Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Пожежні шафи

Трохи про пожежних шафах

Пожежна безпека - це комплекс заходів та інструментів, спрямованих на запобігання, виявлення і ліквідацію пожежі та загоряння. Від правильної організації протипожежної системи залежить збереження вашого майна, здоров'я і життя. Тому, дуже важливо з максимальною точністю дотримуватися комплектацію для щитів пожежної безпеки та інших систем пожежогасіння.

Види пожежних шаф

Пожежна шафа - один з головних елементів протипожежної системи. Він призначений для зберігання необхідного протипожежного інвентарю. Залежно від місця розміщення, виділяють 3 види:

 • навісні;
 • вбудовані;
 • приставні.

Крім того, ви можете купити квартирний варіант з максимальним відповідністю габаритам місця розміщення: вертикальні, горизонтальні, двохдверні й однодверні, із задньою стінкою і без неї. Від параметрів і комплектації вироби залежить його кінцева ціна.

Комплектація протипожежних шаф

Залежно від різновиду вироби і його габаритів, в ньому можна розмістити:

 • вогнегасник;
 • рукав;
 • ручні сповіщувачі.
 • пожежний кран;
 • кнопки для дистанційного включення насосів підвищення тиску і пуску системи димовідведення;
 • кошму.

Кут розкриття навісних або вбудованих моделей повинен бути не менше 170 °. Це дозволяє в разі потреби безперешкодно скористатися рукавом в будь-якому напрямку. Ви можете купити всі комплектуючі (від кошми до вогнегасника) за доступною ціною на нашому сайті.

Розміри шаф

Габарити виробів стандартизовані. Відповідно до них, документально затверджені наступні назви:

 • ШПВ - для вогнегасників;
 • ШПК - для кранів.

Вони можуть бути виготовлені з суцільними дверцятами, в заскленому і відкритому варіанті. Пожежні шафи для кранів оснащені спеціальною касетою, яка утримує рукав в намотаному положенні. При необхідності, вона легко опускається на 90 °, що дозволяє швидко скористатися рукавом. У ШПК, підключення навісного обладнання до водопроводу здійснюється через бічні отвори.

Квартирні моделі проводять з листової сталі і фарбують в білий і червоний кольори. Використовувана фарба відрізняється високим рівнем стійкості, вона не втрачає свій первісний вигляд навіть при різких температурних перепадах. Більшість представлених моделей призначені для використання всередині приміщення, де температура не опускається нижче 0 °. Термін їх експлуатації - до 5 років.

Серед асортименту інтернет-магазину "Євросервіс" представлена ​​повна комплектація протипожежного обладнання (від кошми до гідранта) за доступними цінами. Тут, ви зможете не тільки купити все необхідне для організації квартирної протипожежної безпеки, а й замовити такі послуги, як вогнезахисна обробка систем вентиляції і повітроводів або перезарядка вогнегасників. Обраний товар буде доставлений вам по Києву або в будь-яку іншу точку України зручним для вас способом.

 

Найчастіші питання про протипожежні шафи:

Для чого потрібні пожежні шафи?

Призначення пожежних шаф є забезпечення схоронності протипожежного інвентарю та пожежного крана.

Які бувають пожежні шафи?

Залежно від типу розміщення, поділяються на: навісні, вбудовані, приставні. Залежно від різновиду і габаритів в них можуть розміщуватися: вогнегасник, рукав, ручні сповіщувачі, пожежний кран, кнопки для дистанційного включення насосів підвищення тиску і пуску системи димовідведення, кошма.

Де придбати пожежні шафи?

В інтернет магазині компанії «ЄВРОСЕРВІС», за посиланням.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Сортування:
Відображення:
Обговорення
Доброго дня Ирина, в какой цвет должен быть окрашен пожарный шкаф? Обязательно ли делать его красным? Согласно стандарту красный цвет должен присутствовать в оформлении, чтобы привлекать внимание. Это сигнальный цвет, который хорошо заметен в задымленном помещении. Шкафы делают или красными или белыми, с вывешиванием на них красных знаков.
Каким цветом должен быть ящик ПКК красным или можно белым. Где это прописанно(документально)
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору