Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Двері протипожежні одностулкові (однопільні) глухі

Протипожежні двері - це спеціальні дверні конструкції, які по час пожежі затримують поширення вогню, високої температури і токсичних газоподібних продуктів горіння по будівлі для збереження цінного майна, уповільнення поширення полум'я до приїзду пожежних розрахунків і забезпечення безпечної евакуації людей. Кожні протипожежні двері повинні мати сертифікат відповідності та технічний паспорт, що засвідчує її захисні властивості. Правила протипожежної безпеки України регламентують використання в житлових, виробничих, офісних, складських та торгово-розважальних будівлях, спорудах та інших спеціальних захисних архітектурно-будівельних перешкод - вогнестійких воріт, штор і люків.

Двері протипожежні однопільні - характеристики

Протипожежні двері виготовляються з тонкостінних сталевих листів, пофарбованих порошковою фарбою, і ізолюючого внутрішнього шару з негорючого мінерального матеріалу. Найпопулярнішими на ринку України є однопільні глухі конструкції - одностулкові двері протипожежні металеві (ДПМ) висотю 2100 міліметрів і шириною від 900 до 1000 міліметрів без оглядових віконець і вентиляційних отворів.

ДПМ мають такі основні функціональні властивості:

• час повної втрати захисних характеристик і конструктивної цілісності;

• теплоізоляційні характеристики виробу;

• максимально допустимий показник щільності теплового потоку;

• максимально допустимий показник проникності полотна і рами для токсичних газоподібних речовин, що утворюються в процесі горіння.

Межа вогнестійкості виробу - це головна технологічна характеристика одностулкових протипожежних дверей. Вона висловлює кількість хвилин, протягом яких конструкція витримає вплив високої температури і відкритого вогню під час пожежі. Межа вогнестійкості позначається в технічній документації спеціальними символами «EI», де Е - втрата цілісності конструкції, а I - втрата теплоізолюючих характеристик. Чисельне значення в символі означає мінімальний час опору в хвилинах - від п'ятнадцяти хвилин, до декількох годин.

Де купити одностулкові вогнестійкі дверні конструкції в Україні за найвигіднішою ціною?

Компанія Євросервіс - це різні конструкції протипожежних дверей для об'єктів житлового, виробничого, складського та адміністративного і торгово-розважального призначення. Наша компанія займається виготовленням та монтажем однопільних і двопільних захисних конструкцій глухого типу, з вентиляційними отворами і оглядовими віконцями на об'єкті Замовника. Всі вироби в нашому асортименті мають повний комплект сертифікаційної документації та дозволені для використання на території України без обмежень. Для того, щоб дізнатися вартість виробництва, установки і зробити замовлення - зв'яжіться з нашими фахівцями за телефонами, вказаними на сайті, прямо зараз.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору