Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Порошкові вогнегасники

Порошковий тип вогнегасників (ПО) є найбільш універсальним, дешевим і популярним найменуванням первинних засобів гасіння на ринку України. Вони характеризуються оптимальним співвідношенням ціни та ефективності, а також мають тривалий термін зберігання в широкому діапазоні температур. Вони зустрічаються на пожежних щитах та стендах виробничих, житлових, громадських, складських та офісних будівель і споруд.

 

Порошкові вогнегасники здатні боротися з пожежами чотирьох класів складності:

 • Клас А горіння і тління твердих матеріалів і речовин - дерев'яні елементи і конструкції, пластмаса та ін .;
 • Клас В горіння рідин, розчинних і нерозчинних у воді - бензин, дизельне паливо, технічні масла, гліцерин та ін;
 • Клас С горіння газів - бутан, пропан, технічні газоподібні суміші та ін.
 • Клас Е - електропроводка і обладнання під робочою напругою не більше однієї тисячі вольт.

Принцип дії порошкового вогнегасника
Туша властивості ПО засновані на витіснення стисненим газом з балона негорючого складу на основі мінеральних солей. Подрібнені солі, потрапляючи в осередок загоряння, перекривають доступ кисню до полум'я і ліквідують пожежу. Індикаторна шкала і датчик дозволяють контролювати внутрішнє тиском в балоні і підтримувати його на оптимальному для нормальної роботи рівні.

У разі виявлення вогнища загоряння або задимлення необхідно висмикнути захисну чеку і натиснути на спусковий важіль запірного механізму, направивши сопло на вогонь. Відкрився прохідний клапан через сифонную трубку направити потік порошку на осередок загоряння. Негорючий порошок сформує на поверхні твердого речовини або рідини захисну плівку, яка не дасть кисню доступу до вогню.

Центр пожежної безпеки Євросервіс пропонує своїм клієнтам широкий асортимент переносних і пересувних порошкових вогнегасників з масою гасячого заряду від 1 до 100 кілограм. У нас юридичні та фізичні особи зможуть придбати найпопулярніші на ринку моделі - ОП-1, ОП-2, ОП-3, ВП-5, ОП-6, ОП-9, ОП-50, ОП-100 за найвигіднішими цінами. Переносні типи вогнегасників завдяки невеликій вазі і компактним розмірам можуть входити в комплектацію пожежних шаф і стендів, а також зберігається в легкових і вантажних транспортних засобах.

 

Переваги ПО.

Сильними сторонами порошкових моделей є:

 • Широкий діапазон температури зберігання - від -50 ° С до + 50 ° С;
 • Можливість гасіння пожеж класів А, В, С, Е;
 • Можливість застосування, як на об'єктах нерухомості, так і на транспортних засобах;
 • Міцний корпус;
 • низька ціна.

 

При застосуванні порошкових вогнегасників необхідно дотримуватися наступних правил безпеки:

 • Гасити вогонь слід, перебуваючи не ближче одного метра від полум'я;
 • Направляти струмінь порошку необхідно від краю до центру вогнища загоряння, залишаючи для себе безпечний коридор для евакуації;
 • Після використання і завершення гасіння вогню, слід ретельно провітрити приміщення, звільняючи його від залишків порошку.

 

Інтернет-магазин Євросервіс - лідер ринку протипожежних засобів та устаткування України. Ми пропонуємо тільки якісні товари за найкращими цінами. Доставка замовлень здійснюється в будь-який населений пункт країни найзручнішим для покупця способом. Компанія "Євросервіс" пропонує своїм клієнтам сертифіковані послуги з технічної перевірки і перезарядки вогнегасників, а також вогнезахисної обробки повітропроводів і систем вентиляції для підвищення рівня пожежної безпеки.

 
Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору