Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Пожежні головки

Пожежні головки - це вид пожежної арматури, що представляє собою сполучні головки, які призначені для з'єднання пожежних рукавів між собою або з різним пожежним обладнанням. Сполучні пожежні головки в залежності від конструкції і призначення виробляються різних типів: рукавні пожежні головки, муфтові пожежні головки, цапкові пожежні головки, пожежні головки заглушки, перехідні головки. Пожежні головки виробляються з різними діаметрами умовного проходу, розмірами і вагою. Пожежні головки з'єднувальні виробляються з алюмінієвого сплаву або латуні, а так само з пластика (пластикові пожежні головки застосовуються тільки для з'єднання з внутрішнім пожежним краном).
Пожежні головки з'єднувальні застосовуються для створення пожежної рукавної лінії, шляхом з'єднання різних пожежних рукавів між собою, а потім з різним пожежним обладнанням і пожежними насосами. Пожежні головки забезпечують швидке і герметичне соедіненіе.Соедінітельние пожежні головки напірні, застосовуються для з'єднання напірних пожежних рукавів а сполучні пожежні головки усмоктувальні, застосовуються для з'єднання всмоктуючих пожежних рукавів. Пожежні головки заглушки застосовуються для закриття або блокування входів-виходів пожежних насосів і сполучних отворів пожежних рукавів, які не використовуються під час гасіння пожежі.

 

 

Застосування сполучних головок дає можливість максимально швидко виконати з'єднання різних частин пожежного обладнання, і разом з тим забезпечити їх герметичність. ТОВ «ПОЖСОЮЗ» звертає Вашу увагу, що надійність протипожежного обладнання, а також можливість його швидкого іспользованіявсегда залежить від якості сполучних головок. Тому компанія ТОВ «ПОЖСОЮЗ» застерігає Вас від дешевих підробок і рекомендуємо користуватися тільки якісною продукцією від надійних виробників. Більш детальну інформацію пропонуємо Вашій увазі.

Типи пожежних головок

Головки пожежні напірні з'єднувальні діляться на:

ГМ - головка муфтова з внутрішнім різьбленням, призначена для з'єднання пожежного рукава з пожежною технікою (вентиль, помпа, колонка пожежна), що має зовнішню різьбу для з'єднання.

Як і пожежні рукави головка ГМ имет діаметри:

ГМ-50, ГМ-70, ГМ-80, ГМВ-100, ГМВ-125, ГМВ-150.

Головка має два зовнішніх ікла для з'єднання з рукавом.

 

ГЦ - головка цапкова із зовнішнім різьбленням, призначена для з'єднання пожежного рукава з пожежною технікою (вентиль, помпа, колонка пожежна), що має внутрішнє різьблення для з'єднання.

Як і пожежні рукави головка ГЦ имет діаметри:

ГЦ-50, ГЦ-70, ГЦ-80.

Головка має два зовнішніх ікла для з'єднання з рукавом.

 

ГЗ - головка заглушка використовується для герметичного перекриття каналів води в мотопомпи, рукавах, і ін. Техніки, які не експлуатуються.

Мають наступні розміри діаметрів:

ГЗ-50, ДЗ-70, ДЗ-80, ГЗВ-100, ГЗВ-125, ГЗВ-150.

 

ГР - головка рукавна, призначена для з'єднання рукавів між собою, завдяки зовнішнім Цапка, що збільшує довжину пожежних рукавів для подачі води. Головки ГР накручуються на рукава, і вже до них можна приєднати ствол РС.

Головка рукавна ГР мають діаметри:

ГР-50, ГР-70, ГР-80, ГРВ-100, ГРВ-125, ГРВ-150.

 

Метод перевірки гумових кілець і утримання їх в пазу головки

Утримання гумового кільця в пазу головки перевіряють триразовим змиканням і відстань між головок з однаковими умовними проходами. Головки типів ГМ, ГЦ повинні з'єднуватися тільки з головкою типу ГР. При роз'єднанні головок не повинно бути повного або часткового виходу гумового кільця з паза головки.

 

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору