Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Заборонні знаки безпеки

Забороняючий знак можна зустріти в офісній будівлі, складському або виробничому споруді, на відкритому майданчику, автозаправної станції або станції технічного обслуговування. Вони застосовуються службою охорони праці і пожежної безпеки на об'єктах нерухомості різного функціонального призначення, а їх форма, розміри, колірна гамма регламентуються чинним законодавством України та галузевими стандартами.

 

Визначення.

Забороняючі знаки - це спеціальні позначення у вигляді табличок або наклейок, які говорять, що ту чи іншу дію на даній території заборонено. Їх вартість залежить від матеріалу виробництва - вони можуть виготовлятися з металу, пластику ПВХ або самоклеїться водонепроникною плівки. Зовнішня поверхня може бути зроблена зі звичайних матеріалів, світловідбивних типів плівки або фотолюмінесцентного символіки для умов поганої освітленості.

 

Головні відмітні характеристики:

  • форма у вигляді кола;
  • білий фон;
  • червона окантовка по контуру;
  • червона перекреслююча нахилена смуга, що йде з лівої верхньої частини в праву нижню;
  • схематичне зображення по центру, нанесене чорною фарбою.

 

 

Зміст вказівників може бути різним і залежить від функціонального призначення об'єкта нерухомості, а також місця їх установки. Знаки, що забороняють по пожежної безпеки регламентують місця, в яких куріння або використання відкритих джерел вогню категорично заборонено, заборона на гасіння палаючого обладнання або матеріалів з використанням води, заборона проходу і інші дії. Заборонні таблички з електробезпеки регламентують ті частини електропроводки або обладнання, які перебувають під високою напругою і торкатися яких незахищеними руками не можна, заборона на включення обладнання або рубильників, заборона на роботу в небезпечній зоні людей з металевими годиниками, браслетами, ланцюжками, имплантами, а також кардіостимуляторами . Кожен тип умовних позначень використовується для запобігання дій, які можуть завдати шкоди здоров'ю або життю людей, зіпсувати обладнання або технічні засоби, привести до виникнення надзвичайної ситуації на об'єкті.

 

Де встановлюються?

Встановлення знаків на об'єкті нерухомості регламентується правилами і нормами охорони праці та протипожежної безпеки. Кожен вказівник встановлюють в зоні накладення заборони на вчинення певних дій. Місце розташування повинно бути в безпосередній близькості від небезпечної ділянки. Знак наклеюється або кріпиться на рівну поверхню стіни або спеціальну табличку з дерева, металу або пластику. На відкритій поверхні він повинен бути захищений від дії дощу, снігу, граду, сонячних променів і інших несприятливих факторів навколишнього середовища. Важливо, щоб заборонний знак був добре видно з різних точок простору або приміщення, добре освітлений і помітний неозброєним поглядом.

 

Де купити знаки за доступною ціною?

Центр пожежної безпеки Євросервіс здійснює поставки заборонних знаків різної тематики. У нас ви знайдете широкий асортимент покажчиків, сповіщувачів, табличок безпеки, плакатів, журналів і наклейок. Ми пропонуємо на ринку України тільки якісні вироби, які повністю відповідають вимогам і нормативам ДСТУ.


Найчастіші питання про забороняючі знаки безпеки:

Що таке, забороняючі знаки безпеки?

Спеціальні позначення у вигляді табличок або наклейок, які говорять, що ту чи іншу дію на даній території заборонено.

З чого виготовляються забороняючі знаки безпеки?

Можуть виготовлятися з металу, пластику ПВХ або самоклеючої водонепроникної плівки. Зовнішня поверхня може бути зроблена зі звичайних матеріалів, світловідбивних типів плівки або фотолюмінесцентної символіки для умов поганої освітленості.

Де можна придбати забороняючі знаки безпеки?

В інтернет магазині компанії «ЄВРОСЕРВІС», за посиланням.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору