Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Комплектуючі і запчастини для вогнегасників

Комплектуючі для вогнегасників - це запчастини та елементи, які використовуються в Україні для ремонту, технічного обслуговування, правильного зберігання і експлуатації вогнегасників порошкового (ПО) і вуглекислотного (УО) типів. До цієї групи товарів включаються спеціальні підставки, кріплення, розтруби, шланги, манометри, ущільнювальні кільця, чохли та інші деталі.

 

Комплектуючі для вогнегасників - кронштейни, чохли і підставки.


Кронштейн - це спеціальне технічний пристрій, призначений для кріплення переносних типів ПО і УО масою від одного до п'яти кілограм. Вони кріпляться до поверхні бетонних, цегляних стін або стін з гіпсокартону, а також до внутрішньої обшивки салонів, багажників або кузова легкового та вантажного автотранспорту. Корпус вогнегасника утримується на кронштейні за допомогою металевих або гумових фіксаторів. Центр Пожежної безпеки Євросервіс пропонує своїм клієнтам купити міцні і зручні кронштейни різної конструкції і ціни для використання на об'єктах нерухомості і транспорті.

Підставки використовуються для підлогового зберігання переносних типів вогнегасників різних марок і типів. Вони виготовляються з тонкостінної металу або пластику і фарбуються в червоний колір. Підставки використовуються в житлових, виробничих, офісних, торгово-розважальних і складських будівлях і спорудах.

Чохол виготовляється з міцного, щільного матеріалу червоного кольору і має спеціальний знак на зовнішній поверхні. Він призначений для зберігання пересувних ПО і захисту їх від дощу, снігу, граду і інших факторів зовнішнього середовища. Чохли широко застосовуються на складах, автозаправних станціях та інших відкритих і закритих майданчиках.

 

Запчастини для вогнегасників.


Запчастини використовуються для ремонту, обслуговування та перезарядки ПО і УО. Центр пожежної безпеки Євросервіс пропонує юридичним та фізичним особам наступну номенклатуру виробів:

· Шланг і розтруб різних розмірів і умовного діаметра;

· Кільця ущільнювачів і сифонні трубки;

· Запірно-пускові механізми;

· Індикатори внутрішнього тиску;

· Сопла;

· Значки для вогнегасників;

· Пломби, чеки та ін.

Центр пожежної безпеки Євросервіс - ваш надійний партнер на ринку спеціального устаткування, первинних засобів гасіння та засобів індивідуального захисту. Всі запчастини і комплектуючі в нашому асортименті мають сертифікат відповідності і паспорт виробу, дозволені для використання без обмежень (Україна). Ми пропонуємо кращу ціну на ринку, бездоганну якість продукції та найкращий сервіс з доставкою замовлення будь-яким зручним для покупця способом до Києва, Дніпро, Харків, Одесу, Львів, Запоріжжя та інших міст країни. Зв'яжіться з нашими фахівцями прямо зараз за телефонами, вказаними на сайті і отримаєте безкоштовну консультацію по всіх питаннях.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору