Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Знаки евакуаційні

Евакуаційні знаки безпеки - це наочні візуальні засоби, основне завдання яких полягає у вказівці на безпечні шляхи евакуації з охопленої вогнем будівлі або споруди. Крім того вони служать для інформування про інших діях і правилах, дотримання яких збереже здоров'я і життя людей в екстреній ситуації. Вказівник евакуаційного виходу також необхідний для мінімізації можливих травм і нещасних випадків, мінімізації можливої ​​небезпеки для людей. Виготовляються за єдиним стандартом в зеленій колірній гамі з білою окантовкою по краю. Вони мають квадратну або прямокутну форму, в центрі якої білим кольором завдано текст або умовні позначення.

Основні види.

На ринку України представлені такі види знаків пожежної евакуації:

  • вказуючі - вказують напрямок руху до аварійних виходів з будівель і споруд. Такі вироби можуть мати такі умовні позначення - сходи, людина що біжить, двері та інші. Крім позначень, інформаційне поле містить направляючу стрілку. Знаки встановлюються уздовж коридорів в тих місцях, де вони змінюють свій напрямок руху, на перетині двох або більше проходів, уздовж внутрішніх сходів;

  • позначаючі - для позначення місцезнаходження запасних виходів з будівель і споруд. Такі інформаційні таблички в більшості випадків мають короткий пояснювальний текст - вихід, exit, запасний вихід та інше. Ці знаки плану евакуації встановлюються перед кожною внутрішньої або зовнішньої дверима, через яку можна безпечно покинути охоплену вогнем приміщення. Установка цих інформаційних матеріалів є обов'язковою умовою для забезпечення протипожежної безпеки об'єкта;

  • інформаційні - використовуються для інформування користувачів про дії, які необхідно зробити в екстреній ситуації для доступу на ту чи іншу територію або в приміщення. До цієї категорії знаків відносяться символи, що показують, як відкрити двері, розбити панель, розкрити коробку з ключами, розібрати будівельну конструкцію чи дістати пожежну драбину, щоб в екстреній ситуації покинути небезпечну ділянку або приміщення.

Матеріал виготовлення.

Символи та умовні позначення евакуаційних знаків повинні мати однозначне змістове наповнення. Позначення запасних виходів з будинку повинні бути добре освітлені і видимі в будь-яких умовах, тому їх оснащують автономними джерелами живлення або використовують фотолюмінісцентні матеріали. Вказівники виготовляються з пластика ПВХ або металу. Деякі вироби друкуються на самоклеючій плівці - вони швидко можуть бути наклеєні на будь-яку рівну поверхню, відрізняються невисокою ціною і універсальністю.

Де купити за доступними цінами?

Центр пожежної безпеки Євросервіс пропонує своїм клієнтам купити евакуаційні знаки, знаки пожежної безпеки, світлові покажчики і сповіщувачі в широкому асортименті. У нашому інтернет-магазині ви знайдете умовні позначення, виготовлені на різній основі (пластик, плівка ПВХ) в суворій відповідності до вимог і норм правил пожежної безпеки України. Всі вироби відрізняються високою міцністю і стійкістю до несприятливих атмосферних умов, підходять для використання на виробничих, офісних, торгово-розважальних і громадських об'єктах нерухомості. Ми пропонуємо найнижчі ціни на всю продукцію і швидко доставляємо замовлення по Києву і Україні. Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом прямо зараз, щоб недорого купити якісні таблички з плівки або пластика.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору