Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Розпорядчі знаки безпеки

Специфіка деяких видів технологічних робіт передбачає дотримання правил безпеки, що мінімізують ризик для здоров'я і життя. У місцях виконання таких завдань повинні встановлюватися спеціальні умовні позначення, які вказують на виконання певних дій. Вони являють собою невеликі графічні схеми і необхідні для забезпечення техніки безпеки. До зображень, формі, кольоровій гамі, смисловим значенням і місць установки табличок пред'являються вимоги відповідно до умов ГОСТ 12.4.026-76. Ціни залежать від матеріалів і якості виготовлення.

Розпорядчі знаки – характеристики.

Основне завдання умовних позначень в Україні — повідомити персонал, що в рамках виконання технологічних операцій на об'єкті необхідно строго слідувати інструкціям для мінімізації можливості отримання травми. Наприклад, значок «Працювати в захисному одязі» вказує на наявність виробничих факторів, здатних нашкодити працівникові без захисту, а «Працювати в касці» попереджає про можливу небезпеку падіння чогось зверху.

За умовами і нормативам державного стандарту України розпорядчий знак повинен відповідати наступним вимогам:

• кругла форма;

• синій фон;

• білий графічний символ або текст. Синій колір фону повинен становити не менше 50% загальної площі макета.

Зараз на ринку України представлені розпорядчі знаки безпеки, виготовлені з наступних матеріалів:

• самоклеюча плівка (для регламентації робіт, що проводяться всередині приміщень);

• пластик ПВХ товщиною 2-4 мм (для виробів, які використовуються поза приміщеннями).

Розпорядчі знаки на виробництві повинні встановлюватися в добре освітлених місцях для того, щоб всі могли розгледіти написи і символи. Крім стандартних позначень, існують також комбіновані і групові макети круглої форми. На комбінованих виробах завдано основний розпорядчий символ і додатковий, що містить пояснення. На групових знаках розміщується відразу кілька вказівок для комплексного позначення вимог по техніці безпеки на ділянці. Вартість таких табличок, як правило, вище, ніж на стандартні вироби.

Розпорядчі знаки по техніці безпеки - де купити?

Центр пожежної безпеки Євросервіс пропонує купити широкий вибір наочних матеріалів з техніки безпеки та пожежної охорони. Наша компанія пропонує широкий асортимент продукції за найвигіднішими цінами. Наочні матеріали виготовлені з якісної і довговічної сировини, відповідають всім вимогам і нормам державного стандарту України. Кожен покупець може вибрати ступінь захисту кожного із виробів від негативних факторів навколишнього середовища в залежності від місця і способу установки. Оформляйте замовлення на нашому сайті онлайн або зв'яжіться з нашими менеджерами будь-яким зручним для вас способом. Доставка всіх видів продукції здійснюється по Києву і в інші міста України в найкоротші терміни.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору