Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Знаки пожежної безпеки

Знаки для позначення пожежно-технічного обладнання (засобів і інструментів для гасіння та локалізації пожежі) призначені для підвищення безпеки людей у разі виникнення надзвичайних ситуацій. Вони являють собою таблички з білим графічним зображенням на червоному тлі, виконуються в формі квадрата або прямокутника. Має значення місце розміщення виробів: вони повинні бути помітними і кріпитися досить близько до об'єкта, на який вказують. Важливо, щоб загальний фон і контраст освітлення не утрудняли сприйняття нанесених символів.

Види знаків

До найбільш поширених табличок, що вказує місця розміщення засобів безпеки, відносяться:

  • «Вогнегасник». Знак з таким символом можуть монтувати на дверцятах шаф під даний інвентар або над самими виробами, якщо вони встановлені на кронштейні або підставці. Пристосування кріплять на висоті не більше 250 сантиметрів від рівня підлоги.
  • "Пожежний кран". Розміщується безпосередньо на дверцятах пожежної шафи.
  • «Пожежний гідрант», «вододжерел». Такі символи монтують, щоб була можливість визначити відстань до джерела води. Вони виконуються в формі квадратів з використанням червоного і білого сигнальних кольорів, але повинні бути виконані в світлорефлекційному виконанні і бути стійкими до негативних зовнішніх впливів.
  • «Драбина». Встановлюються у місця і у напрямку до ділянки, де знаходиться пожежна драбина.

Спільно з одним з перерахованих знаків можуть використовуватися вироби у вигляді квадратів, на яких зображена біла стрілка на червоному тлі. Такі таблички варто купити, якщо потрібно вказати напрямок до місця знаходження пожежно-технічного інвентарю.

Пристосування для пожежної безпеки виготовляються, як правило, з двох видів матеріалів:

  • самоклеюча плівка;
  • пластик ПВХ.

При виготовленні можуть застосовуватися светоотражающая або фотолюмінесцентна технології, зокрема, для фону. Завдяки цьому, таблички стають більш помітними, що сприяє підвищенню безпеки. Ціни на такі пристосування досить лояльні.

Знаки безпеки в центрі «Євросервіс»: купити на вигідних умовах

У нашому інтернет-магазині ви знайдете якісні вироби, призначені для пожежної безпеки. Вже зараз ви можете купити вказівні, евакуаційні та інші знаки інші знаки за доступними цінами і отримати безкоштовну доставку по Києву (при замовленні від п'яти тисяч гривень). Всі товари виконані в суворій відповідності з нормативними документами: квадратна або прямокутна форма, біле зображення, червоний фон. Ставайте клієнтом центру «Євросервіс» і оціните переваги низьких цін і відмінного сервісу.

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору