Протипожежна безпека - головний фактор захисту торговельної, житлової, промислової або складської нерухомості від вогню, який дозволяє в екстреній ситуації врятувати не тільки цінне майно, а й людські життя. Обов'язок щодо забезпечення безпеки лежить на власниках об'єкта або керівників експлуатуючої компанії. Одним із шляхів забезпечення протипожежної безпеки є послуги контролю за системами пожежної автоматики, що надаються ліцензованими організаціями України.

 

 

Набір послуг з пожежного нагляду в Україні

Контроль за системами протипожежного захисту України здійснюється ліцензованими компаніями за допомогою центрального пункту і досвідчених технічних фахівців з відповідною кваліфікацією. У перелік послуг пожежного спостереження входять:

♦ прийом на централізований пункт вхідних сигналів тривоги з автоматичною фіксацією точного часу, ідентифікатора ділянки або кімнати, виду розташованого в ньому сповіщувача;

♦ передача контрольного сигналу в спеціалізовані служби ГСЧС України;

♦ моніторинг функціонування системи пожежного захисту з фіксацією конкретної ділянки, сповіщувача, каналу зв'язку, кімнати, в яких виникли неполадки;

♦ зберігання і обробка всій інформації, що надійшла на централізований пульт.

Для обслуговування системи моніторингу і контролю сигналів пожежної сигналізації підрядна організація в Україні повинна мати в своєму штаті досвідчених програмістів, інженерів, операторів і електриків, які виконують роботи з діагностики і ремонту технічних пристроїв на об'єкті Замовника.

Як вибрати підрядника для спостереження за системами протипожежного захисту?

Правила протипожежної безпеки передбачають, що технічне обслуговування та контроль за пожежною сигналізацією в Україні мають право здійснювати лише спеціалізовані організації з ліцензією ГСЧС. Крім того, підрядник повинен мати:

♦ репутацію надійного партнера на ринку;

♦ укомплектований штат технічних фахівців;

♦ портфоліо проектів і компаній-замовників з проектування, встановлення та обслуговування систем пожежної сигналізації;

♦ набір необхідних технічних засобів.

Для того, щоб знайти підрядну організацію і здійснити замовлення послуги контролю за системами протипожежного захисту ви можете використовувати зручну і функціональну базу перевірених компаній на нашому сайті. Всі організації в базі мають повний комплект ліцензійної і дозвільної документації, досвід реалізації проектів будь-якої складності, штат програмістів, інженерів, технічних фахівців і бездоганну репутацію на ринку України. Зв'язатися з обраним підрядником можна по електронній пошті або телефонами, вказаними в таблиці.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!