Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Повний список ліцензованих підприємств ДСНС в Україні

Протипожежні послуги - це набір спеціальних технологічних операцій і робіт, які застосовуються для комплексного захисту об'єкта нерухомості від пожежі, а в разі його виникнення - для розслідування причин його формування, шляхів поширення вогню і розміру завданої матеріальної шкоди. Згідно діючих законодавчих норм і правил пожежної безпеки спеціальні послуги можуть надавати тільки ліцензовані підприємства ДСНС в Україні.

Набір робіт з протипожежної безпеки України

Ліцензовані Державною службою України спеціалізовані компанії і підприємства надають наступний набір послуг із забезпечення пожежної безпеки об'єктів складської, виробничої, адміністративної, житлової та торгово-розважальної нерухомості:

♦ перезарядка і технічне обслуговування порошкових і газових вогнегасників пересувного і переносного типів;

♦ вогнезахисна обробка архітектурно-будівельних та оздоблювальних матеріалів з деревини, металу, бетону і тканини;

♦ проектування, установка і технічне обслуговування автоматичних систем пожежогасіння;

♦ проектування, установка і технічне обслуговування систем димовидалення та протидимного захисту;

♦ проектування, монтаж і сервісне обслуговування протипожежної сигналізації;

♦ пультове спостереження за системами протипожежного захисту об'єкта;

♦ пожежна експертиза і аудит.

Для надання послуг ліцензовані підприємства ДСНС в Україні повинні мати укомплектований штат проектувальників, інженерів, монтажників, електротехніків, програмістів і операторів, великий досвід роботи на ринку, набір необхідного технологічного обладнання, інструментів, витратних і комплектуючих елементів. Роботи проводяться як на об'єкті Замовника, так і у власних виробничих цехах і площах підрядного підприємства.

Список ліцензованих компаній ДСНС в Україні

Спеціально для своїх клієнтів Центр пожежної безпеки «Євросервіс» склав довідник підприємств, що надають послуги з протипожежного захисту об'єктів нерухомості. Всі учасники нашого списку згруповані за видами послуг і географічною ознакою - користувач може вибрати область або місто і завантажити довідник в зручному форматі на свій комп'ютер. Зв'язатися з обраної підрядною організацією можна за телефонами або електронною поштою, вказаними в файлі - менеджери нададуть безкоштовну консультацію з технічних і фінансових питань, визначать набір робіт, графік виконання і їх вартість.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору