Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Двері протипожежні всіх типів

Протипожежні двері - це спеціальні захисні дверні конструкції, які здатні витримати екстремальну температуру пожежі і відкритий вогонь протягом заданого періоду часу без втрати своїх характеристик міцності. Основним функціональним призначенням вогнестійких дверей є захист людей від вражаючих факторів пожежі, забезпечення їх безпечної евакуації, збереження цінного майна і уповільнення поширення вогню по будівлі до приїзду пожежних розрахунків.

Сталеві протипожежні двері можуть відрізнятися конструкційними особливостями, матеріалами виготовлення, розмірами, кольором і дизайном. Їх виготовляють для житлових, виробничих, офісних, торгово-розважальних і складських будівель, споруд з різними показниками вогнестійкості - маркування «EI» і число означають час в хвилинах, протягом яких двері не втратять своїх конструкційних особливостей і міцності при пожежі.

Центр пожежної безпеки «Євросервіс» - вітчизняний виробник протипожежних дверей і спеціальних конструкцій України. Наша компанія випускає вироби з межею вогнестійкості EI30 і EI60, розраховані для використання на об'єктах різного функціонального призначення.

Купуючи продукцію в асортименті НВП "Євросервіс", Ви отримуєте сертифікований товар з повним комплектом дозвільної документації. Наш протипожежний інвентар, обладнання, спеціальні конструкції і інструменти - це кращі ціни на ринку і гарантія якості на всі вироби на термін від одного до п'яти років.

Доставка замовлення по Києву і в інші населені пункти України проводиться силами власного автопарку компанії або кур'єрськими службами САТ, Нова Пошта, Інтайм і Делівері.

Вартість замовлення і форма оплати обумовлюються індивідуально, залежно від його обсягу і специфікації. Для деяких клієнтів компанія Євросервіс готова запропонувати кредит і відстрочку платежу на найвигідніших умовах.

 

Протипожежні двері у Києві, Харкові, Одесі, Запоріжжі, Дніпрі, Тернополі.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору