Перезарядка порошкових вогнегасників

Перезаряджати порошкові вогнегасники необхідно регулярно, так як при взаємодії з навколишнім середовищем вогнегасний порошок під впливом вологи має властивість збиватися в грудки. Крім цього потрібно щорічно проводити технічний огляд вогнегасників, роблячи необхідні записи в спеціальному журналі обліку вогнегасників. При кожному технічному огляді необхідно звертати увагу, в першу чергу, на свідчення манометра, тобто наявність тиску в корпусі пристрою (стрілка датчика тиску (манометра) повинна знаходитися в діапазоні "зеленої" зони або ж "жовтої")

Так само слід врахувати і інші параметри:

  • наявність, збереження шлангів і розпилюють розтрубів;
  • збереження цілісності та справність запірно-пускового пристрою вогнегасника (ЗПУ);
  • відсутність пошкоджень і корозії на корпусі пристрою.

Обов'язковим є проведення діагностики основних експлуатаційних параметрів на декількох, обраних довільно, вогнегасниках. Досить продіагностувати близько трьох відсотків вогнегасників від їх загальної кількості. Це необхідно зробити, користуючись послугами спеціалізованих технічних центрів, де вимагають перевірки пристрою зможуть перевірити:

провести перевірку зовнішнього вигляду (при необхідності пофарбувати),
провести перевірку вогнегасників на наявність грудок (стеження порошок) в вогнегасної порошку (при необхідності замінити), на сипкість, на вміст вологи і на його дисперсність.

Порошкові вогнегасники

Види порошкових вогнегасників

Порошкові вогнегасники використовуються при гасінні пожеж нафтопродуктів, горючих матеріалів і рідин. Забороняється використання порошкових вогнегасників під час гасіння електричних і електронагрівальних приладів. Порошкові вогнегасники не можна використовувати в невеликих замкнутих приміщеннях через сильне задимлення і, внаслідок цього, зниження видимості в приміщенні. Не рекомендується використання порошкових вогнегасників в місцях зберігання цінних речей і продукції, таких як музеї, бібліотеки тощо., Так як збиток від забруднення експонатів може бути набагато більшим, ніж від самої пожежі. Так як до складу порошкової огнетушащий суміші входять солі (хлорид калію, натрію, бікарбонат калію і т.п.), які надовго зберігають вогнегасники властивості порошку, але повне очищення речей практично неможлива.
Пам'ятайте, що порошок, випущений з вогнегасника гасить тільки полум'я і тільки шляхом перекривання доступу кисню до вогнища. Він не знижує температуру, як це робить газовий вогнегасник, не блокує інші осередки займання. Отже, можливі опіки і повторне загоряння, тому будьте особливо обережні.

На сьогоднішній день існує 3 види порошкових вогнегасників:
 
закачного типу (мають маркування "з");
балонні, мають балон високого тиску ( "б") (зняті з виробництва в 2004 році і заборонені до експлуатації;
газогенераторні з пристроєм, який генерує газ ( "г") - газогенератор.

Дані маркування вказуються в назві вогнегасника, так що по найменуванню відразу ясно, з яким саме видом Ви маєте справу.

Після проведення перезарядки порошкових вогнегасників в Києві в технічних пунктах обслуговування Вам необхідно перевірити, що все балони пристроїв чисті, без зовнішніх пошкоджень. На них повинні бути присутніми спеціальні наклейки, які свідчать про те, що балони перезаряджені. Якщо у Вас при отриманні пристроїв після перезарядки виникли, хоч найменші сумніви, обов'язково попросіть співробітників тих центру організувати вибіркове випробування вогнегасника, щоб точно переконатися в його працездатності. Ставтеся до цього з усією серйозністю, так як одного разу він може врятувати Вам життя, і Вам необхідна впевненість, що вогнегасник Вас не підведе.

Порошкові вогнегасники

Терміни та порядок виконання робіт

Якщо Вам необхідно ми виконаємо строкову перезарядку Ваших вогнегасників на протязі 1-2 годин і в вашій присутності, а плановий термін перезарядки вогнегасників як правило становить 1-2 дня (залежить від завантаження цеху).
Ми дуже цінуємо наших клієнтів і Ви можете бути абсолютно спокійні за те, що ваші вогнегасники не втратяться і не спутають з чужими. На кожен ухвалений вогнегасник кріпиться спеціальна бирка з 8-ми значним номером, який вноситься нашим співробітником в акті приймання, копія якого залишається у Вас. Якщо ж станеться не можливе і ваш вогнегасник загубиться ми абсолютно безкоштовно видамо вам абсолютно новий вогнегасник такої ж марки.

Дізнатися вартість перезарядки і заправки порошкових вогнегасників

Замовити послугу
Відправити