Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Засоби для захисту голови

Захисні будівельні каски і шоломи є невід'ємними засобами індивідуального захисту голови від різних механічних пошкоджень, вологи, а також впливу електричного струму.

Види засобів захисту голови

 • Захисна каскетка із зносостійкої тканини з водовідштовхувальним просоченням і підкладкою з поліетилену запобігає травми голови від сильних ударів об тверді предмети. Не завадять працівникові і сонячні промені або опади адже вони виконуються у формі бейсболки.
 • Каска надійно захищає голову від ударів та інших пошкоджень під час будівельно-монтажних робіт. Пил і сміття також не потраплять в обличчя, тому що воно захищене козирком. Її можна використовувати при температурі від -50 до +50 градусів Цельсія, вона стійка до впливу УФ-променів. Каска захисна з щитком-сіткою і навушниками оберігає голову, органи слуху і зору при роботі з бензопилою. А щоб голова не потіла, там передбачена дихаюча прокладка. Каска без підшоломника в основному використовується працівниками металургійної та будівельної сфер, захищає від електричного струму (до 2200 В) і бризок металу, подкасочное простір ефективно вентилюється. Каска будівельна виготовляється з ударостійкого пластику, тому добре захищають голову від травм при ремонтних, монтажних і будівельних роботах. Амортизаційна вставка з тканини необхідна, щоб виріб не спадало з голови під час роботи.
 • Шолом забезпечує максимальний захист обличчя і голови. Він може бути оснащений маскою, шумоізоляційними навушниками (пригнічують шум на 25 дБ), а також сонцезахисними козирком. Зазвичай шолом захисний дозволяє працювати при температурі до -40 градусів Цельсія, а наявність вентиляційних отворів і змінної «дихаючої» підкладки роблять його використання більш комфортним. У шолома лісоруба є гратчастий козирок зі сталі, який надійно захищає очі, і шумоізоляційні навушники (до 23 дБ).

Переваги засобів захисту голови

Будь-яка каска має спеціальний ремінь, за рахунок якого можна легко регулювати виріб за розміром, а застібка на ньому забезпечує надійне закріплення виробу на голові. Важливим перевагам є і те, що каски і шоломи, можуть бути доповнені іншими засобами індивідуального захисту – навушниками, масками або щитками, які можна купити окремо:

 • Навушники із захистом очей необхідні при монтажних, ремонтних і будівельних роботах. Їх прозорий щиток з ударостійкого оргскла, покритого плівкою, захистить обличчя від каменів, трави, пилу і сміття.
 • Металева сітчаста маска використовується з навушниками і шоломом. Вона захищає очі від твердих частинок і предметів, що летять в обличчя. Оснащується металевою сіткою, крізь яку легко проходить повітря, тому під час роботи можна вільно дихати.
 • Маска захисна з щитком-сіткою перешкоджає попаданню тирси і сміття в обличчя працівника. Сітка не перешкоджає доступу кисню.
 • Незапотіваюча маска з полікарбонату має спеціальне покриття з внутрішньої сторони, яке перешкоджає утворенню конденсату.
 • Прозора маска з плексигласу має високу світлопропускаючу здатність, при цьому вона стійка до ультрафіолетового випромінювання і не деформується.

 

Вимоги до засобів захисту голови

Рекомендується вибирати каски, що відповідають вимогам міжнародного стандарту ISO № 3873 (або еквівалентних йому документів). Європейський стандарт EN397 - 1993 використовується як еталон при проведенні сертифікаційних випробувань касок відповідно до інструкції 89/686/EEC. Як і у випадку практично всіх засобів індивідуального захисту, зазначені сертифікаційні випробування здійснюються відповідно до вимог про обов'язкову сертифікацію продукції, що надходить на європейський ринок. Але в будь-якому випадку каски повинні задовольняти наступним вимогам.

 1. Каска загального призначення повинна мати міцний корпус, стійкий до деформації і проколів (товщина стінок корпусу з пластмаси не менше 2 мм); необхідно, щоб вертикальний безпечний зазор між верхньою частиною оснащення і внутрішньою поверхнею купола корпусу становив 40-50 мм, а несуча внутрішня стрічка забезпечувала щільність прилягання і фіксацію каски на голові.
 2. Найбільш стійкими до перфорації є каски з термопластичних матеріалів (поліефірів вугільної кислоти, пластика АВС, поліетилену або армованого скловолокном полікарбонату) зі зручним внутрішнім оснащенням. Каски з легких металевих сплавів не забезпечують захист від проколів гострими предметами.
 3. Не рекомендується використовувати каски з виступами на внутрішній поверхні корпусу, так як при бічному ударі вони можуть стати причиною важкої травми голови. Каска повинна бути оснащена бічними амортизуючими елементами з негорючого, тугоплавкого матеріалу шириною 4 см і товщиною 10-15 мм.високий ступінь амортизації досягається за рахунок використання спіненого досить жорсткого і вогнестійкого матеріалу.
 4. Каски з поліетилену, поліпропілену або пластику АВС втрачають механічну міцність під дією нагрівання, охолодження, тривалого впливу сонячних променів або ультрафіолетового опромінення. Якщо каски із зазначених матеріалів регулярно використовуються для робіт на відкритому повітрі, термін їх експлуатації не повинен перевищувати трьох років. У подібних умовах рекомендується використовувати каски з матеріалів стійких до старіння - полікарбонату, поліефіру або армованого скловолокном полікарбонату. Необхідно замінювати каску в будь-якому випадку появи на ній видимих пошкоджень: вицвітання, тріщин, розтріскування волокна, характерного скрипу при вигині з крутінням.
 5. Каску після сильного удару, навіть при відсутності видимих пошкоджень, необхідно замінювати.
Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору