефону або електронній пошті потрібні параметри виробів, які Вас цікавлять:

• типорозмір;

• рівень вогнестійкості;

• наявність скляних оглядових віконець;

• необхідна фурнітура.

 

Зв'яжіться з нами і отримаєте безкоштовну консультацію по всіх питаннях.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору