Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Засоби захисту від падіння з висоти

Поряд з дорожньо-транспортними пригодами, падіння з висоти є однією з основних причин отримання важких травм, що призводять до непрацездатності працівника. Як правило, подібні надзвичайні ситуації виникають при проведенні висотних робіт біля краю будівлі, на лісах без огорож, неміцних покрівлях, зруйнованих балконах, поблизу відкритих прорізів, а також при пересуванні по навісних і приставних сходах. З метою забезпечення безпеки рекомендується використовувати спеціальне обладнання, здатне вберегти людину від пошкоджень і запобігти нещасним випадкам.

Причини травматизму при роботі на висоті

Падіння при виконанні висотних робіт відбуваються з кількох причин:

  • Незручна конструкція надаються організацією засобів захисту і та їх невідповідність встановленим галузевим стандартам і нормам.
  • Недотримання техніки безпеки.

У нашій компанії ви можете придбати весь необхідний набір сучасних і якісних засобів індивідуального захисту для роботи на висоті. Всі пропоновані вироби відрізняються високим рівнем якості, завдяки чому забезпечується максимальна безпека працівників.

Найпоширеніші засоби захисту від падіння з висоти

  • Запобіжний пояс (прив'язь, обв'язка) - розрізняють роздільні (верхня і нижня) і Комбіновані прив'язі. У більшості випадків використовують комбіновані Страхувальні обв'язки вітчизняного та зарубіжного виробництва. Вони мають широкі поясний і ножні обхвати для забезпечення комфорту при тривалому зависанні і часто володіють додатковими точками прикріплення для позиціонування на робочому місці
  • Страхувальні Канати (мотузки, шнури, петлі ) - в промисловому альпінізмі застосовується статична мотузка типу а, діаметром від 10 мм до 11,5 мм. шнури діаметром від 4 мм до 7 мм
  • Страхувальні і спускові пристрої - гальмують проходить через них мотузку. Є самоблокуючі пристрої, які при відпусканні фіксують мотузку і забезпечують зупинку
  • Будівельні каски - характерна особливість касок для роботи на висоті-триточкове кріплення підборідного ремінця
  • Допоміжні пристрої - Карабіни, блоки, ролики, такелажні пластини

Функціональне призначення кожного засобу захисту від падінь з висоти описано виробником в супровідній документації, що додається до товару. Звернувшись в нашу компанію, Ви зможете недорого купити надійне спорядження та обладнання, яке забезпечить безпеку для працівників підприємства.

Технічні вимоги

Відповідно до типових норм видачі засобів індивідуального захисту та на підставі результатів оцінки умов праці роботодавець повинен забезпечити працівників системами забезпечення безпеки робіт на висоті, об'єднуючи в якості елементів, компонентів або підсистем Сумісні ЗІЗ від падіння з висоти.

Системи забезпечення безпеки робіт на висоті повинні:

  • відповідати існуючим умовам на робочих місцях, характеру і виду виконуваної роботи;
  • враховувати ергономічні вимоги і стан здоров'я працівника;
  • після необхідної підгонки відповідати підлозі, зросту і розмірам працівника.

Тип і місце анкерного пристрою систем забезпечення безпеки робіт на висоті вказуються в проекті виконання робіт на висоті або в наряді-допуску.

Анкерний пристрій утримуючих систем і систем позиціонування придатне, якщо витримує без руйнування навантаження не менше 13,3 кН. Анкерний пристрій страхувальних систем для одного працівника придатне, якщо витримує без руйнування навантаження не менше 22 кН.

Точки анкерного кріплення для приєднання страхувальних систем двох працівників повинні витримувати без руйнування навантаження не менше 24 кН і до того ж 2 кН на кожного додаткового працівника (наприклад, для горизонтальних гнучких анкерних ліній — 26 кН для трьох працівників, 28 кН — для чотирьох).

Нормативні вимоги

Засоби колективного та індивідуального захисту працівників від падіння з висоти підлягають обов'язковій сертифікації і повинні використовуватися за призначенням відповідно до вимог, викладених в інструкціях виробника нормативної технічної документації, введеної в дію в установленому порядку.

Використання засобів захисту, на які немає технічної документації, не допускається.

Засоби колективного та індивідуального захисту працівників повинні бути відповідним чином враховані і міститися в технічно справному стані з організацією їх обслуговування та періодичних перевірок, зазначених у документації виробника ЗІЗ. На всіх засобах колективного та індивідуального захисту відповідно до встановлених вимог повинні бути нанесені Довготривалі маркування.

Роботодавець зобов'язаний організувати контроль за видачею ЗІЗ працівникам і облік їх видачі у встановлені терміни. Видача працівникам і здача ними ЗІЗ повинні фіксуватися в особистій картці обліку видачі ЗІЗ працівника.

Будівельні організації повинні забезпечити регулярну перевірку справності систем забезпечення безпеки робіт на висоті відповідно до вказівок в їх експлуатаційній документації, а також своєчасну заміну елементів, компонентів або підсистем з знизилися захисними властивостями.

Працівники, що допускаються до робіт на висоті, повинні проводити огляд виданих їм ЗІЗ до і після кожного використання.

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору