Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Знаки евакуаційні

Знаки евакуації - це умовні графічні зображення, які використовуються в будівлях і спорудах різного функціонального призначення для вказівки швидкого і безпечного виходу мешканців, відвідувачів, співробітників і працівників на випадок пожежі або стихійного лиха. Вони рятують людське здоров'я і життя від вогню, обвалення будівельних конструкцій, високої температури і газоподібних токсичних продуктів горіння. Евакуаційні знаки квадратної або прямокутної форми виготовляються за єдиним державним стандартом України, з використанням зелено-біліої колірної гами, текстових повідомлень або графічних символів.

Знаки плану евакуації - класифікація

Основними типами евакуаційних умовних зображень є:

вказуючі - направляють користувачів до аварійних виходів з споруд і будівель. Вони містять такі графічні символи - сходи, фігура людини яка біжить, відкриті двері та інші. Крім графічних символів, інформаційне поле містить стрілку, що вказує правильний напрямок для руху. Такі знаки кріпляться вздовж коридорних проходів в місцях зміни напрямку руху, на перетині проходів і на внутрішніх сходах;

позначаючі - для визначення місць знаходження запасних виходів. Ці інформаційні таблички містять коротке текстове послання - ВИХІД, EXIT, ЗАПАСНИЙ ВИХІД або інші. Таблички евакуаційного плану встановлюються перед внутрішніми або зовнішніми дверима, через які користувач може швидко і безпечно покинути аварійний об'єкт. Монтаж таких графічних матеріалів є обов'язковою умовою експлуатації будь-якого об'єкта для забезпечення пожежної безпеки;

інформаційні - застосовуються для інформування мешканців, покупців, відвідувачів або працівників про ті дії, які необхідно зробити в надзвичайній ситуації для отримання доступу в ту чи іншу зону, приміщення. До цієї категорії умовних позначень відносяться символи, які вказують, як відкрити двері, розбити панель, розкрити коробку з ключами, видалити будівельну конструкцію чи дістати протипожежні сходи для швидкого виходу з небезпечного приміщення.

Знаки евакуації - матеріал виготовлення

Інформаційні покажчики виготовляються з тонких металевих листів, пластика або самоклеючої плівки. У разі необхідності лицьова поверхня і графічні символи можуть покриватися спеціальним світловидбиваючим складом - це збільшує їх видимість в темряві або в умовах сильної задимленості. Вони кріпляться на вертикальну, рівну і гладку поверхню стіни або спеціальних стендів. Позначення запасних виходів повинні бути добре видно в будь-яких умовах, тому їх забезпечують автономними джерелами живлення.

Де купити евакуаційні знаки в Україні?

Центр пожежної безпеки Євросервіс пропонує широкий вибір інформаційних табличок для плану евакуації, знаки протипожежної безпеки, світлові покажчики і сповіщувачі за найвигіднішими цінами. Вся продукція нашого магазину виготовлена ​​в суворій відповідності з правилами та нормами протипожежної безпеки України, відрізняється надійністю і стійкістю до погодних умов, ідеально підходить для об'єктів нерухомості і відкритих виробничих площадок різного функціонального призначення. Зв'яжіться з нами прямо зараз, дізнайтеся про актуальні пропозиції і сезонні знижки.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору