Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Вказівні знаки

Знаки вказівні — спеціальні наочні зображення, використовувані для вказівки місцезнаходження певних місць чи об'єктів. У будівлях, спорудах і на відкритих майданчиках різного функціонального призначення вони встановлюються для організації правильного робочого процесу і відпочинку. Місця розташування знаків не повинні порушувати правил безпеки та норм охорони праці, галузевих і виробничих стандартів.

Вказівні знаки безпеки – що це таке?

Графічно знаки вказівні це інформаційні таблички синього кольору з білим полем посередині. Смислові графічні зображення або текст наносяться на поле чорною фарбою. Виняток становлять покажчики потенційної небезпеки - для нанесення таких умовних зображень використовується червоний колір. Як матеріал виготовлення, найчастіше застосовується пластик і самоклеюча полімерна плівка. Для поліпшення видимості лицьова поверхня може бути виготовлена ​​зі спеціальних світловідбивних фарб або наклейок.

Знаки вказівні - класифікація

Знаки безпеки поділяються на три види:

• основні – несуть однозначний сенс для користувача, допомагаючи уникнути потенційної небезпеки;

• додаткові – таблички з текстовим змістом, зазвичай доповнюють основні вироби;

• комбіновані – висловлюють загальні вимоги щодо забезпечення протипожежної безпеки та виконання правил охорони праці. Складаються з основних і пояснювальних умовних позначень.

Найбільш популярними вказівними табличками є:

•    «Місце для паління».

•    «Питна вода».

•    «Місце (пункт) для прийому їжі».

•    «Дозволяється користуватися приладами».

•    «Прохід тут».

Знаки безпеки і плакати з охорони праці повинні кріпитися на рівну, гладку поверхню стіни або стенду в добре освітлених місцях або в місцях з додатковими освітлювальними приладами. Освітлювальні прилади не повинні спотворювати кольори вказівних табличок або погіршувати їх видимість. Важливо, щоб місце кріплення розташовувалося в максимальному наближенні від предмета, на який вказує графічне зображення.

Де купити вказівні знаки безпеки в Україні?

Центр пожежної безпеки «Євросервіс» — це висока якість і найнижчі ціни на вказівні таблички з пластика ПВХ і самоклеючої плівки. Наш інтернет-магазин пропонує найбільш гнучкі умови оплати та доставку замовлення в будь-яку точку України. Крім цього, у нас можна придбати евакуаційні, розпорядчі та попереджувальні таблички пожежної безпеки, журнали з охорони праці, звукові сповіщувачі та інші технічні засоби для будівель, споруд та відкритих виробничих площадок. Телефонуйте нам прямо зараз для того, щоб отримати безкоштовну консультацію про технічні характеристики, ціни та умови доставки.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору