Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Самоспрацьовуючі автоматичні вогнегасники

Самоспрацьовуючі вогнегасники

Автоматичні вогнегасники - це самоспрацьовуючі технічні пристрої, що використовуються для гасіння пожеж на виробничих, складських, офісних, житлових і торгово-розважальних об'єктах нерухомості. Вони застосовуються для гасіння вогнищ загоряння класів А, В, С і Е за умови, що робоча напруга становить до 35 кВт. Такий прилад грає роль автономного протипожежного засобу - він не вимагає наявності зовнішніх джерел енергії для забезпечення ефективного захисту невеликих за площею об'єктів. Активація обладнання відбувається в той момент часу, коли внутрішня температура в приміщенні досягає контрольної позначки, або при дії відкритого полум'я на корпус, в разі використання вогнегасника кулі.

 

Принцип дії самоспрацьовуючого комплексу

Такі пристрої використовують наступний принцип дії:

  • гасячий склад поглинає надлишок тепла з вогнища загоряння або задимлення;
  • суміш блокує доступ кисню до полум'я і встановлює перешкоду на шляху подальшого його поширення по будівлі або споруди;
  • негорючі солі металів уповільнюють швидкість протікання хімічного процесу горіння.


Переваги використання автоматичних систем

Сильними сторонами застосування самоспрацьовуючих систем пожежогасіння є:

  • низька ціна дозволяє використовувати автоматичні системи навіть невеликим по торговельному обороту підприємствам і організаціям;
  • проста і функціональна конструкція дозволяє значно знизити витрати на технічне обслуговування і перезарядку;
  • високий рівень ефективності та вогнегасячої здатності;
  • деякі модифікації автоматичних вогнегасників можуть працювати в комплексі зі спеціальними пожежними приладами, які активують певну кількість модулів гасіння після надходження контрольного сигналу від розташованих усередині будівель і приміщень датчиків.


Сфера застосування самоспрацьовуючих комплексів порошкового типу

Такі системи гасіння широко застосовуються при можливості виникнення пожеж класів А, В, С і Е. Особливою популярністю ці технічні комплекси користуються в місцях знаходження і зберігання горючих металів, палива і паливно-мастильних матеріалів, в місцях знаходження електроустаткування з високою напругою. Фахівці рекомендують встановлювати порошкові моделі в місцях проходження кабельних каналів, в побутових кімнатах, адміністративних будівлях, паркінгах і автостоянках, на виробничих підприємствах і складах.

Невелика ціна модулів дозволяє значно розширити сферу їх застосування, створити ефективну, якісну і недорогу систему протипожежної безпеки. Компанія Євросервіс пропонує своїм клієнтам стельові ВГ, самоспрацьовуючи кулі, щити і стенди, пожежні шафи, інструменти, інвентар та спеціальне обладнання від провідних українських та світових брендів. У нас ви зможете не тільки комплексно забезпечити ваш об'єкт нерухомості всім необхідним на екстрений випадок, але і скористатися такими послугами:

  • технічне обслуговування та перезарядка ВГ усіх типів і марок;
  • списання та утилізація пристроїв;
  • вогнезахисна обробка воздухоканалов і повітропроводів, систем кондиціонування і вентиляції.


Доставка замовлення, товарів і устаткування здійснюється в найкоротші терміни будь-яким зручним для Замовника способом по Києву і в інші міста України.


Найчастіші питання про автоматичні вогнегасники:

Що таке, автоматичні вогнегасники?

Самоспрацьовуючі технічні пристрої, що використовуються для гасіння пожеж на виробничих, складських, офісних, житлових і торгово-розважальних об'єктах нерухомості. Застосовуються для гасіння вогнищ загоряння класів А, В, С і Е за умови, що робоча напруга становить до 35 кВт.

Який принцип спрацьовування автоматичного вогнегасника?

Не вимагають наявності зовнішніх джерел енергії для забезпечення ефективного захисту невеликих за площею об'єктів. Активація обладнання відбувається в той момент часу, коли внутрішня температура в приміщенні досягає контрольної позначки.

Де можна придбати автоматичні вогнегасники?

В інтернет магазині компанії «ЄВРОСЕРВІС».

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору