Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Двері протипожежні EI 60

Протипожежні двері EI 60 - це спеціальні металеві архітектурні елементи з межею вогнестійкості ei 60 до шістдесяти хвилин. Вони встановлюються в житлових, промислових і торгово-розважальних будівлях і спорудах на шляхах евакуації людей з охопленого вогнем будинку під час пожежі. Їх основними функціями є стримування вогню і перешкоджання поширенню токсичного чадного газу по внутрішніх приміщень.

 

Двопільна ДПМ-02/60 складається зі сталевої рами з петлями, двох сталевих дверних полотен, вогнетривкої замкового механізму, що відкривається зсередини приміщення без використання ключа, негорючого ізолюючого наповнювача і стрічки яка роширюеться. Під час пожежі під дією відкритого полум'я і високої температури стрічка спучується, надійно герметизуючи технологічні отвори двері. Також в конструкції можуть бути присутніми автоматичні пороги і доводчики.

 

Протипожежна металеві двері 2 типу бувають наступних основних видів:

• двопільні ДПМ-02/60 і однопільні ДПМ-01/60;

• різнопільні і рівнопільні.

 

Технічні двері EI-60 виготовляються з холоднопрокатних сталевих тонкостінних листів товщиною в півтора міліметра - такі поверхні не деформуються і не клинять всієї конструкції під час пожежі. Вимогами і нормами пожежної безпеки України допускається виготовлення дерев'яних протипожежних дверей 2 типу EI 60 з деревиною, обробленої спеціальним складом. В якості ізолюючого матеріалу найчастіше застосовується негорюча вата на основі базальтового волокна - такий матеріал не горить і не виділяє токсичних речовин під дії високої температури. Низький поріг теплопровідності вати дає можливість всієї конструкції витримувати високу температуру протягом не менше однієї години.

 

Якщо Вам або Вашої компанії необхідно купити сертифіковані спеціальні пожежні конструкції за найвигіднішими цінами - зверніться до національного виробника України компанії Євросервіс. Зв'яжіться з нами за телефонами, електронною поштою або за допомогою чат-форми на нашому сайті і повідомте наступну інформацію для формування спеціальної пропозиції - розмір необхідної Вам двері, межа вогнестійкості конструкції, наявність спеціальних елементів і фурнітури.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору