Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Люки протипожежні

Протипожежні люки - це спеціальні конструкції, які дозволяють захистити критично важливу інженерну інфраструктуру будівлі або споруди від вогню, токсичних газоподібних з'єднань і високої температури під час пожежі і забезпечити безпечну евакуацію людей. Конструкційно пожежний люк складається з коробки, полотна і комплектуючих елементів, що забезпечують його нормальну роботу. На відміну від дверей, він має невеликі розміри і полотно глухого типу без оглядових віконець. Протипожежні люки для закриття прорізів в перекритті можуть мати одну або дві стулки.

Люки протипожежні - будова і призначення

Конструкція складається з листів холоднокатаної сталі товщиною 1,5-2 міліметри з внутрішнім заповненням з негорючих ізолюючих матеріалів на основі базальтової вати - така конструкція дозволяє захистити приміщення від несанкціонованого проникнення, служить прекрасною тепло- і звукоізоляцією. Згідно з правилами пожежної безпеки України, деякі деталі і елементи можуть бути виготовлені з дерева зі спеціальною вогнестійким просоченням. Зовнішня поверхня вироба забарвлюється порошковою фарбою в сірий або білий колір з нанесенням або наклеюванням спеціальних знаків або умовних позначень.

За способом кріплення металеві протипожежні короба діляться на три типи - торцеві, внутрішні і кутові. Виготовлення коробів може здійснюватися із сталевого уголка, листа або прямокутного профілю з кріпленням по периметру спеціального ущільнювача з гуми. На внутрішній поверхні закріплюється спеціальна стрічка - під дією екстремальної температури під час пожежі вона збільшується в об'ємі в кілька разів, надійно герметизируя приміщення від попадання всередину токсичного гарячого диму.

В процесі виробництва металевий люк комплектується стандартною фурнітурою, яка складається з вогнестійких замків, петель, ручок та інших виробів. Замки, ручки і петлі повинні бути стійкі до екстремальних температур, впливу відкритого вогню, не деформуватися і не заклинювати, забезпечуючи доступ або вихід з приміщень.

Металеві протипожежні люки встановлюються в будівлях і спорудах житлової, виробничої, складської, торгово-розважальної та адміністративної нерухомості для виходу на горище, на покрівлю або на дах, в приміщення пожежного резервуара. У житлових будинках монтаж може здійснюватися на балконі, на лоджії або для виходу на горище під час проведення евакуації. В штатній ситуації вони забезпечують можливість візуального огляду і виконання робіт без необхідності повного доступу в технічні приміщення.

Головною функціональною характеристикою горищних, підлогових або настінних архітектурно-будівельних виробів є межа вогнестійкості - мінімальна кількість хвилин, протягом яких під час пожежі конструкція зберігає свою міцність і цілісність. В Україні найбільш популярними виробами є протипожежні люки з межею вогнестійкості EI 30 і EI 60. За індивідуальним замовленням та спеціальною ціною можуть виготовлятися вироби з характеристиками EI15, EI100 і EI120, а також вологостійкі конструкції.

Компанія Євросервіс - це виробництво і установка протипожежних спеціальних конструкцій в стіні, на горище, на дах, в технічні і підсобні приміщення будівель різного функціонального призначення. Як компанія-виробник ми гарантуємо високу якість кожної одиниці асортименту, конкурентну вартість, повну відповідність нормам пожежної безпеки України.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору