Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Підставки під протипожежні гідранти

Підставки під пожежний гідрант - спеціальний з'єднувальний фітінг, призначений для строго вертикального монтажу гідранта і забезпечення безперебійної подачі води в разі екстреної необхідності. Центр пожежної безпеки Євросервіс є виробником широкого асортименту спеціалізованих виробів і пристроїв, строго відповідають нормативним вимогам і правилам протипожежної безпеки України.

Головною функцією підставки є з'єднання системи водопроводу і пожежного гідранта. Крім цього, вони можуть виконувати завдання поділу основного водного потоку на кілька частин, для постачання побутових і промислових водопровідних систем. Фітинги монтуються на систему за допомогою фланцевого або врізного з'єднання і розраховані на водопровідну воду з робочою температурою до + 50-55 ° C.

Компанія Євросервіс здійснює виготовлення спеціальних конструкційних елементів системи подачі води для гасіння вогнищ загоряння або задимлення на власних виробничих потужностях з високоякісної трубної сталі електрозварні способом. Всі вироби відповідають Державним стандартам України і мають гарантію якості терміном до півтора років.

Залежно від своєї конструкції підставки класифікуються на кілька типів:

  • непрохідні або односторонні;
  • прохідні або подвійні;
  • тройникові;
  • хрестоподібні.

Непрохідні або односторонні фітинги за своєю конструкцією є відрізками труб з привареним фланцем для кріплення пристрою, що забезпечує подачу води для гасіння пожеж. З'єднання деталі з водопроводом діаметром понад 200 міліметрів здійснюється шляхом приварювання. Якщо діаметр водопровідної труби становить менше 150 міліметрів - використовуються вироби з днищем, а з'єднання здійснюється шляхом вваривания труби в конструкцію деталі. Найбільш затребуваними на ринку є фітинги з умовним діаметром в 100, 150, 200, 250 і 300 міліметрів.

Прохідні або подвійні фітинги представляють собою Т-образну сполучну конструкцію з сталевих труб. Вони забезпечують розподіл потоку магістрального водопроводу в різних напрямках і міцну і герметичну установку пожежного гідранта. Всі три з'єднання здійснюються фланцевим способом за допомогою спеціальних кріпильних елементів. Для того, що б замовити і купити підставку, необхідно визначити необхідний вам умовний діаметр з'єднань - 100 * 100, 150 * 150, 200 * 200, 150 * 250 і 300 * 300 міліметрів.

Трійникового підставки забезпечують поділ потоку води в основній системі на додаткову лінію аналогічного або меншого діаметру і пожежний гідрант. У маркуванні зазначаються два умовних діаметра, що впливають на ціну товару - основного водогону та додаткової лінії. Компанія Євросервіс випускає тройникові фітинги марок ППТФ Ду 100 * 100 * 100, 150 * 150 * 100, 150 * 150 * 150, 200 * 200 * 100, 200 * 200 * 150 і 200 * 200 * 200 міліметрів.

Хрестоподібні фітинги під пожежний гідрант монтуються в місцях розгалуження водопровідних систем. Вони здатні розділити основний потік води за допомогою своїх чотирьох відводів, які можуть бути одного або різних діаметрів. Хрестоподібні фланці також маркуються діаметрами умовних проходів - 150 * 150 * 100 * 100, 150 * 150 * 150 * 150, 200 * 200 * 100 * 100, 200 * 200 * 150 * 150 і 200 * 200 * 200 * 200 міліметрів.

Підставки під пожежні гідранти розраховані на робочий тиск в системі в 1,0 Мпа. Фланцеві з'єднання здійснюються за допомогою спеціальних герметичних прокладок. Монтаж деталі здійснюється в каналізаційному колодязі на подушку з бетону. Конструкція і місце розташування колодязя повинно забезпечувати збереження і працездатність системи подачі води, забезпечувати вільний доступ в екстрених ситуаціях. Вода в гідранті не повинна замерзати в зимовий період.

Якщо вам необхідно замовити і купити підставку під пожежний гідрант, то головними параметрами, визначальними її ціну, є умовний прохід гідранта, водопровідної системи та необхідність її розгалуження на декілька потоків. Зв'яжіться з нашими фахівцями по телефону, електронній пошті або за допомогою чату на нашому сайті і отримаєте безкоштовну консультацію по всіх питаннях. Наша компанія буде рада запропонувати вам широкий вибір товарів і послуг, пов'язаний із забезпеченням пожежної безпеки вашого об'єкта нерухомості. Вся наша продукція має оптимальну вартість і найвищу якість на ринку України.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору