Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Розпорядчі знаки безпеки

Специфіка деяких видів роботи передбачає дотримання правил, які мінімізують ризик для здоров'я і життя. У місцях виконання таких завдань повинні встановлюватися спеціальні знаки, які наказують виконання певних дій. Вони являють собою зображення з конкретним значенням, і необхідні для забезпечення безпеки. До кодами, зображень, формам, смисловим значенням і місць установки табличок пред'являються вимоги згідно з державними нормативними документами. Ціни залежать від матеріалів і якості виготовлення.

Особливості розпорядчих знаків

Основне завдання позначень - повідомити персонал, що в рамках об'єкта потрібно строго слідувати інструкціям, щоб уникнути травм і інших небезпек. Наприклад, значок «Працювати в захисному одязі» вказує на наявність виробничих факторів, здатних нашкодити працівникові без захисту, а «Працювати в касці» попереджає про можливу небезпеку падіння чогось зверху. За стандартом розпорядчим виробам повинні бути притаманні такі ознаки:

  • кругла форма;
  • синій фон;
  • білий графічний символ.

Синій колір фону повинен становити не менше 50% загальної площі знака безпеки. Обов'язково хороше освітлення виробів, для того щоб всі могли розгледіти написи і символи на них.

Зараз можна купити знаки безпеки, виготовлені з наступних матеріалів:

  • самоклеюча плівка (для регламентації робіт, що проводяться всередині приміщень);
  • пластик ПВХ товщиною 2-4 мм (для виробів, які використовуються поза приміщеннями).

Крім стандартних позначень, існують також комбіновані і групові пристосування круглої форми. На комбінованих завдано основний розпорядчий символ і додатковий, що містить пояснення. На групових знаках розміщується відразу кілька вказівок для комплексного позначення вимог безпеки на ділянці. Ціни на такі таблички, як правило, вище, ніж на стандартні вироби.

Як вибрати і де купити

Наша компанія пропонує розпорядчі позначення в повному асортименті. Виготовлена iз якісних довговічних матеріалів, мають форму кола і пофарбовані в синій колір відповідно до нормативної документації. Вид виконання і ступінь захисту виробів від негативних факторів навколишнього середовища можна вибрати залежно від характеру регламентованих робіт і типу установки (тимчасово або постійно). Оформляйте замовлення на нашому сайті, щоб купити таблички, що забезпечують безпеку на підприємстві, за доступними цінами. Крім того, у нас можна замовити заборонні знаки круглої форми, світлозвукові оповіщувачі і багато інших корисних товарів. Доставка здійснюється по Києву і в інші міста України в короткі терміни.

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору