Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Підставки для гідранта пожежного

Для установки гідранта на подачу води необхідна підставка під гідрант, яка забезпечує його стійкість і з'єднує напірні елементи гідранта з водопроводом. Правильна установка підставки дає гарантію оперативної подачі води під час пожежі.

Сталева підставка під пожежний гідрант використовується разом з гідрантів і служить підставою для нього і здатна розділити загальний потік води за рахунок відводів, яких може бути до чотирьох.

ЄВРОСЕРВІС - є виробником сполучних частин і елементів для пожежного підземного водопроводу і пропонує широкий вибір сталевих пожежних підставок під гідранти, розрахованих на тиск Pу від 0,1 до 16 МПа (від 0,1 до 16 кгс / см²):

Фланець пожежного гідранта- складова частина пожежного гідранта.

Фланець відповідний під пожежний гідрант.

Фланець відповідний під пожежний гідрант призначений для монтажу пожежного гідранта на трубопроводі, поставляється окремо або в складі пожежних підставок ППС, ППФ, ППФО, ППТФ, ПВКФ.

 - Пожежна підставка зварена (ППС-200);
 - Пожежна підставка фланцевая одностороння (ППФО);
 - Пожежна підставка фланцевая (ППФ);
 - Пожежна підставка з трійником під фланцеве (ППТФ);
 - Пожежна підставка з хрестом під фланцеве (ПВКФ);


Фланець відповідний під пожежний гідрант і фланець пожежного гідранта мають однакову конструкцію. Зовні фланці пожежні виглядають як звичайні сталеві диски з рівномірно нанесеними по зовнішньому колу 6 (шістьма) однаковими отворами d.21 (під болт М 16-20) .Монтаж фланців (пожежних гідрантів, пожежних підставок) досить простий: вони насаджуються на торці з'єднувальних елементів , стягуються болтами. Між елементами встановлюється прокладка для уникнення течі. Подібний спосіб дозволяє виробляти монтаж порівняно швидко, домігшись при цьому повної герметичності з'єднання.

Підставка пожежна фланцевая ПВКФ використовується в якості підстави для установки на трубопроводі пожежного гідранта, являє собою підставку пожежну з відповідним фланцем під гідрант і чотирма бічними виходами на трубопровід. Інша назва: хрест фланцевий з пожежної підставкою ПВКФ. Діаметр патрубків (виходів) відповідає діаметру трубопроводу і варіюється від 50 до 300мм. Підставки призначені для установки на трубопроводах з робочим тиском води 1,0 МПа і 1,6 МПа. Гарантійний термін - 12 місяців з дня відвантаження виробів споживачеві.

 

 

Сортування:
Відображення:
Вгору