Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Пожежні ящики для піску

Пожежні ящики призначені для зберігання піску і є одними з перших пристроїв, що використовуються під час гасіння пожежі, коли полум'я ще тільки починає поширюватися. Вони встановлюються поруч з пожежним краном, щоб при виявленні загоряння, будь-який бажаючий, який не володіє професійними навичками, міг ними скористатися. 

Що гаситься за допомогою піску

Пожежні ящики призначені для того, щоб запобігти поширенню вогню по приміщенню. У разі появи загоряння, піском починають посипати межі вогнища. Завдяки твердій кристалоподібній структурі, пісок гасить вогонь і не дає йому поширюватися, виступаючи в ролі захисного бар'єру. Захистивши їм місце загоряння, люди починають поступово засипати піском палаючі ділянки, просуваючись до центру пожежі.

Також пісок має низку корисних властивостей:

  • знижує температуру вогню;
  • вбирає вологу;
  • не дає кисню проникати до центру пожежі.

Перераховані вище особливості допомагають застосовувати пісок і для гасіння засмаглих рідин або палива: бензину, мазуту. Нерідко його застосовують і для гасіння запалених електричних проводів. Також пісок використовується і в разі займання твердих матеріалів.

Конструкція ящика

Ящик виготовляється з металу. Стінки конструкції можуть досягати до 1.5 міліметрів. Конструкція повинна бути виконана таким чином, щоб всередину не могла проникнути волога: пісок весь час повинен знаходитися в сухому і сипучому стані. 

За типом збірки пожежні ящики бувають декількох видів конструкцій:

  • розбірний;
  • не розбірні;
  • мають дозатор для піску.

Для того, щоб під час пожежі ящик легко було помітити, його фарбують в червоні кольори, застосовуючи при цьому епоксидно-поліефірну фарбу з порошку.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору