Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Журнали та інструкції з техніки безпеки та охорони праці

Журнали та інструкції - головні інструменти контролю за дотриманням норм техніки безпеки при знаходженні на робочому місці і в інших аспектах трудової діяльності. Вони призначаються для реєстрації інструктажів з охорони праці та для обліку видачі різних паперів: інструкцій, наказів, нормативно-правової документації. Форма журналів строго регламентована правилами, запропонованими державою, а їх кількість і точний перелік в організації визначається напрямом її діяльності. Ціни на ці товари з охорони праці та пожежної безпеки встановлюють виробники.

Список журналів, які повинні бути на підприємстві

Багатьом організаціям ставиться в обов'язок купити і використовувати такі види журналів:

  • Для реєстрації вступного інструктажу. Повинен містити дані про співробітників, які пройшли вступний інструктаж, інформацію про інструктують, дату проведення, тему.
  • Для реєстрації інструкцій. Сюди вносяться відомості про співробітників, які отримали інструкції з пожежної безпеки або правила поведінки на робочому місці відповідно до встановлених умов охорони праці.
  • Для обліку осіб, які постраждали від будь-яких випадкових інцидентів на робочому місці. Дані фіксуються після з'ясування всіх обставин.
  • Для протоколів контролю інформованості про електробезпеки. Тут записуються результати перевірок, пройдених персоналом, що працює з електроустановками.
  • Для обліку занять з охорони праці. Містить дані про відвідуваність занять, що проводяться з метою профілактики травм на виробництві та пожежної безпеки, короткі відомості про інформацію, що надається на заняттях, а також про успішність співробітників.
  • Для реєстрації наказів та інших важливих паперів.

Журнали є юридичною документацією, тому повинні оформлятися і заповнюватися в суворій відповідності з законодавчими нормами. Кожен документ необхідно прошнуровувати і нумерувати.

«Євросервіс»: тут купують журнали та інструкції по низьким цінам

На нашому сайті представлений широкий вибір інструкцій та інших паперів, що регулюють питання електро- і пожежної безпеки. Крім того, ми пропонуємо якісні знаки різних видів, звукові сповіщувачі, пожежні щити і стенди. Все товари повністю відповідають правовим нормам, а ціни на них доступні кожному. У нас можна купити вироби будь-яким тиражем і замовити їх доставку в потрібне місто України. Жителі і гості Києва можуть скористатися послугою самовивозу.

Сортування:
Відображення:
Обговорення
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору