Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Знаки евакуаційні

Евакуаційні знаки безпеки - візуальні засоби, основне завдання яких позначити шляхи евакуації, вказати напрямок руху до виходів, і проінформувати про інших правилах, виконання яких необхідне для безпечного виведення людей з будівель в екстрених ситуаціях. Такі пристосування потрібні, щоб запобігти нещасним випадкам і травматизм, і мінімізувати небезпеку для життя людей. Вироби являють собою таблички зеленого кольору з білою окантовкою і символічним зображенням білого кольору, виконуються в формі квадрата або прямокутника.

Види знаків безпеки для евакуації

Зараз можна купити евакуаційні таблички наступного призначення:

  • Вказують напрямок руху до виходів. На такі вироби наносять наступні символи: сходи, біжить, двері і т. Д. До них, як правило, додають направляючу стрілку. Знаки розміщують уздовж коридорів для евакуації, в місцях, де змінюється напрямок руху, на перетині ходів, уздовж сходів.
  • Для позначення місцезнаходження евакуаційних і запасних виходів. На такі таблички в основному наносять короткий пояснювальний текст: вихід, exit, запасний вихід. Ці знаки безпеки монтують перед кожними дверима, через яку можна евакуюватися. Це обов'язкова умова для забезпечення безпеки.
  • Для інформування про дії, необхідних для доступу на ту чи іншу територію. Сюди відносяться символи, що показують, як відкрити двері, розбити панель, розкрити поверхню, розібрати конструкцію або дістати сходи, щоб в надзвичайній ситуації піти з небезпечної ділянки.

Символи наносяться на знаки безпеки, дозволяють однозначно розуміти вимоги, необхідні для евакуації. Позначення евакуаційних або запасних виходів повинні бути добре освітлені. Тому їх оснащують автономними джерелами живлення або завдають фотолюмінісцентні матеріали на основу з пластику або металу. Деякі вироби виготовляють з самоклеющейся світиться плівки. Ціни на такі товари, як правило, нижче.

«Євросервіс»: купити евакуаційні знаки за доступними цінами

У нашому інтернет-магазині ви знайдете покажчики, виконані на різній основі (пластик, плівка ПВХ), і різноманітні світлові сповіщувачі. Всі вироби мають високу міцність і стійкістю до несприятливих атмосферних умов, і підходять для використання на різних виробничих і громадських об'єктах. Ми пропонуємо низькі ціни на всю продукцію і швидко доставляємо придбання по Києву і Україні. Оформляйте замовлення на нашому сайті прямо зараз, щоб недорого купити якісні евакуаційні таблички з плівки або пластика.

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору