Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Комплектуючі і запчастини для вогнегасників

Комплектуючі для вогнегасників – це запчастини та елементи, які використовуються в Україні для ремонту, технічного обслуговування, правильного зберігання і експлуатації вогнегасників порошкового (ВП) і вуглекислотного (ВВК) типів. До цієї групи товарів включаються спеціальні підставки, кріплення, розтруби, шланги, манометри, клапани, ущільнювальні кільця, чохли та інші деталі.

 

Комплектуючі для вогнегасників кронштейни, підставки та чохли

Кронштейн – спеціальний технічний пристрій, призначений для кріплення переносних типів ВП і ВВК масою від одного до п'яти кілограм. Вони кріпляться до поверхні бетонних, цегляних стін або стін з гіпсокартону. Кріплення для вогнегасників в авто – до внутрішньої обшивки салонів, багажників або кузова легкового та вантажного автотранспорту. Корпус утримується на кронштейні за допомогою фіксаторів. Фіксатори бувають металеві, гумові або пластикові. Центр Пожежної безпеки Євросервіс пропонує своїм клієнтам купити міцні і зручні кронштейни різної конструкції і ціни для використання на об'єктах нерухомості і транспорті.

Підставки використовуються для підлогового зберігання переносних типів вогнегасників різних марок і типів. Вони виготовляються з тонкостінної металу або пластику і фарбуються в червоний колір. Підставки використовуються в житлових, виробничих, офісних, торгово-розважальних і складських будівлях і спорудах.

Чохли до вогнегасників виготовляються з міцного, щільного матеріалу червоного кольору і мають спеціальний знак на зовнішній поверхні. Вони призначені для зберігання пересувних ВП і захисту їх від дощу, снігу, граду і інших факторів зовнішнього середовища. Чохли широко застосовуються на складах, автозаправних станціях та інших відкритих і закритих майданчиках.

 

Запчастини для вогнегасників

Запчастини використовуються для ремонту, обслуговування та перезарядки ВП і ВВК. Центр пожежної безпеки Євросервіс пропонує юридичним та фізичним особам наступну номенклатуру виробів:

· шланг і розтруб різних розмірів і умовного діаметра;

· ущільнювальні кільця і сифонні трубки;

· запірно-пускові механізми (клапани);

· індикатори внутрішнього тиску;

· сопла;

· значки (наліпки);

· пломби, чеки та ін.

Центр пожежної безпеки Євросервіс - ваш надійний партнер на ринку спеціального устаткування, первинних засобів гасіння та засобів індивідуального захисту. Всі запчастини і комплектуючі в нашому асортименті мають сертифікат відповідності і паспорт виробу, дозволені для використання без обмежень (Україна). Ми пропонуємо кращу ціну на ринку, бездоганну якість продукції та найкращий сервіс з доставкою замовлення будь-яким зручним для покупця способом до Києва, Дніпро, Харків, Одесу, Львів, Запоріжжя та інших міст країни. Зв'яжіться з нашими фахівцями прямо зараз за телефонами, вказаними на сайті і отримаєте безкоштовну консультацію по всіх питаннях.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору