Обробка вогнезахисним складом - це спеціальні технологічні операції по захисту металевих і дерев'яних конструкцій, елементів декору з тканини від дії високої температури і відкритого вогню під час пожежі. Вона підвищує вогнетривкі характеристики матеріалів, що збільшує їх опірність вогню, сповільнюючи його поширення та надаючи людям додатковий час для безпечної евакуації. Послуги вогнебіозахисту надаються в Україні ліцензованими компаніями, які мають в своєму розпорядженні спеціальні інструменти і витратні матеріали.

 

 

Набір робіт з вогнезахисної обробки

Головним завданням вогнезахисної обробки є поліпшення опірності матеріалів, будівельних і архітектурних конструкцій вогню під час пожежі. Під дією високої температури і полум'я конструкції з дерева і металу втрачають свої характеристики, що може привести до обвалення стін і стель. Особливо вразливими є дерев'яні елементи покрівлі, настилів і обрешітки. Протипожежна обробка дерева - найбільш ефективний спосіб знизити ступінь небезпеки для людини в надзвичайній ситуації.

Протипожежна обробка сталі, дерева і тканини включає в себе наступні технологічні операції:

♦ попереднє очищення конструкцій від пилу, технологічних масел і бруду;

♦ просочення матеріалів у виробничих умовах цехів ліцензованих організацій;

♦ нанесення вогнезахисного шару на об'єкті Замовника;

покриття тканин спеціальним захисним просоченням в виробничих умовах або на об'єкті Замовника, використовуючи розпорошення пульверизаторами.

З якою періодичністю проводиться обробка протипожежним складом?

У правилах протипожежної безпеки України вказано, що послуги вогнезахисту можуть надаватися лише тими організаціями і компаніями, які мають ліцензію ДСНС, укомплектований штат досвідчених фахівців, набір необхідного обладнання, інструментів і витратних матеріалів. Періодичність робіт визначається типом оброблюваних матеріалів, методом нанесення вогнезахисного речовини і іншими параметрами. Обов'язкове проведення робіт передбачено для нових або реконструйованих об'єктів житлової, виробничої, офісної або торгово-розважальної нерухомості, які вводяться в експлуатацію. Повторне нанесення захисного речовини передбачено один раз на рік для конструкцій 2-ї групи і один раз в п'ять років для 1-й.

Як знайти ліцензовану підрядну організацію в Україні?

Онлайн-база перевірених компаній на сайті Центру пожежної безпеки «Євросервіс» - простий, зручний і функціональний інструмент пошуку підрядника в будь-якому регіоні України. Всі учасники списку мають великий досвід реалізації проектів з вогнезахисної обробки будівельних і архітектурних конструкцій, бездоганну репутацію, набір найсучасніших інструментів і витратних матеріалів. Зв'язатися з обраною компанією ви можете за телефонами або електронною поштою, вказаними в таблиці.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!