Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Сучасні вогнегасники

Вогнегасники (ВГ) - найпростіший і найбільш ефективний технічний засіб, який дозволяє навіть непідготовленому користувачеві придушити вогнище спалаху, забезпечити безпечну евакуацію людей з будівлі або сповільнити швидкість поширення вогню під час пожежі. Конструкційно пожежний вогнегасник складається з ємності, виготовленої з пластику або металу, вогнегасної речовини, запірно-випускового механізму, сопла, захисної пломби і інших елементів. Під дією надлишкового тиску всередині ємності при відкритті запірно-випускового механізму гасяча речовина через сопло подається в осередок загоряння.

Класифікація вогнегасників

Сучасні заводи з виробництва ВГ випускають пристрої, що використовують в якості гасячої речовини такі склади:

• водні розчини зі спеціальними добавками - водні, аерозольні та повітряно-пінні моделі;

• дрібнодисперсні порошкові суміші на основі негорючих мінеральних солей;

• інертні гази - діоксид вуглецю або хладон;

• комбіновані конструкції.

За вагою, ВГ класифікуються на два види - переносні і пересувні. Переносні, це маленькі і компактні технічні засоби із загальною масою до 20 кілограмів - вони мають настінне або підлогове кріплення, можуть використовуватися в комплектації щитів і транспортних засобів. Пересувні, великі балони - важать від 20 до 400 кілограм - такі пристрої мають власну колісну базу і можуть містити до двох ємностей з гасячим складом.

Згідно діючих правил пожежної безпеки України ВГ є обов'язковою складовою системи охорони будівель і споруд житлової, складської, виробничої і торгово-розважальної нерухомості. Крім цього, компактні моделі повинні зберігатися в легковому та вантажному автомобільному транспорті, літаках і вертольотах, вантажних і пасажирських поїздах, річкових і морських плавучих засобах. Вибір і покупка конкретної моделі ВГ залежить від їх вартості, метражу, поверховості та функціонального призначення об'єкта, матеріалів і речовин що зберігаються в ньому, класу пожежі та інших факторів.

Технічні вимоги

Ефективність застосування ВГ при придушенні вогнища загоряння залежить від класу пожежі і типу гасячої речовини. Найбільш універсальними і простими в експлуатації технічними засобами є порошкові і вуглекислотні моделі - вони відрізняються доступною ціною і широкою сферою застосування. Балон кожного виробу має захисне покриття з порошкової фарби червоного кольору. Забезпечення житлових, виробничих, торгових і складських об'єктів засобами гасіння є обов'язком власників об'єкта або експлуатуючої організації. Державні органи влади здійснюють заходи контролю за технічною справністю ВГ і їх експлуатаційними характеристиками.

Кожен ВГ повинен бути обладнан захисною пломбою і спеціальним інвентарним номером, нанесений фарбою на зовнішній корпус. Балон не повинен мати механічних пошкоджень або слідів корозії. Вони повинні зберігатися на підлозі або стінах з використанням спеціальних підставок або кріплень. При зберіганні на стіні висота від поверхні підлоги до нижнього краю ВГ не повинна бути більше, ніж 150 см. Допускається зберігання в шафах за умови наявності безперешкодного доступу в екстреній ситуації.

Запобіжні заходи.

У процесі зберігання і експлуатації ВГ категорично забороняється:

• розташовувати виріб в безпосередній близькості від опалювальної системи, нагрівальних елементів, обладнання або приладів, температура яких може перевищувати позначку + 500°С;

• самостійно виконувати роботи з розбирання, ремонту або перезарядки виробів;

• використовувати ВГ з механічними або хімічними ушкодженнями корпусу;

• експлуатацію виробів з пошкодженою або зірваної захисної пломбою;

• використання несправних моделей та ін.

Облік вогнегасників на об'єкті

Кожна експлуатуюча компанія або організація повинні вести спеціальний облік первинних засобів гасіння. Особи, відповідальні за протипожежну безпеку об'єкта, зобов'язані проводити регулярний огляд і перевірку, результати якої фіксуються в журналі обліку. Перший запис здійснюється перед введенням кожного виробу в експлуатацію, а потім дані оновлюються за підсумками регулярних перевірок.

Де купити вогнегасники в Україні?

Центр пожежної безпеки Євросервіс - це кращі моделі порошкових і вуглекислотних ВГ від провідних європейських і вітчизняних виробників. Усі пропоновані нами моделі дозволяють:

• швидко придушити осередки загоряння або задимлення;

• загасити електрообладнання і палаючу проводку в таких важкодоступних місцях, як технічні кімнати і приміщення, серверні, електрощитові та ін.;

• забезпечують швидку і безпечну евакуацію мешканців, персоналу або працівників з охопленого вогнем будинку;

• гасити пожежі рідких речовин і паливно-мастильних матеріалів на автозаправних станціях і нафтобазах;

• забезпечувати безпеку і збереження цінного майна в квартирах і житлових будинках, музеях, складах, картинних галереях і бібліотеках.

Інтернет-магазин компанії Євросервіс - це зручний і функціональний інтернет-майданчик, де продаються ВГ різних марок і типів, протипожежне обладнання, інструмент та інвентар, засоби індивідуального захисту з гарантією якості, швидкої і зручної доставкою в будь-яку точку України.

Вогнегасники в Києві, Харкові, Одесі, Запоріжжі, Дніпрі.

 

Часті питання про вогнегасники:

Які вогнегасники у Вас є?

Порошкові, вуглекислотні, автомобільні, самоспрацьовуючі.

Які комплектуючі є для вогнегасників?

Підставки, кріплення, шланги, чохли, індикатори, пускачі та інші.

Які додаткові товари є для вогнегасників?

Є абсолютно все по пожежній тематиці, окрім пожежних машин, починаючи від щитів і закінчуючи пожежними рукавами.

Чому варто вибирати “Євросервіс”?

Досконально спеціалізуюча компанія з пожежної безпеки в Україні

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору