Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Сучасні вогнегасники

Вогнегасники (ОТ) є найбільш ефективним первинним засобом боротьби з вогнем. Вони застосовуються для придушення невеликих за площею вогнищ загоряння і не використовуються проти великих пожеж, які несуть в собі небезпеку для людського життя. Конструкційно ВІД представляють собою металевий або пластиковий балон, наповнений огнетушащим складом. Під дією високої внутрішнього тиску при відкритті випускного клапана речовина витісняється через шланг або воронку на вогнище спалаху. Надмірне внутрішній тиск формується за рахунок накачування витісняє газової суміші в балон або хімічною реакцією від детонації заряду. Закачні моделі є найбільш надійними і поширеними на ринку - купити вогнегасник можна в різних модифікаціях і ємностях.


Купити вогнегасник - основні типи
За ступенем мобільності ВІД діляться на два класи - переносні і пересувні. Переносні моделі є невеликими технічними пристроями з масою до 20 кг. Пересувні моделі мають масу від 20 до 400 кг. Вони монтуються на колісній базі і можуть включати в себе один або два балони з туша складом.

По використовуваному туша речовини вони діляться на наступні типи:

 • вода, аерозольні та пінні суміші на основі води;
 • дрібнодисперсний порошок на основі мінеральних солей;
 • газ - вуглекислота або хладон;
 • комбіновані типи.

 

Правила протипожежної безпеки України передбачають обов'язкове оснащення первинними засобами пожежогасіння об'єктів нерухомості виробничого, складського, торгово-розважального та офісного призначення. Вогнегасники різних марок і типів також повинні знаходитися на борту легкового та вантажного автотранспорту, літаків, поїздів, річкових і морських судів.

Функціональне призначення.

Вогнегасники «Євросервіс» виконують такі функції:

 • гасять осередки загоряння електропроводки і електроустаткування, особливо в таких важкодоступних місцях, як серверні, електрощитові і технічні приміщення;
 • забезпечують безпечну евакуацію людей з охоплених вогнем приміщень;
 • гасити пожежі палива і паливно-мастильних матеріалів на АЗС і нафтобазах;
 • рятують цінне майно в житлових будинках, музеях, складах, бібліотеках і картинних галереях.


Ефективність використання ВІД залежить від характеру загоряння і хімічного складу гасячого речовини. Найбільш простими і ефективними засобами є вогнегасники порошкового і вуглекислотного типів - вони мають низьку ціну і широку сферу застосування. Корпус виробів забарвлюється порошковою фарбою в червоний колір - він символізує боротьбу з вогнем, добре помітний навіть в умовах задимленості приміщення, будівлі або споруди. Забезпечення об'єкта засобами первинного пожежогасіння покладається на власника компанії, організації або об'єкта нерухомості. Спеціалізованими державними органами влади ведеться облік і контроль за технічною справністю ВІД і їх експлуатаційною готовністю.

Кожен вогнегасник не залежно від дати виготовлення або виробництва вважається придатним до експлуатації в тому випадку, якщо він має захисну пломбу, нанесений на зовнішній корпус інвентарний номер і сохранное захисне покриття без слідів механічних пошкоджень. Він може розташовуватися в будинках і спорудах на підлозі або з кріпленням на стіні на висоті не більше 150 сантиметрів від поверхні підлоги до нижнього краю виробу. Дозволено зберігання ВІД в шафах з обов'язковим забезпеченням безперешкодного доступу та з нанесенням спеціального маркування.

Запобіжні заходи.

Категорично забороняється:

 • зберігання вогнегасника в безпосередній близькості від нагрівальних приладів, температура яких може бути вище + 500 С°;
 • виконання робіт по ремонту вироби при наявності високого внутрішнього тиску в балоні;
 • нанесення механічних пошкоджень корпусу;
 • використання ВІД без захисної чеки і пломби;
 • використання ВІД при несправному індикаторі внутрішнього тиску;
 • піддавати корпус впливу агресивних речовин.


Облік вогнегасників і ведення журналу обліку.
Кожне підприємство і організація повинні вести облік і контроль первинних засобів пожежогасіння. Контроль наявності та технічної справності проводиться у вигляді регулярних перевірок вогнегасників на об'єкті. Результати перевірки заносяться в спеціальну форму для кожного ВІД. З форм складається журнал обліку, вести який можна від руки у вільній формі. Перше внесення даних про новий виріб здійснюється перед введенням вогнегасника в експлуатацію, а потім щороку інформація оновлюється за результатами проведених перевірок.

 

Часті питання про вогнегасниках:
Які вогнегасники у Вас є?

Вогнегасники «Євросервіс» представлені в асортименті порошковими, вуглекислотними, автомобільними і самоспрацьовують моделями.

 

Які комплектуючі є в продажу?

Ми пропонуємо своїм покупцям підставки, кріплення, шланги, чохли, індикатори, пускачі, інші найменування власного виробництва та провідних світових брендів.

 

Які додаткові товари є для вогнегасників?

Кроєм вогнегасника, купити можна пожежні щити і стенди, засоби індивідуального захисту, рукава і шланги. Ми пропонуємо повний асортимент протипожежної номенклатури з найнижчою вартістю на ринку.

 

Чому варто вибирати компанію "Євросервіс"?

Центр пожежної безпеки «Євросервіс» - це незмінно високу якість продукції, кращий сервіс на ринку, найзручніші способи доставки. У нас ви зможете придбати не тільки вогнегасник «Євросервіс», а й повний комплект обладнання, первинних засобів пожежогасіння, інструментів, комплектуючих і витратних матеріалів.

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору