Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Кріплення та підставки для вогнегасників

Підставки і кріплення для вогнегасника застосовуються для надійної фіксації вогнегасників на стіні, на підлозі або в автомобільному транспорті. Вони забезпечують безпечне зберігання вогнезахисних засобів в крокові доступності для швидкого використання в екстреній ситуації.

Центр пожежної безпеки Євросервіс представляє на ринку:

  • підставка металева для підлоги, пофарбована негорючої порошковою фарбою з наклейкою на лицьовій стороні. Наклейка - схематичне позначення вогнегасника. Колір - білий або червоний. Підставка застосовується для зберігання в вертикальному положенні порошкових типів;
  • підставка гумова для вуглекислотних моделей. Підставка має форму чаші для безпечного зберігання газових моделей;
  • кріплення настінний для порошкових і вуглекислотних типів;
  • кріплення транспортний, який використовується в легкових, вантажних і пасажирських машинах і автобусах для порошкових і вуглекислотних типів.

Підставки

Підставки для вогнегасників широко застосовуються на об'єктах промислової, складської, житлової і торгово-розважальної нерухомості. Вони дають можливість зберігати вогнезахисні засоби в вертикальному положенні на підлозі. Особливо затребувані підставки для тих об'єктів нерухомості, в яких стіни виконані з гіпсокартону і не можуть витримати ваги повністю заряджених балонів. Завдяки яскравому забарвленню підставки добре помітні з різних кінців приміщення, що дає можливість швидко знайти засіб гасіння в екстреній ситуації.

Металеві підставки використовуються для зберігання переносних інструментів гасіння масою від трьох, до двадцяти кілограм. Температурний режим експлуатації - від + 5 °C до + 45 °C при відносній вологості до 95%. Вони виготовляються з тонкого листа сталі товщиною в один міліметр, пофарбованого негорючої захисної порошковою фарбою. Нормативний термін служби - десять років.

Гумові підставки застосовуються для зберігання в вертикальному положенні вуглекислотних моделей. Конструкційно вони представляють собою чашоподібний елемент, в який зверху вставляється балон. Їх необхідно розміщувати на твердій горизонтальній поверхні підлоги всередині будівель і приміщень.

Підставки розташовуються на відкритих легкодоступних місцях в приміщеннях. Вони повинні знаходитися за межами досяжності прямих сонячних променів і теплового випромінювання нагрівальних приладів, а також хімічно активних матеріалів і речовин, які можуть пошкодити корпус виробів. Підставки не повинні створювати перешкод і служити перешкодою для швидкої і безпечної евакуації людей з будівлі, заборонено розміщувати їх біля входів і виходів, в проходах і коридорах. Місця їх розташування відзначаються спеціальними знаками і позначаються на планах евакуації.

Використання підставок є обов'язковим для тих моделей вуглекислотних і порошкових вогнегасників, які повинні зберігається в строго вертикальному положенні. Вони дозволяють надійно зафіксувати виріб і захистити його від випадкового спрацьовування.

Кріплення для вогнегасника
Кріплення для вогнегасника - це спеціальний кронштейн, застосовуваний для зберігання гасячого кошти на вертикальних і похилих поверхнях, стінах або в горизонтальному положенні в вантажному або легковому автотранспорті. Кронштейн виготовляється з тонких сталевих смуг і має спеціальні отвори для кріплення на стіні за допомогою болтів або цвяхів. Він забарвлюється негорючої порошковою фарбою в червоний колір і добре помітний в приміщеннях і на відкритому повітрі в екстреній ситуації.

Центр пожежної безпеки Євросервіс пропонує приватним особам, компаніям і організаціям широкий вибір кріплень, підставок і кронштейнів різних розмірів з власного складу. Ми гарантуємо незмінно високу якість всієї нашої продукції, наявність дозвільної документації та паспортів виробів, гарантійний термін від компаній-виробників. У нас ви знайдете широкий вибір підлогових підставок і настінних кронштейнів для безпечного зберігання вогнегасників в квартирі, будинку, офісі, цеху, на складі або в магазині, в багажнику або салоні автомобіля.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору