Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Ворота протипожежні

Протипожежні ворота (ППВ) - це спеціальні вогнестійкі ворота, які виконують функцію контролю доступу людей, автомобільного і спеціального транспорту в будівлю або приміщення, а в екстреній ситуації забезпечують захист від вражаючих факторів і безпечну евакуацію людей. Під час пожежі вони ділять внутрішній простір на окремі секції, перекриваючи шляхи поширення вогню, токсичного диму і екстремальної температури, забезпечуючи комфортні умови для людей і цінного майна до приїзду пожежних розрахунків або повної евакуації.

Протипожежні ворота - характеристики

Конструкція відрізняється від стандартних виробів межею вогнестійкості - числовою характеристикою, що позначає мінімальну кількість часу в хвилинах, протягом яких виріб зберігає свої експлуатаційні характеристики та характеристики міцності під дією відкритого полум'я і високої температури. В процесі виготовлення воріт застосовуються листи холоднокатаної сталі, сталевий профіль, негорючий ізолюючий утеплювач на основі базальтових ниток і ущільнювач який розширюється під впливом високої температури, які забезпечують герметизацію приміщення під час пожежі від проникнення токсичного диму і гарячого повітря.

За своєю конструкцією ППВ діляться на кілька типів:

• розпашні;

• відкатні;

• підйомні;

• рулонні.

Розпашні ворота

Така конструкція - найпопулярніша серед виробників і покупців. Такі протипожежні ворота можуть оснащуватися хвіртками для проходу людей і встановлюватися на об'єкті без спеціальних архітектурно-будівельних елементів. Ще однією перевагою є можливість часткового скління полотна для додаткового освітлення і можливості огляду.

Відкатні

Передбачає єдину площину полотна, яке при відкритті відкочується за спеціальними роликам в сторону, паралельно поверхні стіни. Така модель ППВ також може включати в себе хвіртку для пересування людей і є ідеальним рішенням в умовах обмеженої площі. За способом своєї експлуатації вони діляться на два класи - перший закривається тільки при надходженні протипожежного сигналу, а другі можуть відкриватися і закриватися в разі виникнення технологічної необхідності.

Підйомні

Ці вогнетривкі конструкції є секційними - при відкритті вони піднімаються вгору по спеціальних напрямних за допомогою електродвигуна, спеціальних барабанів, тросів або ланцюгів. Вони використовуються в тих випадках, коли є вільний простір над отвором.

Рулонні

Найменш поширений тип протипожежних виробів. Вони володіють невисоким показником вогнестійкості, терміном експлуатації, вартістю і найчастіше використовуються для перекриття невеликих отворів на об'єктах житлової та торговельної нерухомості.

Компанія Євросервіс - це виробництво, реалізація і установка протипожежних воріт, дверей і спеціальних конструкцій на об'єктах різного функціонального призначення в Україні. Ми пропонуємо нашим клієнтам типові вироби та замовлення за індивідуальними проектами вогнестійких і вологостійких огороджувальних конструкцій, спеціалізованого інструменту, обладнання і систем сигналізацій. Зв'яжіться з нашими фахівцями прямо зараз і дізнайтеся актуальну ціну на всі товарні позиції та монтаж виробів на об'єкті Замовника.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору