Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Звукові оповіщувачі

Одна з головних задач активних засобів протипожежної охорони - своєчасне оповіщення людей що знаходяться в будівлі або споруді про виникнення вогнища загоряння або задимлення. Звукові оповіщувачі - найефективніший спосіб попередження про небезпеку, який дозволяє своєчасно провести евакуацію, врятувати не тільки людське здоров'я, а й життя.

Аудіо оповіщувач - що це таке?

Звукові пожежні сповіщувачі - це електронні пристрої, які в разі виникнення пожежі або іншої надзвичайної ситуації подають добре чутний сигнал тривоги. Вони монтуються як всередині будівель і споруд, так і на відкритих майданчиках, надаючи можливість за допомогою потужної сирени швидко повідомити людям про загрозу для їхнього життя.

Класифікація.

За способом генерування звукового сигналу сирени в Україні діляться на три типи:

  • електромеханічні пристрої генерують аудіо коливання низької частоти, які добре помітні на тлі повсякденних вуличних шумів або працюючого технологічного обладнання. Такі пристрої найчастіше монтуються на відкритих майданчиках, будівельних об'єктах, в складських і виробничих комплексах;
  • електродинамічні сирени для сигналізації генерують сигнал низької частоти потужністю до 110 дБ;
  • п'єзоелектричні пристрої використовують коливання п'єзокерамічного кристала. Такі технічні пристрої вважаються найбільш надійними і універсальними на ринку України. Вони відрізняються невисокою ціною і використовуються як усередині будівель і споруд, так і на відкритих майданчиках.

За місцем установки оповіщувач може бути настінним або стельовим, вуличним, внутрішнім або універсальним. Промисловий аудіосповіщувач виготовляється з захистом від пилу, води, бруду і може бути у вибухозахищеному виконанні. За способом передачі сигналу звукова сирена може бути провідний або радіоканальної.

Як вибрати сповіщувач?

Якщо вам необхідно купити звукову сирену для вашого будинку, квартири, офісу, складського або виробничої будівлі, магазину чи торгово-розважального комплексу, то перш за все слід оцінити такі параметри:

  • необхідний рівень звукового тиску;
  • напруга електроживлення (12в, 24в або 220в);
  • місце установки - зовнішній або внутрішній.

Де купити звукову сирену?

Центр пожежної безпеки Євросервіс пропонує своїм клієнтам купити пожежні сповіщувачі, сирени 220в, таблички, покажчики, плакати, наклейки, знаки пожежної безпеки, спеціальний інвентар, засоби гасіння і інструменти. Нашими конкурентними перевагами на ринку України є низька ціна, висока якість і гарантія на кожну позицію в асортименті.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору