Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Покажчики виходу з підсвічуванням

Покажчики евакуаційного виходу з підсвічуванням використовуються для того, що б в екстреній ситуації світловим, текстовим або символьним сигналом позначити вихід з приміщення або будівлі. Вони забезпечують надійний і добре видимий сигнал навіть в умовах надзвичайних ситуацій, при наявності високої концентрації диму і інших газоподібних продуктів горіння в повітрі.

Покажчик світловий - конструкція.

Покажчик світловий - це спеціальна конструкція прямокутної форми, яка кріпиться на стіни, стелю або перегородки всередині будівель і приміщень. Покажчик виконується в біло-зелених або червоно-зелених кольорах тонах.

Кожна табличка на лицьовій поверхні може містити наступні написи і умовні позначення:

  • ВИХІД;
  • EXIT;
  • Пожежа;
  • умовне позначення людини що біжить до відчинених дверей зі стрілочкою що вказує напрямок.

Як джерело світла покажчик має в своїй конструкції яскраві світлодіоди, що забезпечують хорошу видимість сигналу навіть в умовах екстреної ситуації. Світильник може мати підключення 12В і 24В постійного струму, а також на ринку України представлені моделі з електроживленням 220В змінного струму. Крім того, споживачі можуть купити покажчики з акумуляторною батареєю, які здатні працювати в автономному режимі без доступу до зовнішньої електромережі. Як матеріал виготовлення використовується метал, пластик, акрил.

Місця установки.

Світлові покажчики повинні бути з'єднані з мережею аварійного освітлення будівлі або споруди. Моделі з акумуляторною батареєю можуть підключатися до електромережі будь-якого типу і монтуватися на висоті не менше двох метрів.

Відповідно до правових норм і вимог світлові покажчики евакуаційних виходів в Україні необхідно встановлювати:

  • біля виходів з актових, банкетних і обідніх залів, навчальних аудиторій, конференц-холів та інших внутрішніх приміщень, які одночасно вміщають понад ста чоловік;
  • біля виходів з естрадних, актових залів та конференц-холів;
  • уздовж коридорів, довжина яких перевищує 25 метрів, в гуртожитках коридорного типу, на кожному поверсі яких проживає понад 50 осіб;
  • на виходах з коридорів, які об'єднують внутрішні приміщення із загальною чисельністю постійно знаходяться, які працюють або проживають понад 50 осіб;
  • на виходах для покупців у всіх торгових приміщеннях, зали в яких мають сумарну площу 180 квадратних метрів і більше, в супермаркетах з торговою площею 110 квадратних метрів і більше.

Де купити?

Центр пожежної безпеки Євросервіс - провідне підприємство в Україні, яке займається виготовленням та реалізацією пожежної продукції, сповіщувачів з підсвічуванням, табличок, знаків з техніки безпеки, спеціального інвентарю та обладнання. Нашими головними пріоритетами є низька вартість всіх товарів, незмінно високу якість, найзручніший сервіс, швидка доставка замовлення в будь-яке місто і населений пункт країни.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору