Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Звукові оповіщувачі

Одна з головних цілей системи пожежної охорони на об'єктах нерухомості і відкритих майданчиках – своєчасне оповіщення мешканців, персоналу, співробітників, працівників, відвідувачів, покупців про виникнення загрози для їхнього життя. Звуковий оповіщувач – найефективніший і надійний спосіб проінформувати людей про виникнення надзвичайної ситуації, що дозволяє своєчасно врятувати цінне майно від вогню, забезпечити безпечний вихід з об'єкта, врятувати не тільки здоров'я, а й людські життя.

Що таке аудіо оповіщувач?

Протипожежний звуковий сповіщувач або оповіщувач – це електромеханічний пристрій, який при виникненні надзвичайної ситуації подає добре чутний сигнал тривоги. Вони встановлюються як всередині споруд і будівель, так і на відкритому повітрі, дозволяючи людям швидко зреагувати при виникненні загрози.

Звуковий сповіщувач - класифікація

За методом генерації сигналу сповіщувачі поділяються на три види:

електромеханічні – технічні пристрої, які генерують низькочастотні аудіо коливання, добре помітні на тлі шуму працюючого виробничого обладнання, автотранспорту або вулиці. Такі електронні засоби в більшості випадків встановлюються на відкритих майданчиках, будівельних ділянках, в складських і промислових спорудах;

електродинамічні – сирени протипожежної сигналізації, які генерують низькочастотні звукові хвилі потужністю до 110 дБ;

п'єзоелектричні – електричні пристрої, в яких звукова хвиля генерується за рахунок коливання пьезокерамического кристала. Такі технічні засоби є найбільш надійними і універсальними на ринку України. Вони мають невелику ціну, можуть монтуватися як всередині будівель, так і на відкритому повітрі.

За місцем монтажу сповіщувачі класифікуються на настінні, стельові, вуличні, внутрішні та універсальні моделі. Промислові вироби оснащуються захистом від пилу, води, бруду і можуть виготовлятися у вибухозахищеному варіанті. За способом передачі контрольного сигналу аудіо сирена може бути дротовою або радиоканальной.

Як вибрати звуковий сповіщувач?

Ключовими технічними параметрами для вибору і покупки аудіо сирени для житлового будинку, адміністративної, офісної, складської або промислової будівлі, торгово-розважального комплексу є:

• необхідний рівень звукового тиску;

• напруга в електромережі (12, 24 або 220В);

• місце монтажу – всередині будівель або на відкритому просторі.

Де купити звуковий оповіщувач в Україні?

Центр пожежної безпеки Євросервіс – це широкий вибір протипожежних сповіщувачів, сирен 220В, інформаційних табличок, покажчиків, плакатів, знаків безпеки, спеціального інструменту та інвентарю, засобів гасіння та індивідуального захисту. Нашими конкурентними перевагами на ринку України є найзручніший сервіс, низька ціна, висока якість продукції і гарантія на кожну позицію.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору