Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Заборонні знаки безпеки

Заборонні знаки з охорони праці широко застосовуються службою протипожежної безпеки на об'єктах офісної, торговельної, складської та промислової нерухомості, відкритих будівельних майданчиках, станціях технічного обслуговування і АЗС. Їх розміри, форма і колірна гамма вказані в чинній законодавчій базі, державних і галузевих стандартах України.

Заборонні знаки безпеки – що це таке?

Заборонні знаки з охорони праці – це спеціальні графічні зображення, які передають користувачеві інформацію про заборону той чи іншої дії в зоні їх знаходження. Вони виготовляються у вигляді наклейок або табличок з металу, пластику або водонепроникної самоклеючої плівки. Для поліпшення видимості в сутінках або при сильній задимленості на виробництві лицьова поверхня може покриватися спеціальними світловідбиваючими матеріалами або плівкою.

Головні параметрами таких умовних позначень є:

• кругла форма;

• основний фон білого кольору;

• окантовка по контуру червоним кольором;

• похила смуга червоного кольору, перекреслює зображення зліва зверху вправо вниз;

• графічне зображення чорного кольору по центру.

Смисловий зміст табличок може бути різним і залежить від їх функціонального призначення. Умовні позначення з протипожежної безпеки вказують на місця, в яких заборонені куріння або використання інших джерел відкритого вогню, гасіння водою технологічного обладнання що згорілося або матеріалів, що зберігаються, проходу та інші дії. Таблички з електробезпеки забороняючого типу вказують на ділянки електропроводки або технологічного обладнання, що знаходяться під високою напругою і торкатися яких голими руками категорично забороняється, а також не можна включати обладнання, перебувати в небезпечній зоні з металевими предметами або аксесуарами і кардіостимуляторами. Кожна з цих дій може призвести до виникнення загрози для здоров'я, життя людей, виходу з ладу цінного обладнання або псування майна, а також виникнення пожежонебезпечних ситуацій на об'єкті.

Де встановлюються знаки охорони праці на об'єкті?

Місця установки табличок на об'єктах нерухомості різного функціонального призначення визначаються правилами охорони праці та нормами пожежної безпеки. Кожен покажчик повинен знаходиться в зоні безпосередньої дії заборони на виконання певних дій. Місця їх розташування повинне знаходитися в безпосередній близькості від небезпечної ділянки на виробництві. Наклейка клеїтися або кріпиться на гладку, рівну вертикальну поверхню стіни, щита або стенду. На відкритих виробничих, сільськогосподарських чи будівельних ділянках вона повинна бути захищена від прямих сонячних променів і атмосферних опадів. При цьому критично важливо, щоб табличка була видна користувачам з різних точок навколишнього простору, добре освітлена і помітна навіть неозброєним поглядом.

Де купити таблички з охорони праці в Україні?

Компанія Євросервіс – вітчизняний виробник графічних символів, інформаційних табличок, покажчиків, стендів, журналів різної тематики. Вся наша продукція відповідає чинному законодавству, самим жорсткий критеріям якості, має конкурентну ціну і доставляється в будь-який регіон України.


Найчастіші питання про забороняючі знаки безпеки:

Що таке, забороняючі знаки безпеки?

Спеціальні позначення у вигляді табличок або наклейок, які говорять, що ту чи іншу дію на даній території заборонено.

З чого виготовляються забороняючі знаки безпеки?

Можуть виготовлятися з металу, пластику ПВХ або самоклеючої водонепроникної плівки. Зовнішня поверхня може бути зроблена зі звичайних матеріалів, світловідбивних типів плівки або фотолюмінесцентної символіки для умов поганої освітленості.

Де можна придбати забороняючі знаки безпеки?

В інтернет магазині компанії «ЄВРОСЕРВІС», за посиланням.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору