Пожежі залишаються одним з головних стихійних лих, що заподіюють максимальної шкоди об'єктам житлової, виробничої, торгівельно-розважальної та складської нерухомості. В результаті цього нещастя завдається великої шкоди цінному майну, здоров'ю та життю людей. Для виявлення «слабких» місць у протипожежної безпеки об'єкта, а також для аналізу причин, які спричинили пожежу, проводиться комплексне дослідження, яке називається протипожежної експертизою. Експертиза проводиться компанією-підрядником, що має ліцензію на надання послуг.

 
 

Що входить до складу послуги пожежно-технічної експертизи?

Основними завданнями, які ставляться перед сертифікованими компаніями в ході пожежно-технічної експертизи об'єкта, є:

  • виявлення потенційних місць і вогнищ загоряння або задимлення;
  • оцінка факторів небезпеки виникнення пожеж;
  • дослідження і аналіз вжитих заходів пожежної безпеки, видача рекомендацій щодо їх поліпшення і вдосконалення;
  • визначення місць і причин виникнення пожеж;
  • розслідування механізмів загоряння і шляхів його поширення.

 

Під час профілактичної протипожежної експертизи об'єкта фахівці сертифікованої компанії проводять огляд конструкційних елементів будівлі або споруди, досліджують характер і режим роботи технологічного і опалювального обладнання, електричних мереж, вивчають пожежну і архітектурну документацію, якість проектування і монтажу пожежної сигналізації.

 

Після ліквідації пожежі обов'язковою є пожежно-технічна експертиза, яка проводиться фахівцями. Вона передбачає надання компанією наступних послуг:

  • дослідження місця пожежі;
  • розслідування обставин виникнення вогнища загоряння;
  • виявлення ступеня пошкодження будівельних конструкцій і майна;
  • оцінка ступеня відповідності об'єкта нормам пожежної безпеки;
  • оцінка стану пожежної сигналізації на об'єкті.
 

Як знайти кваліфікованого підрядника з ліцензією?

Пожежно-технічна експертиза є сферою діяльності спеціалізованих компаній з ліцензією. На етапі попередньої оцінки об'єкта нерухомості ця послуга допоможе виявити слабкі місця в протипожежної безпеки і усунути їх ще до настання кризової ситуації. Після пожежі фахівці допоможуть виявити причини його виникнення і оцінити завдані збитки.

 

Замовити послугу ви можете, скориставшись нашою базою підрядників. Для цього необхідно вибрати найменування робіт і потрібний вам регіон - всі компанії в нашому списку мають бездоганну репутацію на ринку, необхідною дозвільною документацією, штатом перевірених фахівців, необхідним обладнанням та багаторічним досвідом.