Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Люки протипожежні

Протипожежні люки - це спеціальні конструкційні елементи будівлі і споруди, які дозволяють провести евакуацію персоналу і мешканців з охопленого вогнем приміщення і перешкоджають поширенню пожежі, вогню і диму. Стандартна конструкція люка включає в себе полотно, коробку і фурнітуру. Використання оглядових віконець в конструкції не передбачається. Найчастіше на об'єктах використовуються одностулкові конструкції, рідше - двостулкові.

Найпоширенішим матеріалом для виготовлення полотна люка є сталевий лист товщиною до двох міліметрів - цей матеріал не тільки володіє прекрасними вогнезахисними властивостями, але і здатний захистити приміщення від несанкціонованого проникнення третіх осіб. Допускається використання в конструкції окремих елементів з деревини з вогнезахисною обробкою. Внутрішній простір полотна заповнюється негорючим ізоляційним матеріалом, найпоширенішим з яких є мінеральна вата на основі базальтового волокна. Полотно забарвлюється порошковою фарбою в білий або сірий колір з можливістю використання декоративних кольорових накладних панелей.

 

Коробки люків можуть бути кутовими, внутрішніми і торцевими. Вони виготовляються із сталевого листа, куточка і профілю прямокутного або квадратного перетину. По периметру закріплюються гумовий ущільнювач, який забезпечує захист внутрішнього простору приміщення від проникнення холодного повітря, і спеціальна стрічка, що спучується під дією високої температури пожежі і герметизирующая простір між полотном і коробкою від проникнення диму і газоподібних продуктів горіння.

Стандартна фурнітура для пожежних люків включає в себе петлі, замки і ручки засувки. Доводчики зазвичай не використовуються, так як люки зазвичай експлуатуються в закритому стані. Вогнестійкі вимоги пред'являються тільки до замків і ручок, так як тільки вони схильні до впливу високої температури при пожежі - вони повинні виготовлятися з вогнестійких матеріалів, які не схильні до деформації і заклинювання під дією сильного спека і полум'я.

Пожежні люки мають відносно невеликі габаритні розміри і використовуються в стінових перегородках технічних та інженерних шахт, приміщень, камер і ніш, ліфтових шахт і вентиляційних каналів, електрощитових приміщень і апаратних, підвальних і підсобних кімнат, призначених для візуального огляду працівниками технічних служб без необхідності їх відвідування .

Межа вогнестійкості - це ключова характеристика спеціальних будівельних конструкцій, що визначається в хвилинах. Вона показує, який час необхідно конструкції для переходу в наступне нормоване стан. Найпоширенішими є люки з межею вогнестійкості в 30 і 60 хвилин. Менш поширеними і виготовляються на замовлення є вироби з показниками в 15, 100 і 120 хвилин.

За способом свого монтажу протипожежні люки діляться на стінні, підлогові і стельові. Монтаж кожного типу в загальному однаковий, але є свої особливості. Так, наприклад, на підлогу і стелю можуть встановлюватися тільки з зовнішнім способом кріплення петель для відкривання вгору, на людину. Монтажні роботи проводяться згідно затвердженого регламенту, технічної документації компанії-виробника і проекту будівництва або реконструкції будівлі. Правильне виконання монтажних робіт підтверджується актом, що підписується представником компанії-замовника, підрядної організації і Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Компанія Євросервіс пропонує своїм клієнтам широку лінійку пожежних люків з гарантією якості. Всі наші вироби виконані з високоякісних матеріалів і мають всю необхідну сертифікаційну документацію. Нашим клієнтам доступні вироби з межами вогнестійкості в 30 і 60 хвилин в типорозмірах . У разі необхідності ми можемо виготовити оптимальний варіант продукції з необхідними вам нестандартними типорозмірами і межею вогнестійкості.

В ході консультації з нашими менеджерами ви зможете знайти відповіді на всі ваші запитання і сформувати замовлення з необхідними параметрами. Наша компанія здійснює комплексні поставки вогнезахисних конструкцій, первинних засобів пожежогасіння та інших протипожежних матеріалів та послуг за оптимальною вартістю і найвищої якості.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору