Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Спецодяг та спецвзуття

Спецвзуття та спецодяг є невід'ємним елементом екіпіровки рятувальників, пожежних, робітників і фахівців на виробничих і складських підприємствах, організаціях житлово-комунальної, добувної та переробної галузі. Головним її призначенням є захист від будь-яких типів вражаючих факторів, з якими може зіткнутися людина в тій чи іншій ситуації. Як правильно вибирати спецвзуття та спецодяг і які параметри необхідно брати до уваги?

Як правильно підібрати спеціальну робочу взуття?

Для правильного вибору спецвзуття перш за все необхідно визначити, які саме вражаючі фактори є найбільш поширеними для даного виробничого процесу. Якщо головним завданням є захист від вібрацій, то перш за все необхідно звертати увагу на технічні параметри, зазначені компанією-виробником - ефективність віброзахисту взуття не повинна бути менше 2 децибел при частоті вібрацій 16 Герц і не повинна бути менше 4 децибел для частоти 31,5 Герц .

Якщо головною є захист від механічних пошкоджень, то необхідно вибирати спецвзуття, яка:

має захисні шкарпетки, що витримують удари з енергією не менше 5 Дж - черевики з металевим носком та інші подібні вироби;
має запобіжні щитки, що витримують удари енергією не менше 3 кДж;
оснащується захисними системами, що оберігають підошву від наскрізного проколу силою до 1200 Н.


Спецвзуття для захисту від низьких температур повинна мати внутрішній утеплювальний шар зі штучного хутра або синтетичних матеріалів. До цієї товарної групи належать черевики зимові, чоботи і напівчоботи, утеплені черевики.

Взуття, що захищає від теплового випромінювання, нагрітих поверхонь і іскор, повинна мати спеціальну підошву, що витримує температуру до 150 ℃ з міцністю з'єднання елементів верхньої та нижньої частини не менше 120 Н / см, а показники термічної стійкості підошви повинні становити не менше ніж 160 ℃. Взуття, що захищає від термоожогов електродуги повинна володіти бензоустойчівимі характеристиками і витримувати температуру 300 ℃ протягом не менш як однієї хвилини.

Окремою категорією спецвзуття є черевики зварника, які повинні захищати ноги від попадання на шкіру іскор і бризок металу. Черевики виготовляються зі штучної шкіри з підкладкою і устілкою з нетканого матеріалу. Вони мають підошву, стійку до розчинників і мастил, жорсткий задник, що оберігає від механічних пошкоджень.

Як правильно підібрати спеціальний одяг?

Спецодяг - це засіб індивідуального захисту. Використовується на виробництвах і підприємствах для запобігання від шкідливих і небезпечних для здоров'я чинників.

Роботодавець в Україні зобов'язаний піклуватися про умови праці та забезпечувати працівників на виробництві спеціальним одягом. Головне, щоб характеристики спецодягу відповідали типу виконуваних робіт.

Безліч професій, пов'язаних з небезпечними виробництвами пояснює попит на товари категорії спецодяг. Головне підібрати речі потрібного вам функціоналу.

Зимова захисний одяг розрахована для робіт в неопалюваних приміщеннях і на відкритому повітрі, тому до цієї екіпіровці висуваються особливі вимоги. Зимові моделі мають:

• теплоізоляцією;

• водонепроникністю;

• зносостійкість;

• непродуваемость.

Одяг не повинна сковувати рухи або бути занадто важкою і маркою. Важливо зберегти презентабельний вигляд співробітника. Це якість спецодягу дозволить вам носити її не тільки на роботі, але і в побуті.

Літня спецодяг повинна бути легкою, дихаючої, але не втрачати при цьому захисних функцій. Використання сучасних матеріалів дозволяє не жертвувати комфортом заради функціональності. При цьому, виділення річної робочого одягу є досить умовним. Спецодяг без утеплювача використовується при проведенні робіт усередині приміщення: складських, ремонтних і інших. Виробництво спецодягу регламентується вимогами ГОСТу, що є додатковою гарантією високої якості продукції.

Вибір залежить від професії

Список професій, для яких необхідна спецодяг, великий. Залежно від специфіки роботи одяг наділяється різними захисними властивостями.

Водовідштовхувальне просочення як, наприклад, в цих костюмах, що складаються з куртки і брюк, необхідна для екіпіровки працівників сфери ЖКГ, ремонтних послуг. Вона дозволить співробітнику довгий час працювати під дощем. Захист від загальних забруднень і механічного впливу рекомендована для водіїв, охоронців, працівників автосервісів і складів; такий захист забезпечує вся робоча спецодяг.

Безпечна робота в умовах поганої видимості неможлива без світловідбивних елементів на екіпіровці. СОП або світловідбиваючі смуга, наприклад в костюмах з куртки і напівкомбінезона, пришивається на спецодяг для забезпечення безпеки працівників. Такий одяг підходить співробітникам дорожніх служб, аеропортів, залізниць.

Якісний спецодяг - це не тільки охайний зовнішній вигляд працівника. Вона покликана зберігати здоров'я людей! Тут немає дрібниць: матеріали, конструкції, барвники. Купівля високоякісної спецодягу - це завжди вигідно. А ще зручніше, коли ви можете придбати все необхідне в «ЄВРОСЕРВІС». Зверніться до нас і наші фахівці допоможуть вам вибрати необхідну модель і розмір, підберуть оптимальний спосіб доставки на будівельний об'єкт.

Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору