Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Кріплення та підставки для вогнегасників

Підставки та кріплення для вогнегасників (ВГ) використовуються для міцної і надійної фіксації виробу на підлозі, поверхні стіни або в транспортному засобі. Вони гарантують зберігання вогнегасних засобів відповідно до норм і правил пожежної безпеки, швидкий доступ і безпечне вилучення в надзвичайній ситуації.

Кріплення та підставки для вогнегасників - класифікація

Компанія Євросервіс представляє на ринку України такі основні найменування продукції для зберігання вогнегасників:

підставка для підлоги для порошкових типів ВГ - металева стійка, пофарбована в червоний колір з нанесеними на лицьову сторону умовними позначеннями. Використовується для зберігання балона в вертикальному положенні на горизонтальній поверхні підлоги;

підставка для підлоги для вуглекислотних типів ВГ - гумова чаша, яка використовується для вертикального зберігання балона зі зрідженим діоксидом вуглецю на горизонтальній рівній поверхні;

настінне кріплення - металеві або пластикові елементи, пофарбовані порошковою фарбою. Мають спеціальні отвори для кріплення і застосовуються для зберігання порошкових і вуглекислотних ВГ в вертикальному або похилому положенні на поверхні стіни з цегли, бетону або гіпсокартону;

транспортний кріплення - пластикові або металеві елементи, які використовуються для надійної фіксації балона в легковому або вантажному автотранспорті, залізничній, водній або авіаційній техніці.

Підставки для вогнегасників

Підлогові елементи для зберігання ВГ широко застосовуються на об'єктах житлової, складської, виробничої і торгівельної нерухомості в тих випадках, коли поверхня і матеріал стін не дає надійно зафіксувати балон у вертикальному положенні. Завдяки захисному забарвленню в червоний колір, їх добре видно з різних кінців приміщення, навіть в умовах обмеженої видимості під час пожежі.

Підлогові елементи з металу застосовуються для переносних типів порошкових ВГ вагою від трьох, до двадцяти кг. Вони можуть використовуватися при температурі від +5°C до +45°C і рівні вологості до 95%. Підставки виготовляються з тонких сталевих листів і мають експлуатаційний термін до десяти років.

Гумові конструкції у вигляді чаші використовуються для зберігання вуглекислотних типів ВГ в вертикальному положенні. У поглиблення зверху вставляється балон, а знизу підставка має рівну площину, яка дозволяє встановлювати її на підлозі, підвіконні, столі або будь-який інший горизонтальній поверхні всередині будівель і приміщень.

Кріплення для вогнегасників

Кріплення - це спеціальні конструкції з металу або пластику, які дозволяють надійно зафіксувати балон в горизонтальному, вертикальному або похилому положенні на поверхні стіни або всередині транспортного засобу. Вони виготовляються з тонких смуг матеріалу з отворами для цвяхів, болтів або шурупів. ВГ надійно фіксується в кріпленнях за рахунок спеціальних замків або застібок.

Де купити кріплення для вогнегасників в Україні?

Центр пожежної безпеки Євросервіс - це найширший вибір кріпильних матеріалів, протипожежного інструменту, обладнання та засобів індивідуального захисту для фізичних і юридичних осіб. Ми пропонуємо найкращі моделі від вітчизняних і зарубіжних виробників, гарантію якості, повний пакет технічної та дозвільної документації на кожний виріб. Зв'яжіться з нашими менеджерами прямо зараз, дізнайтеся про наш асортимент, діючі знижки та найшвидших способах доставки замовлення на ваш об'єкт в будь-яку точку України.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору