Системи пожежогасіння - автоматичний засіб боротьби з пожежами на ранніх етапах їх формування. На відміну від ручних інструментів і вогнегасників вони не вимагають безпосередньої людської участі, виявляють осередки загоряння технічними датчиками, використовують для їх придушення рідкі або газоподібні гасячі склади. Проектування, монтаж автоматичних систем пожежогасіння, пуско-наладка та сервісне обслуговування ліцензованою підрядною організацією є запорукою їх надійного і коректного функціонування в будь-яких умовах.

 

 

Монтаж пожежогасіння та технічне обслуговування систем

Монтаж обладнання включає в себе наступний набір робіт:

♦ огляд приміщень;

♦ підготовчі та загальнобудівельні роботи;

♦ установка сповіщувачів;

♦ установка світлових, звукових і світлозвукових сповіщувачів;

♦ установка всередині будівель і споруд технологічних резервуарів для зберігання гасячих складів;

♦ монтаж труб і пристроїв для розпилення водяного або газового гасячого складу.

На етапі проектування система може бути доповнена автоматичним димовидаляючим комплексом, який дозволяє швидко очистити внутрішній простір від токсичних газоподібних продуктів горіння. Крім того, власник житлового, виробничого, складського, офісного або торгово-розважального об'єкту нерухомості може замовити установку і підключення охоронної сигналізації на основі єдиного охоронно-пожежного технічного комплексу.

Правильне і безаварійне функціонування автоматики залежить від якості сервісного обслуговування, регулярного проведення ремонтних робіт її складових елементів і блоків. Технічне обслуговування систем газового пожежогасіння в Україні має проводитися тільки ліцензованими компаніями, що мають досвід реалізації подібних проектів, укомплектований штат фахівців, набір необхідних інструментів і обладнання. Сервісне обслуговування включає в себе наступні операції:

♦ візуальний огляд автоматичної системи;

♦ контроль рівня внутрішнього тиску;

♦ перевірка наявності гасячої речовини;

♦ контроль параметрів основного і дублюючого джерел електроживлення;

♦ перевірка режимів функціонування перемикачів;

♦ перевірка роботи автоматичного і ручного режима керування;

♦ діагностика пневматичної лінії, гідравліки та інші роботи.

Періодичність проведення робіт з технічного обслуговування

Технічні роботи по сервісному обслуговуванню автоматичної системи пожежогасіння повинні проводитися на об'єктах не рідше одного разу на місяць. Заміна витратних елементів і матеріалів, ремонт поламаних блоків і інші позапланові роботи проводяться в терміни, про які домовилися Замовник і підрядна організація індивідуально.

Як знайти підрядника для установки систем пожежогасіння?

Вибір компанії-підрядника для монтажу газового пожежогасіння або спринклерного обладнання в регіонах України вимагає оцінки декількох параметрів, головним з яких є наявність ліцензії ДСНС і сертифікаційної документації. Для того, щоб полегшити пошук і вибір, спеціально для своїх клієнтів Центр пожежної безпеки «Євросервіс» зібрав базу перевірених компаній, що мають бездоганну репутацію на ринку України, досвід реалізації проектів будь-якої технологічної складності, набір необхідних інструментів і обладнання.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!