Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Засоби індивідуального захисту органів дихання

Засоби індивідуального захисту органів дихання (ЗІЗОД) – обов'язковий елемент екіпірування робітників, інженерів та керівного складу компаній та організацій, що проводять роботи з використанням токсичних хімічних та біологічних матеріалів. Вони оберігають ротову та носову порожнину користувача від диму, пилу, газу, пари, агресивних аерозольних сполук та суспензій, вірусів та бактерій. ЗІЗОД використовуються на виробничих та сільськогосподарських підприємствах, добувних та переробних комплексах, у комунальному господарстві, рятувальними розрахунками під час ліквідації надзвичайних ситуацій як засіб протипожежного захисту.

Класифікація засобу захисту органів дихання

За функціональними характеристиками ЗІЗОД класифікуються на два типи:

  • фільтруючі – використовуються в умовах, коли концентрація кисню в навколишньому повітрі становить не менше ніж 17%;
  • ізолюючі ЗІЗОД – ізолюючі засоби застосовуються при вмісті кисню менше 17%.

Найбільш популярними у покупців на ринку України є фільтруючі моделі – респіратори, чверть чи напівмаски, повнолицеві маски, протигази різних типів та видів, капюшони та захисні шоломи.

Респіратори – що таке?

Респіратори – це захисна чверть або напівмаска, що оберігає ротову і носову порожнину від пилу, бруду, диму, аерозолів, бактерій і вірусів. Вона щільно прилягає до шкіри обличчя і кріпиться на голові за допомогою гумок чи еластичних ременів. Повітря проникає у внутрішній простір через спеціальні фільтри чи тканинний матеріал.

Залежно від фільтруючих характеристик респіраторів вони можуть захищати користувача від:

  • пилу – містить у своїй конструкції фільтруючі елементи з волокнистих матеріалів, що добре затримують дрібні частинки. Такі моделі широко застосовуються на будівельних майданчиках, на видобувних та обробних підприємствах. Найчастіше протипилові респіратори є одноразовими виробами, що реалізуються партіями кілька штук;
  • органічних та неорганічних газових сполук – оберігають легені користувача від аміаку, від хлору, метану, ацетилену та інших газоподібних матеріалів органічної та неорганічної природи;
  • вироби комбінованого типу – забезпечують захист від кількох типів факторів.

Фільтрувальні елементи респіраторів

Головною функціональною складовою будь-якого респіратора є фільтр – матеріал виготовлення напівмаски або спеціальний патрон із фільтром. Фільтруючий елемент затримує токсичні домішки, пропускаючи чисте повітря для дихання. Модель фільтрувального патрона залежить від виду отруйної речовини. У протиаерозольних ЗІЗОДах застосовуються фільтри різних типів, вибір яких визначається розміром частинок-домішок.

Як правильно вибрати ЗІЗОД?

Для того щоб вибрати та купити засоби індивідуального захисту органів дихання необхідно оцінити такі параметри:

  • рівень вмісту кисню в навколишньому повітрі;
  • тип забруднюючих речовин – газ, дим, пил, аерозольні суспензії, пара, волокна, біологічні патогени;
  • концентрація токсинів у повітрі;
  • безпечний рівень концентрації речовини;
  • можливість появи інших вражаючих чинників – пожежа, викид хімічних чи радіоактивних речовин, ураження електрострумом та інші.

Де придбати ЗІЗОД в Україні?

Центр пожежної безпеки Євросервіс – це широкий вибір засобів індивідуального захисту органів дихання, зору та слуху для фізичних осіб, компаній та організацій. У нас ви зможете купити респіратори, протигази, маски, шоломи та змінні фільтри від провідних вітчизняних та світових брендів.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору