Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Засоби захисту органів слуху

При використанні інструменту і техніки, що працює з високим рівнем шуму, необхідно обов'язково захищати органи слуху. Для цього і потрібні беруші або навушники протишумні, які убезпечать користувача від шкідливого впливу шумів і допоможуть зробити умови роботи більш комфортними.

Протишумні навушники

Протишумні навушники призначені для захисту від впливу низько - і високочастотного шуму. Навушники використовуються в приміщеннях з помірним рівнем промислового шуму (майстерні, деякі цехи, друкарні), а також на вулиці в процесі садових та інших видів робіт. 

Протишумні будівельні навушники складаються з напівкруглого наголов'я і двох закріплених на ньому чашок для захисту вух. Усередині чашок знаходяться звукопоглинаючі вкладиші (найчастіше з пінополіуретану), а поверхня, яка прилягає до вуха, покрита м'яким амортизуючим матеріалом. Наголов'я може бути металевим або пластмасовим. Перші міцніші і при випадковому падінні точно не зламаються, другі легші, але зберігати і переносити їх слід дуже акуратно.

Розрізняють два види протишумних навушників:

  • Пасивні – зменшують рівень всіх навколишніх звуків: шуму від працюючого інструменту, розмови, попереджувальних сигналів. Це найпростіші і поширені засоби захисту, які застосовуються як в професійній будівельній сфері, так і в побуті.
  • Активні – це не просто навушники захисні від шуму, які блокують всі звуки. Вони знижують тільки шуми, при цьому завдяки вбудованим мікрофону і динамікам мова інших людей і сигнали будуть чутні, також можна буде спілкуватися. Їх використовують зазвичай в професійній сфері, коли необхідно постійно перемовлятися з іншими робітниками, приймати вказівки. Щоб почути мову, не доведеться знімати навушники.

Беруші

Беруші являють собою не що інше, як м'які вкладиші у вуха, призначені для захисту від індустріального шуму. Ергономічна форма виробів забезпечує зручність вставлення і носіння, а гіпоалергенний спінений поліуретан, завдяки своїй еластичності, адаптується до індивідуальної форми вушного каналу і також легко відновлює свою форму після використання.

Як правильно вибирати засоби захисту слуху

Підібрати правильні засоби захисту, які забезпечать необхідне шумозаглушення зберігаючи слух і будуть комфортними для тривалого використання, можна відповівши на два основних питання:

  • Чи відчуваєте ви дискомфорт від знаходження у вушній раковині протишумових вкладишів (беруш)

Протишумні Вкладиші (беруші) і навушники можуть забезпечувати захист від шуму з однаковою ефективністю, Але в протишумових вкладишах (берушах) працювати зручніше так як вони не несуть додаткового навантаження на голову своєю вагою. При цьому деякі люди відчувають дискомфорт від знаходження сторонніх предметів у вушних раковинах. З цього випливає:

- ви не відчуваєте дискомфорту у вушних раковинах то вам рекомендуємо вибирати протишумні Вкладиші (беруші)

- ви відчуваєте дискомфорт то вам рекомендуємо вибирати протишумні навушники

  • Який рівень шуму в зоні постійного знаходження (місця роботи)

Рівень шуму в зоні постійного перебування (місця роботи) при якому можна перебувати без засобів захисту слуху повинен бути не вище 80 дБ. Якщо рівень шуму перевищує даний показник, то необхідно обов'язково використовувати засоби захисту слуху. Навушники або протишумні Вкладиші (беруші) потрібно підбирати так, щоб вони пригнічували шум до рівня 80 дБ.
Приклад: в зоні постійного знаходження шумомір показав рівень шуму 100 дБ, тому нам потрібні засоби захисту слуху з ефективністю шумозаглушення не менше 20 дБ.

 

Додатково при виборі протишумних вкладишів в залежності від виконуваних робіт Ви можете вибрати Вкладиші детектуючі (при роботі з сипучими сумішами Вкладиші при їх попаданні в суміш можна знайти за допомогою магніту), Вкладиші зі шнурком (при необхідності часто знімати і надягати Вкладиші їх можна відставляти висять на шиї).

 

Додатково при виборі навушників варто звернути увагу на те, що навушники бувають зі складним наголов'ям (зручно зберігати або покласти в кишеню) і регульованим наголов'ям (забезпечує можливість підгонки за розміром голови).

Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору