Пожежі займають перше місце в Україні серед стихійних лих за розміром заподіяної матеріальної шкоди та кількості людських жертв. Вони однаково загрожують квартирам і житловим будинкам, виробничим і складським приміщенням, офісам, торгово-розважальним і адміністративним будівлям. Для того, що б виявити недоліки і «слабкі» місця в системі протипожежної охорони, а також визначити причини виникнення вогнищ загоряння або задимлення, силами спеціалізованої підрядної компанії проводиться аудит пожежної безпеки об'єкта.

 
 

Пожежно-технічна експертиза в Україні - основні завдання

Аудит з пожежної безпеки або протипожежна експертиза використовується для вирішення наступних основних завдань:

♦ оцінка ризику виникнення пожежі на об'єкті;

♦ виявлення найбільш пожежонебезпечних місць, ділянок або приміщень в будівлі, споруді або на відкритому об'єкті;

♦ оцінка найбільш ймовірних факторів, які можуть привести до формування вогнища загоряння;

♦ обстеження і оцінка прийнятих на об'єкті заходів щодо забезпечення протипожежного захисту, виявлення «слабких» місць і видача рекомендацій щодо їх усунення;

♦ визначення ділянок і місць, а також причин, які привели до формування вогнища загоряння;

♦ дослідження механізмів формування пожежі на об'єкті і шляхів його поширення по будівлі або приміщення.

Незалежна оцінка пожежного ризику, що проводиться підрядною організацією, допомагає знизити ймовірність виникнення пожежі або виявити причини, за якими відбулося стихійне лихо. Під час протипожежної перевірки будівлі технічні фахівці проводять огляд архітектурно-будівельних і конструкційних елементів, визначають умови і режим функціонування технологічних і опалювальних приладів, електромереж, знайомляться з існуючою протипожежною та архітектурною документацією, перевіряють надійність і якість монтажу пожежної сигналізації.

Незалежний пожежний аудит в Україні в обов'язковому порядку проводиться після ліквідації наслідків пожежі та задимлення. Він включає в себе наступний набір робіт:

♦ обстеження об'єкта;

♦ визначення обставин і причин виникнення пожежі;

♦ визначення рівня пошкодження архітектурних елементів, конструкцій і цінного майна;

♦ визначення рівня відповідності параметрів об'єкта стандартам протипожежної безпеки;

♦ визначення стану і технічних параметрів пожежної сигналізації.

Пожежна експертиза - як знайти компанію-підрядника з ліцензією?

Протипожежна експертиза повинна проводитися фахівцями компанії або організації, що має відповідну ліцензію. На етапі оцінки ризиків об'єкта аудит дозволить визначити недоліки і прорахунки в системі безпеки, усунути їх ще до того, як стихійне лихо завдасть значної матеріальної шкоди або забере людські життя. Якщо перевірка проводиться після пожежі, то вона дасть можливість визначити причини його формування, шляхи поширення, оцінити завдані збитки і провести розрахунок вартості заподіяної матеріальної шкоди.

Замовити послугу незалежного пожежного аудиту в Україні ви можете, використовуючи нашу базу підрядних організацій, вибравши необхідний регіон і найменування робіт. Всі учасники нашої бази мають великий досвід реалізації проектів будь-якої складності, бездоганну репутацію, повний комплект дозвільної та ліцензійної документації, укомплектований штат технічних фахівців, найсучасніше обладнання та інструменти. Ціна на послуги залежить від параметрів будівлі або приміщення, набору робіт і місця розташування об'єкта.

 

ПОЖСОЮЗ - НАМ ДОВІРЯЮТЬ ЖИТТЯ!