Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Заборонні знаки безпеки

Заборонні знаки безпеки встановлюють на об'єктах або виробничих ділянках підвищеної небезпеки. Основне завдання табличок - вказати, що ту чи іншу дію або поведінку суворо забороняється на даній території або при виконанні певної роботи. Це важлива умова охорони праці. Зовнішній вигляд, колірна гамма, розміри і форми пристосувань строго регламентовані нормативною документацією. Ціни на вироби залежать від різних факторів і встановлюються, як правило, виробником.

Особливості заборонних знаків

Основні параметри:

  • кругла форма;
  • білий фон із схематичним зображенням чорного кольору;
  • червона окантовка;
  • перекреслює червона похила смуга.

Зміст позначень може бути різним. Наприклад, можна купити символи «забороняється користуватися відкритим вогнем», «забороняється торкатися», «забороняється палити», «забороняється користуватися ліфтом для підйому / спуску людей» і т. Д. Все таблички несуть інформацію, спрямовану на запобігання травм під час роботи і сприяє підвищенню безпеки. Сенс позначень, як правило, є очевидним завдяки зображенню, нанесеному на поверхню, і не вимагає пояснювальних написів.

Виробники пропонують таблички, виготовлені з різних матеріалів. Наприклад, можна купити якісні вироби з самоклеющейся плівки, з пластика ПВХ, з металу. Поверхня може бути звичайною, світловідбиваючої або фотолюмінесцентного. Фотолюмінесцентного символами можна користуватися в умовах поганої освітленості.

Установка заборонних знаків і наклейок з охорони праці

Монтаж пристосувань здійснюється на об'єктах різного призначення відповідно до правил охорони праці для підвищення безпеки роботи. Їх встановлюють в зонах накладення заборони на вчинення певних дій. Місце розташування повинно бути в безпосередній близькості від небезпечної ділянки. Важливо, щоб знак безпеки був добре освітлений і видно неозброєним поглядом.

Заборонні таблички за доступними цінами

У нашому інтернет-магазині представлений великий вибір знаків безпеки для різних сфер діяльності. Ми пропонуємо якісні вироби червоного кольору з типовими позначеннями, виготовлені відповідно до нормативних документів. Крім того, у нас можна купити попереджають і розпорядчі символи, світлові покажчики і сповіщувачі, і багато інших товарів. Ми встановили невисокі ціни на всю продукцію і оперативно доставляємо придбання по Києву і Україні.

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору