Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Світлові покажчики і оповіщувачі

Світлові покажчики і сповіщувачі є в Україні найпоширенішим видом аварійної сигналізації. Вони необхідні для своєчасного оповіщення людей про екстрену ситуацію на об'єкті, заборону або дозвіл на певні дії в тому чи іншому місці, а також надання безпечних евакуаційних шляхів з охопленого вогнем будинку чи споруди. Світловий покажчик здатний врятувати людське здоров'я, життя, цінне майно, дороге технологічне обладнання, запобігти виникненню надзвичайної ситуації на житловому, виробничому, складському, офісному об'єкті, в навчальному закладі, торговій та розважальній споруді.

Аварійні світильники - класифікація

Світлові покажчики і сповіщувачі в Україні за смисловим навантаженням діляться на чотири класи:

  • евакуаційні аварійні світильники, пристрої які в екстреній ситуації вказують напрямок для безпечної евакуації з охоплених вогнем приміщень, будівель і споруд;
  • універсальні світлові сповіщувачі, що сигналізують про виникнення надзвичайної ситуації на об'єкті;
  • світильники аварійного освітлення, що використовуються при відключенні центральної електромережі в разі виникнення надзвичайної ситуації;
  • світлові покажчики і таблички «Вихід», що використовуються в аварійній ситуації для позначення безпечних евакуаційних виходів з приміщень.

За способом кріплення світильники можуть бути настінними і стельовими. Настінні моделі повинні встановлюватися на висоті не менше двох метрів від поверхні підлоги в добре видимому місці. Евакуаційні оповіщувачі, таблички і світильники можуть використовуватися в Україні всередині будівель і на відкритих майданчиках складів, автозаправних станцій і станцій технічного обслуговування. Покажчик може використовувати зовнішні джерела електроживлення напругою 12 В чи 24 В постійного струму або 220 В змінного. Крім того, на ринку представлені акумуляторні світлові моделі, які в екстреній ситуації можуть працювати в автономному режимі.

Світлові вказівники - конструкція

Аварійний оповіщувач може мати різну конструкцію, яка визначає його вартість. Універсальна модель покажчика складається з зовнішнього захисного корпусу, екрану і світлодіодів. Захисний корпус виконаний з міцного пластику, стійкого до впливу високої температури і механічних пошкоджень. На екран за допомогою самоклеючої плівки або лазерного гравіювання нанесені умовні позначення і написи.

Де недорого купити настінні і стельові сповіщувачі?

Центр пожежної безпеки Євросервіс - провідний постачальник евакуаційних табличок, сповіщувачів та покажчиків на ринку України. Ми пропонуємо нашим клієнтам широкий асортимент товарів за найнижчими цінами, зручний сервіс і швидку доставку в будь-який населений пункт країни. Зв'яжіться з нашими менеджерами прямо зараз і отримаєте безкоштовну консультацію за всіма технічними та комерційних питань.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору