Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Спецодяг для пожежних

Захисний спецодяг для пожежників – обов'язковий атрибут екіпірування рятувальних розрахунків в Україні, які виконують роботи з гасіння пожеж та вогнищ займання, рятування товарно-матеріальних цінностей та особистого майна від вогню, забезпечення виходу людей із небезпечної зони у разі надзвичайної ситуації. Він повинен надійно захищати користувача від екстремально високої температури, теплового випромінювання, відкритого вогню, механічних травм, диму та інших вражаючих факторів.

Спецодяг для пожежників – що це таке?

Бойовий одяг пожежного – це захисне екіпірування, яке являє собою костюм з теплозахисного армованого полотна зі спеціальними накладками та вставками.

Залежно від комплектації костюм може включати такі складові елементи:

► куртку;

► комбінезон або напівкомбінезон;

► засоби індивідуального захисту рук – рукавички, краги чи рукавиці;

► спеціальне взуття;

► пояс для фіксації одягу, носіння спеціального екіпірування та спорядження;

► захисну каску та інше.

Класифікація спецодягу

За захисними характеристиками форма для пожежників ділиться на три класи:

  1. використовується для розрахунків, що безпосередньо контактують з вогнем – вона виготовляється з вогнетривкої тканини з водонепроникним просоченням або тканини, яка має захисне покриття плівкового типу;
  2. використовується під час гасіння пожежі на ділянках без безпосереднього контакту з джерелами відкритого вогню – шиється з брезента або іншої спеціальної тканини із захисним просоченням;
  3. застосовується операторами мотопомп та насосів, водіями спеціального автотранспорту та іншим персоналом обслуговуючого типу – оберігає користувачів від води та водних розчинів, вогнегасних рідин, атмосферних опадів, паливно-мастильних речовин.

Функціональне призначення захисного одягу

Захисний спецкостюм повинен оберігати користувача у критичній ситуації від:

► відкритого вогню та іскор;

► теплового випромінювання;

► отруйних газоподібних продуктів горіння;

► ураження електричним струмом при гасінні електрообладнання та проводки;

► механічних травм;

► води та інших вогнегасних розчинів.

Спецодяг пожежника не повинен обмежувати його рухів, створюючи максимально комфортні умови для роботи в найнапруженіших ситуаціях. Він повинен мати спеціальні напульсники для фіксації рукавів, високий комір, застібки без петель та шнурування, накладки, наклейки, або нашивки зі світловідбиваючих елементів та клапани для захисту від попадання води.

У найбільш вразливих місцях повинні бути накладки, які витримують не менше трьохсот тисяч циклів вигинів, не менше 5 секунд дії відкритого полум'я і не менше трьох хвилин дії температури 200 °С без втрати характеристик міцності.

Де купити спецодяг для рятувальників в Україні?

Компанія «Євросервіс» — це широкий вибір спецодягу, спецвзуття, засобів індивідуального захисту органів дихання, зору, слуху, голови та рук в Україні. Кожна позиція у нашому асортименті відповідає технічним нормам державних та галузевих стандартів. Зв'яжіться з нашими фахівцями за телефонами, електронною поштою або в онлайн-чаті прямо зараз і отримайте безкоштовну консультацію щодо вибору продукції, технічних параметрів, цін та найшвидших способів доставки.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору