Порівняння
Додайте товари для порівняння
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!
Графік роботи:

      Будні: 09:00–18:00

Вихідний: Субота, Неділя.

 

 

0
Мій кошик

Захист голови для пожежних

Каска пожежного – обов'язковий елемент екіпірування рятувальних розрахунків в Україні разом зі спецодягом та спецвзуттям. Вона має відповідати державним технічним нормам та стандартам безпеки, пройти повний цикл випробувань, мати комплект технічної та сертифікаційної документації.

Каска пожежника – що це таке?

Каски для пожежних розрахунків – це індивідуальний засіб захисту, який являє собою шолом, що закриває голову і шию користувача. Вони забезпечують захист людини від наступного набору вражаючих факторів:

► ударів та інших типів механічних пошкоджень;

► дії токсичних хімічних речовин;

► дії теплового випромінювання;

► впливу води, водних та інших вогнегасних розчинів;

► атмосферних опадів – снігу, дощу, вітру, низької температури та інших.

Шолом для захисту голови під час пожежі, конструкційно складається з декількох основних елементів – зовнішнього корпусу, внутрішнього оснащення, кріплень, захисної пелерини для шиї та утеплюючого підшоломника. Захисний корпус виготовляється із міцних композитних речовин – він оберігає голову від ударів, зіткнення з гострими та тупими предметами. Внутрішнє оснащення виконує функцію поглинання енергії під час ударів та захисту від теплового випромінювання. Кріпильні ремені надійно фіксують каску на голові, а захисна пелерина оберігає шию і верхню частину тулуба від іскор, падаючих палаючих предметів, екстремальної температури і води. Утеплюючі підшоломники, є додатковими елементами екіпірування і застосовуються в холодну пору року.

Деякі моделі касок для пожежних оснащуються оглядовими щитками із міцного, прозорого вогнестійкого скла або полімерної речовини. Щиток опускається для захисту на обличчя за допомогою спеціального механізму, а його положення фіксується клямкою. Він оберігає органи зору, дихання та шкіру обличчя від механічних пошкоджень, іскор, екстремальної температури пожежі, забезпечує відмінну видимість навіть у найнесприятливіших умовах.

Технічні вимоги

Пожежні каски повинні мати вагу не більше півтора кілограма і випускатися під розмір головного убору від 54 до 62. У процесі експлуатації вони повинні надійно і щільно прилягати до поверхні голови, не обмежуючи руху та огляду, не заважаючи виконанню технологічних операцій. Кожна модель повинна мати спеціальне маркування із зазначенням фірми-виробника, розміру, дати випуску та ін. Термін зберігання виробу становить не менше 2 років з моменту випуску. Кожна модель повинна мати технічний паспорт та коротку інструкцію з експлуатації.

Де придбати шолом для пожежників в Україні?

Компанія Євросервіс – це найкращі моделі спеціальної амуніції, спецодягу, взуття, засобів індивідуального захисту голови для пожежників в Україні. Нашими конкурентними перевагами є широкий асортимент товарів, найвигідніші ціни, наявність сертифікаційної та технічної документації, зручний сервіс та доставка замовлення у будь-яку точку України.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!

Сортування:
Відображення:
Новий коментар
Увійти за допомогою
Надіслати
Вгору