Перезарядка порошковых огнетушителей

Перезаряджати порошкові вогнегасники необхідно регулярно, так як при взаємодії з навколишнім середовищем вогнегасний порошок під впливом вологи має властивість збиватися в грудки. Крім цього потрібно щорічно проводити технічний огляд вогнегасників, роблячи необхідний запис в спеціальному журналі обліку вогнегасників. При кожному технічному огляді необхідно звертати увагу, в першу чергу, на показання манометра, тобто наявність тиску в корпусі пристрою (стрілка датчика тиску (манометра) повинна знаходитися у діапазоні "зеленої" зони або ж "жовтої")

Так само слід врахувати і інші параметри:

  • наявність, збереження шлангів і розпилюючих розтрубів;
  • збереження цілісності і справність запірно-пускового пристрою вогнегасника (ЗПУ);
  • відсутність пошкоджень і корозії на корпусі пристрою.

Обов'язковим є проведення діагностики основних експлуатаційних параметрів на декількох, обраних довільно, вогнегасниках. Досить продіагностувати близько трьох відсотків вогнегасників від їх загальної кількості. Це необхідно зробити, користуючись послугами спеціалізованих технічних центрів, де вимагають перевірки пристрою зможуть перевірити:

  • провести перевірку зовнішнього вигляду (при необхідності пофарбувати),
  • провести перевірку вогнегасників на наявність грудок (злежений порошок) в гасячому порошку (при необхідності замінити), на сипучість, на утримання вологи і на його дисперсність.

Порошковые огнетушители

    Технічне обслуговування ОП-1 (ВП-1)   60,00 грн. 
    Технічне обслуговування ОП-2 (ВП-2)   60,00 грн. 
    Технічне обслуговування ОП-3 (ВП-3)   74,00 грн. 
    Технічне обслуговування ОП-5 (ВП-5)  90,00 грн.
    Технічне обслуговування ОП-6 (ВП-6) 96,00 грн. 
    Технічне обслуговування ОП-9 (ВП-9)  114,00 грн. 
    Технічне обслуговування ОП-50 (ВП-50)   520,00 грн. 
    Технічне обслуговування ОП-100 (ВП-100)  600,00 грн. 

 

Перезарядка порошковых огнетушителей

Види порошковых вогнегасників

Порошкові вогнегасники використовуються при гасінні загорянь нафтопродуктів, горючих матеріалів і рідин. Забороняється використання порошкових вогнегасників при гасінні електричних і електронагрівальних приладів. Порошкові вогнегасники не можна використовувати в невеликих замкнутих приміщеннях через сильного задимлення і, внаслідок цього, зниження видимості в приміщенні. Не рекомендується використання порошкових вогнегасників у місцях зберігання цінних речей і продукції, таких як музеї, бібліотеки тощо, так як збиток від забруднення експонатів може бути набагато більшою, ніж від самої пожежі. Так як до складу порошкової вогнегасної суміші входять солі (хлорид калію, натрію, бікарбонат калію і т. п.), які надовго зберігають вогнегасні властивості порошку, але повне очищення речей практично неможливе.
Пам'ятайте, що порошок, випущений з вогнегасника гасить тільки полум'я і тільки шляхом перекривання доступу кисню до вогнища. Він не знижує температуру, як це робить газовий вогнегасник, не блокує інші осередки займання. Отже, можливі опіки і повторне загоряння, тому будьте особливо обережні.

На сьогоднішній день існує 3 види порошкових вогнегасників:

  1. закачного типу (мають маркування "з");
  2. балонні, мають балон високого тиску ("б") (зняті з виробництва в 2004 році і заборонені до експлуатації;
  3. газогенераторні з пристроєм, який генерує газ ("г") - газогенератор.

Дані маркування вказуються в назві вогнегасника, так що по найменуванню відразу ясно, з яким саме видом ви маєте справу.


Після проведення перезарядки порошкових вогнегасників у Києві в технічних пунктах обслуговування Вам необхідно перевірити, що всі балони пристроїв чисті, без зовнішніх пошкоджень. На них повинні бути спеціальні наклейки, які свідчать про те, що балони перезаряджені. Якщо у Вас при отриманні пристроїв після перезарядки виникли, хоч найменші сумніви, обов'язково попросіть співробітників тех центру організувати вибіркове випробування вогнегасника, щоб точно переконатися в його працездатності. Ставтеся до цього з усією серйозністю, так як одного разу він може врятувати Вам життя, і Вам потрібна впевненість, що вогнегасник Вас не підведе.

Порошковые огнетушители

 

Строки та порядок виконання робіт

Якщо Вам необхідно ми виконаємо строкову перезарядку Ваших вогнегасників протягом 1-2 годин і у вашій присутності, а плановий термін перезарядки вогнегасників як правило становить 1-2 дні (залежить від завантаження цеху).
Ми дуже дорожимо нашими клієнтами і Ви можете бути абсолютно спокійні за те, що ваші вогнегасники не загубляться і не спутають з чужими. На кожен прийнятий вогнегасник кріпиться спеціальна бирка з 8-ми значним номером, який вноситься нашим співробітником в акті приймання, копія якого залишається у Вас. Якщо ж трапиться не можливе і ваш вогнегасник загубиться ми абсолютно безкоштовно видамо вам абсолютно новий вогнегасник такої ж марки.

 

 

Заказати послугу
Відправити

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!