Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Пожежні крани

  Пожежні крани   - спеціальні пристрої, які монтуються на водопровідних лініях, розташованих усередині будівель і споруд. Їх використовують в самих екстрених ситуаціях для подачі води до осередків загоряння та, тому, вони повинні перебувати в справному стані, так як від їх роботи залежить збереження майна, здоров'я і навіть людських життів. Центр пожежної безпеки Євросервіс пропонує своїм клієнтам замовити і купити широкий асортимент кранів різної конструкції і технологічного призначення.

Пожежні крани виконують ту ж функцію, що і звичайні водопровідні крани, але відрізняються від них декількома конструкційними особливостями і зовнішнім виглядом. Кран служить з'єднувальним пристроєм між водопровідною мережею та пожежним рукавом і забезпечений запірним механізмом для регулювання подачі води. Згідно з вимогами і нормами пожежної безпеки України ПК розташовуються усередині пожежних шаф для того, що б забезпечити збереження і запобігти їх нецільове використання.

Запірний механізм - найважливіша деталь крана. Він складається із зовнішнього корпусу, затвора, кришки, маховика, вала з нанесеною на нього різьбленням і ущільнювача, що забезпечує герметичність з'єднання деталей. Обертаючи маховик, користувач задіє різьбовій вал, який піднімає або опускає затвор - водоподаючого отвір крана відкривається і закривається.

Технічна справність крана - одне з головних вимог протипожежної безпеки будівель і споруд, так як тільки вона може забезпечити швидке і ефективне придушення вогнища загоряння або задимлення на самих ранніх етапах виникнення пожежі. Пожежний кран повинен не мати тріщин і інших механічних пошкоджень корпусу, дефектів і порушень цілісності конструкції. Він повинен забезпечувати високий натиск струменя води, витримуючи робочий тиск в системі без протікань.

Власні виробничі потужності компанії Євросервіс дозволяють виготовляти пожежні крани які повністю відповідають нормам протипожежної безпеки України. Вони мають оптимальну вартість на ринку України, гарантію якості від виробника на вісімнадцять місяців і найвищі експлуатаційні характеристики. Крани виготовляються з високоякісної латуні і чавуну. Чавунні крани мають захисне антикорозійне покриття з фарби червоного кольору.

Пожежні крани маркуються умовним позначенням, що включає в себе діаметр умовного проходу - 25, 50 і 65 міліметрів. Для того, що б замовити необхідну модель крана - потрібно знати діаметр водопровідної труби, до якої він буде приєднуватися. Пожежні крани розраховані на робочий тиск в системі в 1-1,6 Мпа і можуть застосовуватися в діапазоні температур від 0 до +50 ° C. Згідно вимог державних стандартів України маховик ПК забарвлений в червоний колір і відкривається проти руху годинникової стрілки.

Залежно від використовуваного форм-фактора пожежні крани можуть мати пряму, кутову в 90 ° і кутову в 125 ° конструкцію. Кутові моделі використовуються в умовах ускладненого доступу до водопровідної труби. ПК має два патрубка, призначених для з'єднання з трубою і пожежним рукавом. За способом свого кріплення крани діляться на три типи - внутрішня / зовнішня різьба, внутрішня / внутрішня і зовнішня / зовнішня. Якість нарізного сполучення є одним з головних факторів, що забезпечують герметичність і міцність всієї конструкції в екстреному випадку - не має бути вм'ятин, підрізів та інших механічних пошкоджень і дефектів.

Якщо вам необхідно купити пожежний кран, компанія Євросервіс буде рада запропонувати інші супутні товари за найнижчими цінами - прокладки для сполучних головок з діаметром умовного проходу 50 і 70, блоки управління і датчики положення пожежних кранів. Блок управління пожежним краном являє собою автоматизований комплекс, призначений для збору інформації датчиків про становище пожежного крана і дверцята пожежної шафи і передачі її на центральний пункт. Блок має кнопки швидкого запуску системи автоматичного захисту від диму і активації пожежних насосів.

Датчик положення пожежного крану використовується для подачі автоматичного сигналу про відкриття крана для початку роботи пожежних насосів і виведення сигналу на центральний пульт системи протипожежної сигналізації об'єкта. Датчик може застосовуватися для робочих температур максимум до +70 ° С і важить близько 20 грам.

Компанія Євросервіс пропонує вашій увазі весь комплекс товарів і послуг із забезпечення протипожежної безпеки вашого об'єкта нерухомості. Наші товари і послуги мають найвигіднішу для покупця ціну в Україні і можуть без обмежень використовуватися на об'єктах нерухомості різного призначення. Зв'яжіться з нами і отримаєте безкоштовну консультацію по всім питанням.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору