Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Двері протипожежні одностулкові (однопільні) глухі

Протипожежні двері - це вогнестійкі конструкції, головною функцією яких є запобігання поширенню вогню та газоподібних продуктів горіння під час пожежі. Згідно Правил пожежної безпеки України під цим терміном також розуміються вогнестійкі ворота, люки, штори і подібні конструкції. Кожні двері повинна мати комплект документації, що засвідчує її вогнестійкі властивості.

Протипожежні двері (ППД) мають такі функціональні характеристики:

· Параметр повної втрати конструктивної цілісності, вимірюваний в хвилинах або годинах;

· Параметр теплоізоляційних властивостей;

· Параметр максимального розміру щільності теплового потоку;

· Максимальний допустимий розмір проникності конструкції для газоподібних продуктів горіння.

Ключовою характеристикою будь протипожежної конструкції є величина межі вогнестійкості, яка показує часовий проміжок в хвилинах, протягом якого конструкція дверей витримує вплив вражаючих факторів пожежі - температури, відкритого вогню, диму. Для ППД в залежності від конструкційних особливостей і матеріалу виготовлення цей проміжок становить мінімум п'ятнадцять хвилин, а максимум - кілька годин. При цьому межа визначається як мінімальна величина і читається як «не менше, ніж 15, 30, 90 хвилин».

ППД за своєю конструкцією є коробками, наповненими негорючим теплоізоляційним матеріалом. Як матеріал зовнішнього покриття можуть виступати сталь або дерево. Сталь є найбільш поширеним матеріалом для виробництва вогнестійких конструкцій і відрізняється високими експлуатаційними властивостями. В якості теплоізоляційного матеріалу може виступати вогнестійкий гіпсокартон або полотно на основі негорючого базальтового волокна.

Кожна модель ППД від будь-якої компанії-виробника, що реалізується на території України, повинна мати сертифікат відповідності правилам пожежної безпеки - цей документ видається після проходження технологічних випробувань на серію продукції і має єдину форму для всіх виробників. У ньому фіксуються всі основні функціональні характеристики та конструкційні особливості цієї моделі. Сертифікат є гарантією того, то покупець набуває протипожежну конструкцію, а не звичайні двері - це гарантує не тільки порятунок майна при можливому пожежу, а й людського здоров'я і навіть життя.

Центр пожежної безпеки Євросервіс пропонує вашій увазі різні конструкції протипожежних дверей для житлових, промислових, складських та торгово-розважальних об'єктів нерухомості. Всі моделі сертифіковані і дозволені до використання на території України без обмежень. Зверніться до нас і наші фахівці допоможуть вам вибрати необхідну модель і підберуть оптимальний спосіб доставки на будівельний об'єкт.

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору