Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Сучасні вогнегасники

Вогнегасники є найбільш ефективним первинним засобом боротьби з вогнем. Вони застосовуються для придушення невеликих за площею вогнищ загоряння і не використовуються проти великих пожеж, які несуть в собі небезпеку для людського життя. Конструкційно ВІД представляють собою металевий або пластиковий балон, наповнений вогнегасячою сумішшю. Під дією високої внутрішнього тиску при відкритті випускного клапана речовина витісняється через шланг або воронку на вогнище спалаху. Надмірне внутрішній тиск формується за рахунок накачування витісняє газової суміші в балон або хімічною реакцією від детонації заряду. Закачні моделі є найбільш надійними і поширеними на ринку - купити можна в різних модифікаціях і ємностях.


Купити вогнегасник - основні типи
За ступенем мобільності діляться на два класи - переносні і пересувні. Переносні моделі є невеликими технічними пристроями з масою до 20 кг. Пересувні моделі мають масу від 20 до 400 кг. Вони монтуються на колісній базі і можуть включати в себе один або два балони з гасячим складом.

За складовими речовиниами вони діляться на наступні типи:

 • вода, аерозольні та пінні суміші на основі води;
 • дрібнодисперсний порошок на основі мінеральних солей;
 • газ - вуглекислота або хладон;
 • комбіновані типи.

 

Правила протипожежної безпеки України передбачають обов'язкове оснащення первинними засобами пожежогасіння об'єктів нерухомості виробничого, складського, торгово-розважального та офісного призначення. Вогнегасники різних марок і типів також повинні знаходитися на борту легкового та вантажного автотранспорту, літаків, поїздів, річкових і морських судів.

Функціональне призначення

 • гасять осередки загоряння електропроводки і електроустаткування, особливо в таких важкодоступних місцях, як серверні, електрощитові і технічні приміщення;
 • забезпечують безпечну евакуацію людей з охоплених вогнем приміщень;
 • гасити пожежі палива і паливно-мастильних матеріалів на АЗС і нафтобазах;
 • рятують цінне майно в житлових будинках, музеях, складах, бібліотеках і картинних галереях.


Ефективність використання залежить від характеру загоряння і хімічного складу гасячого речовини. Найбільш простими і ефективними засоби порошкового і вуглекислотного типів - вони мають низьку ціну і широку сферу застосування. Корпус виробів забарвлюється порошковою фарбою в червоний колір - він символізує боротьбу з вогнем, добре помітний навіть в умовах задимленості приміщення, будівлі або споруди. Забезпечення об'єкта засобами первинного пожежогасіння покладається на власника компанії, організації або об'єкта нерухомості. Спеціалізованими державними органами влади ведеться облік і контроль за технічною справністю і їх експлуатаційною готовністю.

Кожен засоб не залежно від дати виготовлення або виробництва вважається придатним до експлуатації в тому випадку, якщо він має захисну пломбу, нанесений на зовнішній корпус інвентарний номер і сохранное захисне покриття без слідів механічних пошкоджень. Він може розташовуватися в будинках і спорудах на підлозі або з кріпленням на стіні на висоті не більше 150 сантиметрів від поверхні підлоги до нижнього краю виробу. Дозволено зберігання в шафах з обов'язковим забезпеченням безперешкодного доступу та з нанесенням спеціального маркування.

Запобіжні заходи

Категорично забороняється:

 • зберігання в безпосередній близькості від нагрівальних приладів, температура яких може бути вище + 500 С°;
 • виконання робіт по ремонту вироби при наявності високого внутрішнього тиску в балоні;
 • нанесення механічних пошкоджень корпусу;
 • використання без захисної чеки і пломби;
 • використання при несправному індикаторі внутрішнього тиску;
 • піддавати корпус впливу агресивних речовин.


Облік вогнегасників і ведення журналу обліку
Кожне підприємство і організація повинні вести облік і контроль первинних засобів пожежогасіння. Контроль наявності та технічної справності проводиться у вигляді регулярних перевірок на об'єкті. Результати перевірки заносяться в спеціальну форму для кожного ВІД. З форм складається журнал обліку, вести який можна від руки у вільній формі. Перше внесення даних про новий виріб здійснюється перед введенням в експлуатацію, а потім щороку інформація оновлюється за результатами проведених перевірок.

 

Часті питання про вогнегасники:

Які вогнегасники у Вас є?

Порошкові, вуглекислотні, автомобільні, самоспрацьовуючі.

Які комплектуючі є для вогнегасників?

Підставки, кріплення, шланги, чохли, індикатори, пускачі та інші.

Які додаткові товари є для вогнегасників?

Є абсолютно все по пожежній тематиці, окрім пожежних машин, починаючи від щитів і закінчуючи пожежними рукавами.

Чому варто вибирати “Євросервіс”?

Досконально спеціалізуюча компанія з пожежної безпеки в Україні

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору