Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Екіпірування для пожежних

Екіпірування для пожежних використовується співробітниками Державної Служби Надзвичайних Ситуацій України для боротьби з осередками займання або задимлення, порятунку товарно-матеріальних цінностей, забезпечення безпечної евакуації людей із охоплених вогнем будівель та споруд. Воно включає спеціальний одяг, взуття, ручний інструмент та інвентар, засоби індивідуального захисту рук і голови.

Спеціальний одяг для пожежників

Спецодяг – це одяг, який забезпечує необхідний рівень захисту та працездатність протипожежних розрахунків під час виконання своїх функціональних обов'язків. Він оберігає тіло від факторів, що вражають під час ліквідації пожежі – екстремальної температури, механічних пошкоджень, відкритого вогню, диму та інших газоподібних продуктів горіння. Крім цього, пожежне екіпірування захищає користувача від води, піни та інших розчинів для гасіння, а також допомагає ідентифікувати особовий склад в умовах обмеженої видимості за рахунок використання спеціальних світловідбиваючих елементів.

Спеціальне взуття для пожежників

Спецвзуття використовується для захисту ніг від контакту з водою, піною, іншими розчинами для гасіння, оліями, органічними і неорганічними, джерелами відкритого вогню, ураження електричним струмом, а також захищає від механічних пошкоджень під час контакту з будівельними уламками, осколками скла та іншими гострими та ріжучими поверхнями. Спецвзуття повинне відповідати вимогам державного стандарту України EN 15090:2017 (спецвзуття для пожежних), EN 50321:2015 (спецвзуття електроізоляційне для виконання робіт на низьковольтних установках), тому їх також можна використовувати при гасінні загорянь в установках низької напруги (до 1000В змінного струму) та ЕN ISO 17249:2017 (захисне спецвзуття, стійке до порізів ланцюговою пилкою).

Спеціальний інвентар

Спецінвентар – це ручний інструмент та елементи протипожежного екіпірування, що дозволяє в критичній ситуації швидко забезпечити безпечний прохід людей для евакуації, розчистити шлях до вогнищ загоряння або задимлення, швидко розкрити закриті двері, вікна та виконати інші необхідні технологічні операції.

Найбільш популярними видами інвентарю, що входить до складу стандартного екіпірування рятувальних розрахунків, є:

► ломи та багри;

► сокири;

► лопати штикового та совкового типів;

► ліхтарі;

► екіпірування для зберігання, перенесення та швидкого використання інструменту – чохли, пояси з кріпленнями та інші.

Пожежне екіпірування – де купити в Україні?

Інтернет-магазин Євросервіс – це найвигідніша можливість купити екіпірування пожежного, засоби індивідуального захисту, вогнегасники переносного та перевізного типів, ручний інструмент та автоматичні засоби пожежогасіння. Ми пропонуємо нашим клієнтам тепловідбивні та повсякденні захисні костюми, каски, ліхтарі, спецодяг та все, що входить до основного спорядження кожного пожежного розрахунку України.

 

ПОЖСОЮЗ – НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору