Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Вказівні знаки

Вказівні знаки - спеціальні пристосування, призначені для вказівки місцезнаходження певних об'єктів (наприклад, місця куріння). Вони встановлюються з метою організації робочого часу і відпочинку. Об'єкти не повинні суперечити техніки безпеки і правил охорони праці на конкретному підприємстві.

Такі таблички виконуються у вигляді прямокутників синього кольору з білим квадратом усередині. Графічні зображення або пояснювальний текст наносять на них, як правило, чорним кольором. Виняток становлять пристосування, що вказують на потенційну небезпеку. Для них, згідно з правилами охорони праці, використовується червоний колір. Для виготовлення виробів найчастіше застосовують пластик ПВХ і самоклеящуюся полімерну плівку.

Види вказівних знаків

Зараз можна купити три види знаків безпеки:

  • основні (пристосування з однозначним за змістом виразом вимог, зокрема, для уникнення потенційної небезпеки);
  • додаткові (вироби з пояснювальний текст, застосовуються разом з основними);
  • комбіновані (таблички, які виражають сукупні вимоги щодо забезпечення пожежної безпеки та виконання норм охорони праці, складаються з основних і пояснювальних знаків).

До найпоширеніших вказівним табличок відносять:

  • «Місце куріння».
  • «Місце (пункт) для прийому їжі».
  • «Дозволяється користуватися приладами».
  • «Прохід тут».

Знаки безпеки і плакати з охорони праці, змонтовані в умовах недостатньої освітленості, повинні бути доповнені освітлювальними приладами. Останні не повинні впливати на колір вказівних табличок або погіршувати їх видимість при природному освітленні. Важливо, щоб місце монтажу знаходилося максимально близько до предмету, на який вказує виріб.

Знаки та інструкції в «Євросервіс»: висока якість і низькі ціни

У центрі пожежної безпеки «Євросервіс» можна недорого купити вказівні таблички з пластика ПВХ або самоклеїться плівки: «Місце куріння», «Дозволяється користуватися приладами» і багато інших. Ми реалізовуємо продукцію за доступними цінами та оперативно доставляємо придбання по Києву та іншим містам України. Також у нас можна купити евакуаційні, розпорядчі та попереджувальні таблички пожежної безпеки, журнали з охорони праці, звукові сповіщувачі і інші пристосування для уникнення небезпеки. Телефонуйте нам вже зараз, щоб отримати детальну консультацію про продукцію, ціни та умови доставки.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору