Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Покажчики виходу з підсвічуванням

Покажчики виходу для швидкої евакуації зі світловим підсвічуванням застосовуються для того, щоб в надзвичайній ситуації світловим, символьним або текстовим сигналом позначити безпечний вихід з будівель, споруд або внутрішніх приміщень. Вони гарантують надійний і добре видимий сигнал навіть під час екстрених ситуацій, в темряві, при високій концентрації токсичних, газоподібних продуктів горіння в навколишньому повітрі.

Табличка ВИХІД з підсвічуванням – особливості конструкції

Покажчик виходу – це світловий оповіщувач прямокутної форми, яка монтується до вертикальної поверхні стіни, внутрішньої перегородки або стелі. Він виконується в біло-зеленій або червоно-зеленій колірній гамі згідно з правилами і нормами протипожежної безпеки України.

Кожна інформаційна табличка може містити на лицьовій поверхні такі умовні позначення і текст:

• ВИХІД;

• EXIT;

• Пожежа;

• фігурка біжить до відчинених дверей людини з вказівними стрілками.

В якості системи освітлення світлові сповіщувачі мають вбудовані яскраві світлодіоди, які забезпечують відмінну видимість символів і тексту навіть в надзвичайних умовах. Світлодіоди можуть мати підключення 12 і 24В постійного струму. Крім того, на ринку України представлені вироби з електроживленням 220В змінного типу струму і покажчики з акумуляторною батареєю, здатні в екстреній ситуації працювати в автономному режимі без доступу до зовнішньої мережі. Як матеріал виготовлення корпусу використовується сталь, пластик і акрил.

Місця установки евакуаційних табличок

Світлові покажчики мають приєднуватися до мережі аварійного освітлення промислових, житлових, адміністративно-розважальних, офісних будівель і споруд. Вироби з вбудованими акумуляторними батареями можуть з'єднуватися з електромережею будь-якого типу і встановлюватися на висоті не менше двох метрів від поверхні підлоги.

Відповідно до протипожежних вимог і норм світлові сповіщувачі для евакуаційних шляхів в Україні необхідно монтувати:

• біля виходів з обідніх, естрадних, актових і банкетних залів, аудиторій середніх і вищих навчальних закладів, конференц-залів та інших внутрішніх приміщень, які здатні вміщати одночасно сто і більше осіб;

• уздовж коридорів, довжина яких перевищує двадцять п'ять метрів;

• в гуртожитках коридорного типу, в яких на кожному поверсі проживають понад п'ятдесят осіб;

• на виходах з коридорів, які з'єднують внутрішні приміщення із загальною кількістю, де постійно проживають, перебувають або працюють понад п'ятдесят осіб;

• на виходах у всіх торгових об'єктах, внутрішні приміщення яких мають загальну площу від ста вісімдесяти квадратних метрів, в супермаркетах із загальною площею понад ста десяти квадратних метрів.

Де купити покажчики виходу в Україні?

Компанія Євросервіс – провідне вітчизняне підприємство, яке виробляє та реалізує протипожежну продукцію, сповіщувачі з підсвічуванням, інформаційні таблички і знаки по техніці безпеки, спеціальний інструмент і інвентар в широкому асортименті. Нашими головними конкурентними перевагами є низька ціна на всі товарні групи, незмінно високу якість і найзручніший сервіс. Доставка замовлення здійснюється в будь-яке місто або населений пункт України.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору