Протипожежна сигналізація - головний елемент конструкції будівлі і споруди, що забезпечує своєчасну ідентифікацію місця виникнення вогнища загоряння або задимлення, оповіщення мешканців або персоналу, їх евакуацію з охопленої полум'ям приміщення, виклик пожежних бригад і активацію автоматичних систем гасіння.

 

Монтаж - наступний етап робіт на шляху до повноцінної протипожежної сигналізації на вашому об'єкті. Від правильного процесу установки і підключення всіх елементів системи в кінцевому підсумку залежить правильність її функціонування в екстрених ситуаціях і успішність здачі всього об'єкта в експлуатацію.

 

 

Монтаж протипожежної сигналізації здійснюється на підставі розробленого та узгодженого проектного рішення, що враховує основні параметри будівлі або споруди, його конструктивні особливості і призначення, норми і Правила пожежної безпеки України. Оптимальним варіантом є той випадок, коли одна компанія здійснює як проектування, так і монтаж системи з подальшим гарантійним і післягарантійним обслуговуванням - це дозволить замовнику уникнути багатьох проблем неузгодженості під час установки і пуско-налагоджувальних робіт.

 

Установка системи сигналізації включає в себе наступні етапи робіт:

 • закупівля і доставка на об'єкт технічних елементів системи відповідно до проектного рішення;
 • прокладка каналів зі спеціальних негорючих матеріалів для проходження кабелів передачі сигналу дротових систем сигналізації;
 • установка датчиків і контрольних пристроїв, сповіщувачів, елементів живлення, передавачів та інших кінцевих пристроїв;
 • синхронізація протипожежної сигналізації з іншими технічними системами будівлі - ліфтової, вентиляційної, системою обмеження допуску на об'єкт і іншими;
 • інсталяція спеціалізованого програмного забезпечення;
 • пуско-налагоджувальні роботи на об'єкті і перевірка працездатності всієї системи;
 • підготовка комплекту виконавчої документації системи пожежної сигналізації;
 • узгодження виконаних робіт з фахівцями Державної служби України з надзвичайних ситуацій;
 • здача системи замовнику або представникам експлуатуючої організації.

 

Компанія Євросервіс виконає весь комплекс монтажних робіт з проектування і влаштування протипожежної сигналізації на вашому об'єкті. Наш досвід реалізації подібних проектів послужить гарантією збереження вашого майна, здоров'я і життя співробітників, працівників або мешканців будинку, котеджу, складу, промислового, офісного або торгового підприємства в екстрених ситуаціях.

 

 

Все обладнання, інструменти та технології, що використовуються нами в процесі монтажу, відповідають найвищим критеріям якості та інноваційності. Це дозволяє:

 • мінімізувати можливість помилкового спрацьовування сигналізації;
 • виключити помилкові сигнали і оповіщення;
 • домогтися найшвидших показників відгуку;
 • досягти максимальних показників надійності в різних експлуатаційних умовах.

 

Всі роботи компанії Євросервіс здійснюються тільки постійним штатом інженерно-технічних працівників і монтажників, в суворій відповідності з умовами проектної документації та договору на проведення монтажних робіт. Ми зможемо встановити систему на об'єктах різної технологічної складності і призначення, здійснити індивідуальну настройку під потреби кожного нашого клієнта.

 

Гнучка цінова політика компанії дозволяє сформувати унікальну пропозицію, яке може включати в себе виконання проектних робіт, установку, гарантійне і післягарантійне технічне обслуговування, перевірку, наладку і модернізацію системи. Вартість робіт визначається виходячи із загальної площі об'єкта, його планування, використовуваної системи сигналізації, термінів виконання робіт та інших факторів.

 

Для надання комерційної пропозиції просимо вас зв'язатися з нашими фахівцями за телефонами або електронною поштою, вказаними на нашому сайті. Ми вислухаємо ваші побажання, познайомимося з проектним рішенням, обстежуємо об'єкт, на якому заплановано проведення робіт, і сформуємо пропозицію, що містить в собі вартість, терміни і послідовність проведення робіт.

 

Наша компанія зможе не тільки професійно, швидко та економічно встановити протипожежну сигналізацію на вашому об'єкті, а й поставити весь необхідний набір первинних засобів пожежогасіння і надасть послуги з монтажу та вогнезахисту конструкційних елементів будівлі.