Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Засоби індивідуального захисту на висоті

Падіння з висоти є однією з найбільш поширених причин отримання виробничих і побутових травм, які можуть привести до летального результату. Висотні роботи пред'являють особливі вимоги до дотримання техніки безпеки в виробничих, будівельних, сільськогосподарських, гірничодобувних, комунальних компаніях і організаціях різних форм власності та в побуті. Для мінімізації ризику, збереження життя і здоров'я людини використовуються засоби індивідуального захисту.

Засоби індивідуального захисту на висоті – що це таке?

Засоби індивідуального захисту (ЗІЗ) від падіння з висоти – це технічні засоби та спеціальне обладнання, які здатні вберегти людину від травм і пошкоджень, попередити нещасні випадки. Згідно діючих правових норм України в сфері охорони праці та техніки безпеки ризик для здоров'я і життя людини встановлюється з висоти 180 сантиметрів. Додатковими факторами небезпеки є виконання технологічних операцій над працюючими машинами, обладнанням і механізмами, поверхнею сипучих речовин і рідин, робота на майданчиках без огороджень з перепадами по висоті понад п'ять метрів і на відстані від краю майданчика менше двох метрів.

Всі працівники, які здійснюють технологічні операції на висоті, зобов'язані пройти спеціальний навчальний курс з техніки безпеки з отриманням допуску до робіт, володіти способами проведення робіт з використанням засобів захисту від падіння з висоти. Особами відповідальними за видачу засобів індивідуального захисту є керівники компаній і організацій, а також співробітники, призначені відповідальними за організацію охорони праці.

Засоби захисту від падіння – класифікація

ЗІЗ від падіння з висоти діляться на кілька основних видів:

  • запобіжна амуніція – обв'язка, прив'язь, пояси та інші найменування страхувальної продукції. За типом кріплення амуніція ділиться на дві групи – роздільна і комбінована. Роздільна може бути нижньою, що кріпиться до нижньої частини тулуба користувача, і верхньою, що використовує кріплення в області грудей і плечового пояса. Комбінована амуніція є найбільш надійною і універсальною;
  • страхувальні канати – петлі, шнури і мотузки. У будівництві та промисловому альпінізмі найбільш популярними є статичні мотузки А-типу, які мають діаметр від 10 до 11,5 міліметрів. Шнур – більш тонкий виріб з діаметром від 4 до 7 міліметрів;
  • спускові і страхувальні пристрої – спеціальні технічні пристосування, які уповільнюють канат що через них проходить, забезпечуючи захист від падіння. Окремою категорією страхувальних пристроїв є самоблокуючі механізми, які автоматично фіксують мотузку при відпусканні її людиною;
  • захисні каски – використовуються на будівельних і промислових об'єктах, скалолазами, альпіністами і рятувальниками. Характерною конструктивною деталлю таких касок є трьохточкове кріплення фіксуючого ременя;
  • допоміжні механізми і технічні елементи – карабіни, ролики, блоки, такелажні пристрої та інше;
  • спеціальний одяг і взуття – антиковзкі рукавички, сигнальні жилети та інші.

Головна умова забезпечення захисту від падіння – комплексне використання індивідуальних засобів з урахуванням всіх виробничих і побутових чинників.

Нормативні вимоги

Засоби індивідуального захисту від падіння з висоти повинні мати комплект сертифікаційної документації. Використання несертифікованої продукції або нецільове використання засобів порятунку на підприємствах, в компаніях і організаціях різних форм власності категорично заборонено. Наявність і комплектація ЗІЗ повинні бути відображені в спеціально журналі обліку із зазначенням часу проведення регулярних оглядів і перевірки технічного стану. Кожне найменування продукції повинно мати маркування.

Видача засобів захисту працівникам повинна здійснюватися у встановлені чинним законодавством і галузевими нормами терміни з фіксацією в картці обліку. Після кожного використання вони повинні перевірятися на цілісність, комплектність і відповідність захисним характеристикам. Пошкоджені елементи захисту повинні бути негайно замінені справними.

Де купити ЗІЗ в Україні?

Центр пожежної безпеки Євросервіс пропонує фізичним і юридичним особам широкий асортимент ЗІЗ від провідних світових і вітчизняних брендів з доставкою в будь-який регіон та населений пункт країни. У комплект кожного замовлення входить копія сертифікаційної документації і технічний паспорт виробу. Для консультації зв'яжіться з нашими фахівцями будь-яким зручним для вас способом прямо зараз.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Сортування:
Відображення:
Обговорення
Здравствуйте, Анатолий, пояс изготовлен в соответствии со стандартами ДСТУ EN 358:2017, ДСТУ EN 361:2017 и ДСТУ EN 813:2017. Соответствующее описание добавлено в описание товара, благодарим за интерес к нашей продукции.
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору