Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Пожежні кран-комплекти

Протипожежні кранкомплект є складовою частиною системи водопостачання будинку або споруди. Вони складаються з пожежної шафи і водоподаючого обладнання протипожежного крана. Ними повинні бути обладнані всі будівлі і споруди житлового, промислового, складського, офісного та торговельно-розважального характеру. Кількість і місця установки кранкомплект передбачаються проектом і регламентуються діючими будівельними нормами України. Вони повинні розташовуватись у легкодоступних місцях, біля входів, вестибюлів, в проходах у внутрішні приміщення і на сходових клітинах, в приміщеннях з плюсовою температурою.

Кранкомплект (КК) забезпечують безперебійну подачу води до місця виникнення вогнища загоряння або задимлення. Протипожежний Кранкомплект складається з шафи, вентиля, різьбовій головки, напірного протипожежного рукава, укладеного скаткою або гармошкою і стовбура перекривного типу. Крім цього, в шафі може бути передбачено місце для зберігання одного або двох вогнегасників різних типів.

Пожежна шафа виготовляється з тонкої сталі і буває навісним або вбудованим. Він забарвлюється порошковою фарбою в червоний або білий колір, містить вентиляційні отвори на своїй поверхні і спеціальне маркування та позначення. Шафи повинні мати замковий механізм або пристосування для опломбування та смотрове віконце для перевірки наявності кранкомплект без необхідності відкриття. Вони кріпляться на висоті 135 сантиметрів від підлогового покриття за допомогою кріплень в спеціально передбачених отворах.

Напірний протипожежний рукав являє собою гнучкий водопровід для подачі води до осередку займання. Він виготовляється з натуральних або синтетичних волокон і може мати в своїй конструкції шару не для надання більшої міцності. Рукава мають різний внутрішній діаметр, який може становити від 19 до 150 міліметрів. Заборонено використовувати протипожежні рукава не за прямим своїм призначенням, в побутових або промислових цілях. Для запобігання механічним пошкодженням рукав повинен бути перекатані на інше ребро один раз на рік.

Резьбова головка призначена для з'єднання рукава з протипожежним устаткуванням. З'єднання здійснюється вручну, за допомогою затискачів Кликового типу. Головки можуть бути виготовлені з металу (латунь, чавун та ін.) Або пластика.

Перекривні пожежні стволи подають воду, що надходить по рукаву, до вогнища спалаху з можливістю формування розпорошеного або суцільного потоку. Стволи забезпечені перекривним механізмом, що дозволяє припиняти і відновлювати подачу води. Використання такого механізму дозволяє швидко і ефективно загасити пожежу на безпечній відстані з мінімальною витратою гасячого розчину. Головним обмежувачем їх застосування є їх використання поблизу електроустаткування і ліній електропередач.

Особа, відповідальна за протипожежну безпеку об'єкта, має забезпечувати повну комплектацію кранкомплект і його технічну справність. Технічне обслуговування КК проводиться не рідше, ніж два рази на рік і, в разі виявлення несправностей, обладнання підлягає ремонту або повної заміни. Результати технічного обслуговування фіксуються в журналі реєстрації із зазначенням дати і часу обслуговування, стану кранкомплект і виявлених недоліків.

Компанія Євросервіс здійснює поставки кранкомплект або їх комплектуючих різної конструкцій і модифікацій з гарантією якості фізичним і юридичним особам України. Наші менеджери проведуть консультацію по всіх питаннях, що стосуються підбору кранкомплект або запасних частин до нього, підберуть для вас оптимальний варіант замовлення. Для вибору деталей нам необхідно знати ключову характеристику КК - діаметр вихідного отвору внутрішньої системи пожежогасіння на вашому об'єкті.

Вся наша продукція відповідає найвищим критеріям якості і відповідає нормам і правилам протипожежної безпеки та державними будівельними нормами України. Компанія Євросервіс здійснює комплексні поставки первинних засобів пожежогасіння, надає послуги з ремонту і налаштування обладнання, обслуговування протипожежних кранкомплект, перезарядки вогнегасників різних марок і видів, виконує роботи з вогнезахисту будівельних конструкцій. Наша продукція та послуги мають оптимальну вартість для замовника і найвищі показники сервісу.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору