Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Засоби захисту органів слуху

Людське вухо – чутливий орган, який в змозі сприймати звукові хвилі в діапазоні від 20 до 20 000 Гц. Сильний звук, видаваний працюючим обладнанням і механізмами, здатний тимчасово або назавжди порушити його роботу, привести до часткової або повної глухоти. Безпека органів слуху працівників є обов'язком керівників виробничих, будівельних, видобувних, переробних і сільськогосподарських підприємств усіх форм власності.

ЗІЗ органів слуху – що це таке?

Засоби індивідуального захисту органів слуху – це спеціальні аксесуари, які знижують рівень стороннього шуму до прийнятних значень, безпечних для здоров'я працівника. За своєю конструкцією вони поділяються на дві групи:

  • навушники – закривають вушну раковину повністю;
  • беруші – закривають тільки вушний канал.

Протишумові навушники

Протишумові навушники використовуються для огородження органів слуху людини від впливу високо- і низькочастотного шуму. Вони широко застосовуються в виробничих роботах в закритих приміщеннях і на відкритих майданчиках, в побуті під час виконання ремонтних робіт, на будівельних майданчиках. Конструкційно вони складаються з двох чашок і напівкруглого наголов'я, яке з'єднує їх для надійної фіксації виробу на голові користувача. Поверхня чашок зроблена з м'якого, пружного амортизуючого матеріалу, що забезпечує щільне прилягання до вуха. Наголов'я може бути зроблено з тонких і міцних металевих смуг або пластмаси.

За характером захисної дії виділяють два типи протишумних навушників:

  • пасивної дії – знижують рівень гучності всіх оточуючих звуків. За своєю конструкцією цей тип є найпростішим засобом індивідуального захисту, які широко використовується в промисловості, будівництві, сільському господарстві і в побуті;
  • активної дії – знижують шум до прийнятних значень, зберігаючи гучність людської мови і сигналів на колишньому рівні завдяки вбудованим мікрофону і динамікам. Активна конструкція відрізняється більшою технічною складністю і вартістю, широко застосовується в тих сферах і галузях виробництва, в яких необхідно, щоб споживач був на постійному зв'язку з іншими працівниками.

Беруші

Беруші – це спеціальні вкладиші з м'якого і еластичного матеріалу, що закривають слуховий канал і потрібні для зниження рівня виробничого або побутового шуму. Вони мають компактні розміри, ергономічну форму, їх зручно використовувати тривалий час без почуття дискомфорту і роздратування. Найчастіше, для їх виробництва застосовується гіпоалергенний спінений поліуретан – він легко адаптується під будь-який розмір вушного каналу і відновлює свою форму після застосування. Беруші будівельні і виробничі найчастіше продаються парами, з'єднані між собою шнурком або стрічкою.

Як правильно вибирати засоби захисту органів слуху?

Для того що б вибрати засоби індивідуального захисту, необхідно оцінити наступні технічні параметри:

  • комфорт використання – кожен працівник повинен підібрати таку модель беруш або навушників, які не викличуть дискомфорту при тривалому використанні. Обидва вироби можуть забезпечити однаковий рівень захисту, але протишумні беруші мають меншу вагу, не створюють додаткового навантаження і тиску на шкіру голови. Навушники відрізняються більшою масою, але при їх використанні немає дискомфорту від перебування сторонніх предметів в вушному каналі;
  • рівень шумового забруднення в робочій зоні – норми охорони праці України вказують, що допустимий рівень шуму на робочому місці повинен бути не більше 80 дБ. Якщо інтенсивність перевищує цю позначку – необхідно використовувати засоби індивідуального захисту. Навушники або вкладиші необхідно підбирати таким чином, щоб вони знижували шум до показника 80 дБ.

Де купити ЗІЗ органів слуху в Україні?

Захист слуху від шуму на виробничих, торгових, переробних організаціях і компаніях – обов'язок керівників підприємства та осіб, відповідальних за техніку безпеки. Центр пожежної безпеки Євросервіс пропонує широкий асортимент продукції з доставкою в будь-яке місто або населений пункт країни.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору